Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Je l' nam ti to insinuiras da igramo dvojku na Baltimore?
    Neutralno da, navijacki ne, nikako
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nija ta povreda toliko opasna a i to mu je levo rame bitno da je desno u redu.A 1 igrajte bez mnogo razmisljanja

      Comment


      • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
        Nija ta povreda toliko opasna a i to mu je levo rame bitno da je desno u redu.A 1 igrajte bez mnogo razmisljanja
        Nije ona strasna da igramo sa Brownsima ili tako nekom bezopasnom ekipom. Kada igras protiv najbrutalnije prednje 7orke u novijoj istoriji NFLa i verovatno najgorom svih vremena uz Buddy Ryanove Bearse iz 80ih, onda ne valja da budes nacet. Sta mislis kako ce to rame reagovati kada ga dokaci ona zivotinja od Suggsa. Moracemo da trcimo for crying out loud
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nemam espn Sone

          Imate vi dobru OL,valjda ce uspeti da ga sacuvaju od sedmoglave azdaje

          Comment


          • E jbg.

            Imamo mi top 5 ofanzivnu liniju, tu ce da se dobije ili izgubi utakmica. Imam ja puno poverenje u Soldera i Lighta vec sam rekao, samo se bojim da ako im ovi jednom pobegnu (a to ce morati da se desi) bicemo u velikom problemu jer cu udarati Bradya (pogotovo sa blind sidea) po cenu zute zastavice. Samo kazem, prvi put kada vidite Toma da se uhvati za to rame, pisi propalo najverovatnije.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ja se vise plasim nase odbrane nego njihove,onaj WR Torrey Smith je brz ko metak ne znam ko ce da ga pokriva a i odbrana protiv trcanja je malo sumljiva a Rice ne treba mnogo ako jedan promasi obaranje ode on

              Comment


              • Mi ako njih uspemo da uvedemo u neki shootout sa 30 i vise poena bas me briga i za njihov napad i za nasu odbranu, zna Belichek da stisne kad treba, to je prosle nedelje osetio Denver, koji statisticki ima bolji napad trcanjem od Ravensa. A Ninkovich ce svakako pojesti Flaccoa, outside protection Baltimora je kriminalan, a Flacco je spor i smotan do zla boga kad treba da izbegne sack, a i ako proba da negde ide tu je Wilfork da odsece beg u desno. To ce biti ok. Ne mogu nam dati vise od 28 poena ni u fantaziji.
                Last edited by Nebojsa; 22-01-12, 13:45.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ja sam za taktiku stop the run pa neka Flacco pobedi ako moze pasom,ali nikako ne dopustiti Rice-u da se rastrci i da imaju vece vreme poseda lopte sto ce verovatno biti njihova taktika.Koliko mi se cini nemaju neko veliko poverenje u Flacco,Ed Reed je imao vrlo zanimljivu izjavu na njegov racun ove nedelje.

                  Comment


                  • A cime da zasluzi poverenje, kriminalno los QB, ljudi se sprdaju sa Tebowom, a ovaj svake druge nedelje ima slican QBR.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Evo sta predvidjaju EA Sports i ESPN, nemam nista protiv



                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Skip Bayless

                        Comment


                        • Car, kralj, sampion u skoku u dalj



                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Adrian Foster 130 yds
                            Skip legenda

                            Comment


                            • Jedva cekam novi duel ova dva cara

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Jedva cekam novi duel ova dva cara
                                Pogotovo kada veceras Ravensi puknu od Patsa. Natrlajce mu sve na nos samo tako I Flaccoa i Bradya i njega i Ricea i Tebowa i Pittsburgh, komplet.
                                Morace T Sizzle da se javi u program sa ovo cuvenom majicom:

                                Last edited by Nebojsa; 22-01-12, 16:05.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X