Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola trebo si pivo uzeti, sta ce ti Hajneken..
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Najbolje pivo...

      Braun surovo dominira. Već 2 TD-a. Prvi je istrčao nekih 50ak jardi, a ovaj drugi 62. Odbrana Majamija ne postoji za sad.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Утакмица је била готова када Мур није искористио интерсепшн Биг Бена на крају првог полувремена.

        За сада све фаворити победили, вечерас очекујем победу Пекерса, просто Роџерс игра у ненормалној форми и то неће зауставити одбрана Џајантса.

        Comment


        • Laganeze za domacine,ocekivano,malo veci otpor ocukujem od Dzajantsa,Al se nadam pobedi Rodzersa i kompanije posto cekam za pare povezao sva 4 keca,cisto ispostovao jer bilo je previse ocigledno da ce doci
          sigpic

          Comment


          • Opet su imali šansu na početku drugog poluvremena kad je Muru ispala lopta posle sudara sa saigračem. Nema šta, napad loš, a u odbrani ne mogu ništa Belu. Kako ih čovek probija, to je to neverovatno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Imali su neke sanse koje nisu iskoristili. Svejedno,i da su iskoristili,ne bi na kraju uspeli da pobede ali barem bi bilo zanimljivo.

              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Onaj blok Vilsona o kojem ste pricali pored toga sto je bio awesome je takodje bio i ilegalan

                Pogledao sam svaki snep sve tri utakmice, nesto nije u redu sa mnom.

                Bel je just ridiculous.
                sigpic

                Comment


                • Idemo Stilersi 1 down...3 to go..

                  Ljudi moji sta mislite za grin bej...cekam 45 hiljade
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Favoriti su al bice tesko. Ako i pobede verovatno ce se utakmica resavati u poslednjim sekundama Pojesces se do kraja

                    Comment


                    • Idi spavati sad, sačuvaj se od sloma živaca

                      Comment


                      • Tvrda tekma. Bekam nije nije nešto raspoložen na početku. 2 ispuštene lopte, jedna čak za TD.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by jevta1992 View Post
                          Idemo Stilersi 1 down...3 to go..

                          Ljudi moji sta mislite za grin bej...cekam 45 hiljade
                          Milim da ne bi trebalo da gledas sto kaze Bastia,ja mogu lagano posto cekam za 3 crvene
                          A mislim da dolazi 1,i ako su krenuli kilavo
                          sigpic

                          Comment


                          • Нереално добро игра одбрана Џајантса на почетку, Роџерс без решења

                            Comment


                            • Ja znam da Dzajantsi imaju odličnu odbranu, ali ovo za sad deluje perfektno. Ne daju Rodzersu da diše.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • aaaaauuuu sta rade Dzajantsiii
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X