Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saturday, Jan. 7

    4:35 p.m. ET on ESPN/ABC -- Oakland at Houston

    8:15 p.m. ET on NBC -- Detroit at Seattle

    Sunday, Jan. 8

    1:05 p.m. ET on CBS -- Miami at Pittsburgh

    4:40 p.m. ET on FOX -- NY Giants at Green Bay

    Comment


    • Rajdersi su baš otišli dođavola sa povredama Kara i Maklojna i ako uspeju se uspeju iskobeljati iz Teksasa, kada stignu nešvilskoj lisici u Boston - tu im se završava ruta. Sada im sve zavisi od odbrane, koja nije baš vrhunska i tek treba da se usavršava, te Mareja.

      Meni su Sihoksi najveća misterija. Ove sezone, kao nijedne do sada, su igrali na leru, za šta imaju da zahvale Palmerovoj starosnoj penziji i idiotluku Remsa, ali mi nekako deluje da nisu dovoljno naoštreni, čak i pored toga što ne moraju biti ništa specijalno u toj diviziji, da bi ušli u plejof. Svejedno, mislim da će otresti Lajonse, kao što mislim da će i Džajantsi kroz iglene uši pobediti.
      sigpic

      Comment


      • Lets go Steelers!!!!!
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Kako god, samo da odvratni Patsi ne osvoje SB.

          Comment


          • Видећемо још Сихоксе, имају најгору офанзивну линију лиге можда, то је огроман проблем за Вилсона, одбрана им је и даље одлична, али није иста као са Томасом.
            Најлакши пут до финала конференције имају Патриоте свакако па Далас за који навијам.

            Очекујем од Дака да утиша све критичаре и одведе екипу до СБа. Елиот ће одрадити свој део, не сумњам
            Last edited by Победа; 02-01-17, 16:23.

            Comment


            • Sve nekako mislim da ce Dallas kiksnuti samo zbog tog neiskustva na poziciji QB-a, jedno regularni deo drugo je PO jos prvi put i u prvoj sezoni, ako me razuveri svaka mu cast

              Comment


              • Nisam gledao Detroit - GB, nisam ni pratio rezultate...i dalje ne znam ko je prošao dalje. Zanima me da li vredi odgledati tekmu, da se ne cimam bezv da tražim torent...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa onako,nije bila losa,ali ako hoces da ti prodje vreme,sto da ne

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Na koga ide GB ako prodje NYG?

                    Comment


                    • Originally posted by Mark0 View Post
                      Na koga ide GB ako prodje NYG?
                      Atlanta Falcons

                      Comment


                      • Obrnuto, Sijetl posto je treci nosilac i ako pobedi Detroit ide na Atlantu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Obrnuto, Sijetl posto je treci nosilac i ako pobedi Detroit ide na Atlantu.
                          To je logično što pričaš.

                          Da li je onda ovde greška?

                          Comment


                          • Reseed sistem ne može najbolje da se opiše na rezultati.com
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Reseed sistem ne može najbolje da se opiše na rezultati.com
                              Šta je Reseed sistem?

                              I što je problem bio da se zamenu mesta paru GB-NY sa parom Sijetl-Detroit?

                              Comment


                              • Originally posted by milito View Post
                                Šta je Reseed sistem?

                                I što je problem bio da se zamenu mesta paru GB-NY sa parom Sijetl-Detroit?
                                Зато што Далас игра с Детроитом само ако Детроит победи Сиетл, ако Сиетл победи, Далас игра с победником меча ЊуЈорк Грин Беј.
                                Last edited by Победа; 03-01-17, 17:08.

                                Comment

                                Working...
                                X