Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. seed igra sa najnizim preostalim seedom, 2. seed igra sa najvisim. Ne moz' prostije od toga.
    sigpic

    Comment


    • Najbolje ukucaj nfl playoff i izbacice ti sajt nfl-a i videces sistem kako ide. Sve tu pise.

      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • “Gun flex right stack 394 dragon smoke kill turbo sucker right.”
        Jedan primer pozivanja akcije u hadlu.

        I još na stotine šifara poput ove koje igrači moraju da savladaju.
        sigpic

        Comment


        • Ovo je kao da odes u skolu i moras da ucis napamet

          evo i video
          https://twitter.com/NFL/status/814871205761032192
          Last edited by BogdanB; 05-01-17, 20:04.

          Comment


          • Originally posted by BogdanB View Post
            Ovo je kao da odes u skolu i moras da ucis napamet

            evo i video
            https://twitter.com/NFL/status/814871205761032192
            Na ovome ili postaješ kvoterbek ili ne. Na primer, Gofu je išlo katastrofalno sa učenjem plejbuka i akcija (što je nesrećno isplivalo i na televiziji, lol) te je dobar deo sezone sedeo na klupi. Kada se našao na terenu, nije se proslavio. Ako ne možeš ili ne smeš baciti daleko, barem su udubi u knjige i budi game managment qb. Tako ćeš bar imati šansu zaigrati tu i tamo.
            sigpic

            Comment


            • Zaista impresivno sta mora sve da nauci, da ponovi i posle i da odigra. Zato je buka na stadionu bitna kad se igra u gostima jer prvo treba sve ovo da cuje a onda i da ponovi dovoljno glasno da ostatak ekipe cuje

              Comment


              • Na utakmici Stilersi - Baltimor, Ben je utisavao svoje navijace kada treba da objasni napad. To je bilo na kraju utakmice.

                Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ovi Texansi odbijaju cijelu sezonu da igraju odbranu i onda sabiju u 10 minuta da bolje ne mogu.

                  Comment


                  • Raspaju se Rejdersi...šteta stvarno...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • A šta bi bilo da je Carr na terenu, baš šteta.

                      Comment


                      • Баш очекивано. Хендикеп у Моцарту 3.5, и то још квота 1.95. Не знам како је неко могао да очекује нешто од Рејдерса без Кара, нереално је било очекивати да може бити неизвесна утакмица ово.

                        Comment


                        • Mnogo mi zao za Rajderse,bas steta.
                          Sijetl lagano sa Detroitom. Detroit vezao nekoliko poraza

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Onaj prvi TD Sijetla je bio u najmanju ruku diskutabilan. Dok je hvatao loptu WR, uhvatio za masku čuvara. I još jedna prilika kad su se Lajonsi borili da se vrate u meč, mislim da je bilo 10-6, 3/4...Staford baca pas za možda 40ak jardi i po meni bio čist faul nad WR-om, ali sudija rekao da je lopta bila neuhvatljiva.

                            U svakom slučaju, Lajonsi prilično loši, dok je Sijetl odigrao vrhunsku odbranu. Rawls odigrao odličnu tekmu. Mislim da je oborio neki rekord NFL-a, najviše pretrčanih jardi u prvom poluvremenu ili tako nešto.

                            Ostala mi ona jedna situacija u glavi kad su dali Rawlsu loptu da trči i on prelazi nekih 10ak jardi i taman pomislim uhvatiše ga i odjednom se pojavljuje Wilson pored njega i pravi mu blok i on prelazi još 10ak jardi. Ne pamtim da sam video u skorije vreme da QB uradi tako nešto.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Да то је био интересантан моменат, гледао сам Вилсона како се залеће и нисам мислио да ће направити онако баш добар блок.

                              Сијетл показао какву одбрану имају, против Атланте ће бити хаос меч, такође вечерас Пекерси против Џајантса исто се надам одличан, па неко од њих на Далас.
                              Колико је НФЦ занимљив ове сезоне..

                              Comment


                              • Opasno sam se naoštrio za obe tekme. Tona grickalica i hladan Hajniken...

                                Očekujem pobedu Stilersa, ali se nadam da će Delfini pružiti dobar otpor i malo neizvesnosti.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X