Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U college fudbalu se primenjuje pravilo "jedne noge", odnosno dovoljno je jednom nogom da bude u terenu i racuna se catch. Tako da ako ti se vise svidja tako mozes poceti da pratis NCAA Football

    Comment


    • Jeste on u terenu ali nije u end zoni. Samo je ispruzio ruku na trenutak i vratio je ka sebi i lopta na kraju zavrsi van end zone a prihvati se td.




      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

      Comment




      • Biće Delfini poništeni kao iks-oks za dve nedelje.
        sigpic

        Comment


        • To je TD jer je on bio zadrzan van end zone i akcija se zavrsila nakon sto je vratio ruku.. Kao kada trkac ima loptu, zaustave ga ispred end zone, koleno je dotaklo zemlju van end zone ali je on sa loptom u end zoni.. To je ta situacija.

          Comment


          • Sta je ovo,samo ja budan

            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Lagano je svako od nas imao vise pretrcanih jardi or Bush-a ahahahahahaha kakav brat. Zavrsio sezonu sa -3

              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Comment


              • Lagano je svako od nas imao vise pretrcanih jardi or Bush-a ahahahahahaha kakav brat. Zavrsio sezonu sa -3
                Ali kod mene na franchise-u, poništava rush odbrane.


                Stilersi kod Patriota finale AFC-a, dok u NFC-u samo Bog zna.

                Inače, crni ponedeljak uzima danak na Zapadnoj obali - posle Kelija u Fortinajnersima, Mekoj u Čardžersima dobio zahvalnicu i kartu u jednom pravcu.
                Last edited by Crni Đorđe; 02-01-17, 12:50.
                sigpic

                Comment


                • Ala smo pokidali Lavove


                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • НФЦ је превише занимљив и биће одличних мечева, али на АФЦу Стилерси против Патриота ако буду играли, финале пре финала.

                    Comment


                    • Rodzers je bacio najvise TD pasova ove sezone, 40 TD

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        НФЦ је превише занимљив и биће одличних мечева, али на АФЦу Стилерси против Патриота ако буду играли, финале пре финала.
                        Stilersi sa Patsima jedino i mogu u finalu da igraju, mislim finale AFC Realno Stilersi lagano ciste Majamija dok ova druga utakmica je ubedljivo najlosija u ovom PO a ko prodje ide na Patse tako da, srecno im Sa druge strane NFC mnogo zanimljiviji.

                        Comment


                        • Па знам, али нисам сигуран да Стилерси добијају Канзас тако лако. На папиру су јача екипа, али то не мора ништа да значи, поготову што Канзас има домаћи терен.

                          Sent from my E6653 using Tapatalk

                          Comment


                          • Stilersi su loš matchup za Čifse, pre svega zbog Bela, a potom i što napad Čifsa inače nije od onih najspretnijih, što im odbrana Stilersa neće oprostiti. Igrali su oni i u septembru, jeste to davno bilo, ali jedan od najvećih blowout-a ove godine bejaše.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nekako se nadam Rodgers vs Brady Super Bowlu

                              Comment


                              • Ja bih zeleo NE-Dalas, dve fransize koje su izdominirale u poslednje dve decenije, tacnije Dalas u 90-tim i NE u 00-tim.NE mozda nekako i dogura do SB, za Dalas ce to ici malo teze.Atlanta mi je od svih ekipa najsimpaticnija i voleo bih da doguraju do SB.

                                Ja KC uopste ne bih otpisao, na Arrowheadu su sanse izjednacene.

                                Comment

                                Working...
                                X