Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ima zainteresiranih za NFL Fantasy, otvorili smo ligu na ESPN-u, još nam fali 5 igrača, svi smo sa područja ex yu, tako da će biti zanimljivo, svi ste dobrodošli, još nam fali 5 igrača, ako nas bude više možemo proširiti ligu na 14...

    http://games.espn.go.com/ffl/tools/j...FwAABFU%3D&t=9

    Comment


    • Ništa od Roma do novembra meseca. Bronkosi sada žele trejdovati Sančeza u Dalas, ali u Teksasu se snebivaju, nisu radi.
      sigpic

      Comment


      • Probace sa Preskotom, pa sta im Bog da.Nekako sam se najvise radovao mecevima Dalasa sa Dzajantsima i Vasingtonom u prve dve nedelje, a sada nakon povrede Roma mi se slabije ti mecevi gledaju, ali ce se svakako ispratiti debi Preskota zato sto u tom terminu i nema sta drugo da se gleda a i NE verovatno gubi u Arizoni.Ovde cak i sa Preskotom kao startnim QB ce da postoji kakva-takva neizvesnost.

        Comment


        • Ipak Sančez u Kaubojsima. Igrali su na sigurno.

          Bredford u Vikinzima. Jbg, nemaju sreće ti Vikinzi.
          sigpic

          Comment


          • Neki dobri linkovi za veceras?
            sigpic

            Comment


            • E neka je konačno počelo.
              sigpic

              Comment


              • Denver nastavio da pobedjuje Karolinu. Kakav promasaj za pobedu...

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Al kakav tajming za odabir time out-a kad je Gano pogodio prvi šut.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Dosta prljave igre su dozvolili, kako komentatori izbrojiše minimalno 4 sudara kacigama što smo mi vidjeli na TV-u, sigurno je bio još poneki. Carolina je tu malo zakinuta u zadnjih par minuta, i onaj haos oko 4th downa na jedna jard od endzone... Ali dobra bacanja Siemiana, i dobre akcije koje su zvali iz Denvera, iznenadilo me da su odmah od početka krenuli na dodavanja, još sa ovakvim QB-om

                    Comment


                    • Bronkosi nastavljaju gde su stali protiv Karoline a Srdjan nastavlja da place, kuka i navija za Kema Njutona

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • ocigledno navijam za Packerse, i retko kada brinem o ostalim rezultatima i uspesima drugih..

                        ALI:

                        veliko mi je zadovoljstvo kada Cam Newton dobije jedan dobar "samar" i smislu kada izgubi utakmicu.. decko je toliko antipatican da je neverovatno.. nisam verovao da ce se u skorije vreme pojaviti neko ko je gori od Seahawksa u tom pogledu..

                        majstore, ako umes da igras i da se pravis supermen, onda ispostuj konferenciju za stampe posle izgubljenog super bowla.. isto tako i Seahawksi sa njihovim gangstersim ponasanjem..

                        zbog toga su (bivsi i sadasnji) igraci poput P.Manninga, Rodgersa, Roethlisbergera, Riversa velicine..

                        Comment


                        • Samo da je umesto Sijetla New England pomislio bi da sam ja napisao post

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Nema mi nista gore od Packersa i Steelersa
                            Apropo "samaranja" za ono se sine sviraju kazne, yardi... ja bi razumeo odusevljenje da je Kemić polupan sa 20. sekova ali ovako
                            Ljudima drago kada se nepostuju pravila kad` sudije navlace.
                            Btw: Nisam Panter
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Stilersima mozete samo da se sagnete...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Sada nesto se mislim, i moram reci da su gangsteri iz Sijetla i feget Kepernik male mace naspram mesara iz Denvera i Remsa.Remsi su vec prosle sezone osakatili par QB, a vala siguran sam da ce neko da nastrada i ove.Neverovatno kako su sudije dopustile defanzivcima Denvera da cetiri puta udare kacigom Kema koji mi se vise ne svidja kao QB nego kao karakter, ali skroz razumem ljude koji ga ne vole.Mnogo ovako vuce na Dvajta Hauarda dok je bio u prajmu, samo mozda jos veci ljakse.Detroit pre par sezona isto nisam mirisao dok Suh nije zapalio za Majami.Mada moram reci i da ima Sinsinati par specijalaca na koje ne mozes da ignorises tipa onaj debil Barfikt.NE kada vise ne bude na vrhu, ljudi ce da budu ravnodusni na njih i drugi timovi ce da isplivaju na povrsinu.Previse je paznje usmereno na njih, a veoma malo na druge.

                                Arizona i GB su trenutno od ovih ekipa sa vrha najmanje omrazene, na AFC-u to bih rekao za KC.Naravno te timove ne mogu da vole uglavnom rivali iz divizije.

                                Edit:Remsi, Dzetsi i Denver medju mojim najomrazenijim ekipama u ovoj sezoni.Znam da cu na Indi ove godine da bacam malo veci hejt nego inace.Sinsinati i Sijetl ne volim zbog par pojedinaca, ali nesto mi nisu trenutno omrazene ekipe.Prema ostalima sam trenutno ravnodusan.
                                Last edited by Ricma; 09-09-16, 16:55.

                                Comment

                                Working...
                                X