Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Gledam ih ja kada su u Red Zone na gamepass-u.Voleo bih da ove sezone obezbde PO, za pocetak da pobede Sent Luis za vikend.
    moze da obezbede PO, ali samo kao Wild Card

    Comment


    • Za bolje od WC i nemaju tim.Jedino bi na AFC S i u trenutnom NFC E(Dalas bez ove dvojice) bili prvi.

      Comment


      • Originally posted by BogdanB View Post
        Sta je Pakersima?
        Gube od trenutno boljih ekipa.

        Meni je skroz bilo ocekivano da ce da izgube prethodne dve utakmice.Ako sam dobro zapamtio nije im igrao Silds, a bez njega im je secondary jos slabiji.

        Comment


        • Mislio sam da ce Pantere da pobede, a sa Denverom nisam bio siguran.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • ja sam bio siguran da ce izgubiti i protiv Panthers-a..

            manji je problem sto nije igrao Shields.. veci je problem sto nema ideja u napadu.. fali Nelson i to je ocigledno.. jedino sto nisam znao je da ofanzivna linija igra ovako katastrofalno, ne znam sta im je bilo.. uz to smatram da je Lacy katastrofalan i nebi ga uopste pustao u igru vise.. neverovatno kako slabo igra i da nam nije ovaj Starks, mi bi sada bili negde 4-4..

            Comment


            • Lagano sam juce upoznao Mike Ditka-u i njegovog sina Dosli su sinoc sa prijateljima u ovaj restoran u kojem radim... ostali i debelo posle zatvaranja i bili su pijani kao letve Steta sto nisam mogao da se slikam sa njim sinoc, ali rekose mi da Coach dolazi nekoliko puta godisnje, tako da ce biti prilike

              Sent from my LGL34C using Tapatalk

              Comment


              • Gledam zavrsnicu I ne verujem sta se sve desava. Kada je bilo uzivo, gledao sam do pola 1 I kukam sto nije utakmica u 19h

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Ali kakav je fajt vodjen izmedju Bekama i Batlera celu tekmu...samo njih da su prikazivali celo vece bilo bi interesantno...

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Koja je sreca ziveti u eri Toma Bradya. Gostkowskom sedmi pobednicki FG u karijeri, po ukupnom broju pretekao Vinatierija.

                    Nazire se savrsena sezona i put za San Fran.


                    Ulepsa mi dan sa ovim postom, paljevino.

                    Comment


                    • Kako se dobija wild card za plej of?

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Dobija se dobrim skorom U plej of ide 12 timova, po 6 iz obe konferencije. U jednoj konferenciji ima 4 divizije, pobednici te 4 divizije idu u PO plus jos 2 tima sa najboljim skorom. Ta 2 tima su Wild Card timovi.


                        http://prntscr.com/93sgn2

                        Evo ti na primeru, dakle u ovom trenutku Wild Card timovi u AFC bi bili Stilersi i Bilsi.

                        http://prntscr.com/93shmf

                        U NFC bi bili Pakersi i Falkonsi.
                        Last edited by Ol' Dirty Bastard; 17-11-15, 15:18.

                        Comment


                        • Za sada, kako stvari stoje, Coltsi ce se samo tako provuci u PO cc
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Dobija se dobrim skorom U plej of ide 12 timova, po 6 iz obe konferencije. U jednoj konferenciji ima 4 divizije, pobednici te 4 divizije idu u PO plus jos 2 tima sa najboljim skorom. Ta 2 tima su Wild Card timovi.


                            http://prntscr.com/93sgn2

                            Evo ti na primeru, dakle u ovom trenutku Wild Card timovi u AFC bi bili Stilersi i Bilsi.

                            http://prntscr.com/93shmf

                            U NFC bi bili Pakersi i Falkonsi.
                            Zasto Stilersi dobijaju wild card a imaju bolji skor od Indijanapolisa?

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Originally posted by BogdanB View Post
                              Zasto Stilersi dobijaju wild card a imaju bolji skor od Indijanapolisa?

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                              Zato sto se Indijanapolis na toj tabeli nalazi kao pobednik divizije.

                              Comment


                              • To sto je Radulov47 rekao, Coltsi su ispred jer imaju najbolji skor u svojoj AFC South diviziji a Stilersi su u AFC North gde su Bengalsi prvi i zato Stilersi idu u PO preko Wild Card. Procackaj malo po netu u vezi tog sistema takmicenja, na wiki ima sve.

                                http://prntscr.com/94jhvn

                                Evo ti primer od prosle godine NFC kako je izgledao. Karolina imala skor 7-8-1 i prosla u PO kao pobednik divizije jer su svi ostali u njenoj diviziji bili ocajni a Filadelfija sa boljim skorom od njih nije prosla jer nisu bili prvi u svojoj diviziji. Na neki nacin je sistem nepravedan, pa se nekima svidja nekima ne. Meni je licno dobar

                                Comment

                                Working...
                                X