Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karolina zasluzuje da uzme SB. Stvarno maestralno igraju. Newton trci ekstra, a kad baci pas, to ide kao metak. Definitivno najbolji novi kvoterbek.
    sigpic

    Comment


    • Ma momak je prava atleta. Ovako ce izgledati vjerovatno nova generacija QB-a.
      @Mileticu, i dalje si siguran u odbranu Bronkosa ?
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • Која штета што Пекерси нису овде... ово срамота бре.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Svaka čast Pantersima, sila su nebeska, ovo bi trebao biti lak posao u SBu ako budu igrali i približno kao večeras.

          Comment


          • Njuton i mačke protiv odbrane Bronkosa. Poezija.

            Palmer je očajan. Loše odluke, loše odluke svuda. Ofanzivna linija se jeste često urušavala, ali Palmer samo doprinosi većoj dubiozi.
            Last edited by Crni Đorđe; 25-01-16, 02:49.
            sigpic

            Comment


            • Dajte rezervnog QB-a. Ovo je vec blamiranje.
              sigpic

              Comment


              • Svaka čast



                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                Comment


                • Одмах следећег викенда СБ?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Denver ako hoce da ima sanse u finalu treba da prikaze odbranu kao danas protiv NE ali mora i Pejton da digne nivo.

                    Comment


                    • Originally posted by Урош View Post
                      Одмах следећег викенда СБ?
                      7. februara je. Seledeci vikend je ProBowl.
                      sigpic

                      Comment


                      • А јес, рекоше мало пре да је следеће про...
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Урош View Post
                          Па ваљда му ово дође као неки апгрејд. Кад већ нема (не зна) коме да баци нек уме да потрчи...
                          Njutona i Vilsona ne volim zato sto od svih QB najvise eksploatisu trcanje, 30-40 jardi po mecu obojica istrce.Rodzers recimo duplo manje trci.Derek Kar trci kao sto rekoh veoma malo, a ovako mi se svidja kako je igrao Vinston u ovoj sezoni.Nadam se da ce uskoro da uvede Tampu u PO.

                          Mislim da je Karolina dosta gori match-up za Denver, imaju dosta bolje izbalansiraniji napad i daleko vise koriste trcanje od NE+Kem je dosta veca pretnja i imaju dosta bolju OL.Zbog toga sto su pobedili Sijetl, jutros Arizonu blage sanse dajem Karolini.

                          Comment


                          • Ja ih uopšte ne gotivim, jer mi deluju nerealno, pogotovo kao Kem. U fazonu sam, hej nije to ok, pa ne mozes i da bacas i da trcis tako dobro.

                            Ja necu prezaliti sto nisu prosli GB i Pitsburg.

                            Denver je igrao najbolju odbranu koju sam gledao, ali videćemo da li će Kema baš tako da uhvate.

                            Mening me uopste nije odusevio, par dobrih pasova, to je sve. Toliko brzo potroše prva dva dauna, nekako je uvek borba, hoče ili neće. Ništa specijalno. Neću ništa da nagoveštavam, ali koliko vidim igra Denver dobro, ali Karolina se igra. I to je opasno. Svaka im čast. Mislim da bi Sijtel najviše uradio protiv njih, ili GB, PIT.. neko sa prejakim QB.

                            Palmer je Endi Marej. Na čelu mu piše L

                            Comment


                            • Prosle nedelje nisam pogodio nijednog pobednika, sada sam pogodio oba
                              Karolina je mnogo jaka, videcemo kako ce sad igrati protiv paklene odbrane ali mislim da ce da pobede.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Kem mi deluje kao kad igraš nba kao klinac pa na create player namestiš centra najvišeg mogućeg, pa da bude i brz, da čuka, a može i da šuta. Skill sve 99 deluje nekad nerealno, simpatican je kao lik, ali ne svidja mi se bas zato što trči i sve radi. Polako, videćemo ga i u finalu. Mada mi ne deluje kao plašljivko, naprotiv.

                                Comment

                                Working...
                                X