Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Cutler ce propustiti ostatak sezone

    A Bearsi se taman zaleteli kao pomahnitali
    Skenjao sam se jako. Nece pa nece. A juce je sa tim palcem vodio tim do pobede, svaka cast.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Skenjao sam se jako. Nece pa nece. A juce je sa tim palcem vodio tim do pobede, svaka cast.
      A mnogi misle da je mekusac

      Ne bi me cudilo da se ludak sve uradi da bi zaigrao u PO.

      Comment


      • Bez njega nemaju sanse za PO, nece biti ispred GB i Detroita sigurno, a za WC (wild card naravno, da ne bude zabune ) takodje nemaju sanse. Steta... Jos ce na kraju NFC North postati najjaca konferencija u NFLu
        Last edited by Nebojsa; 21-11-11, 13:24.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Forte ce verovatno izginuti u narednim utakmicama,sve ce ici preko njega.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Forte ce verovatno izginuti u narednim utakmicama,sve ce ici preko njega.
            Najgore sto ce sada odbrane biti kocentrisane na njega, igrace sa SS i CB plitko, uz LB koji ce biti orijentisani na trcanje, nece biti mnogo blitzeva sem od Buddy Ryan tipa odbrana poput NYJ i Dalasa. Ofanzivna linija ce biti pod strasnim, ne znam zasto imam utisak da ce zazaliti sto su pustili Kreutzam sada bi im bio zlata vredan...
            Al ce da bude zanimljivo Lovieju Smithu, oba rezervna QBa mu imaju ukupno 0 startova i 66 jardi Haniea protiv GB u NFC CG 2010. Ovaj drugi je rookie sa ne bas zavidnom koledz karijerom. Mada ce zbog te koncentracije na trcanje biti prostora za spektakularne pasove.
            Last edited by Nebojsa; 21-11-11, 13:37.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nikad se ne zna kad ce neko da eksplodira...vidis kako Moore sad igra

              OL Chikaga je katastrofalna. Juce sam u par situcija video kako Cutler na neverovatne nacine izbegava sack.

              Comment


              • Eh, da ste videli sinoc kako je Young izbegavao sack-ove...
                Desilo se 4-5 puta da je izbacivao loptu bukvalno milisekundu pre nego sto su ga stizali nasi defanzivni linijasi. Homo isto juce par spektakularnih izbegavanja i to na trecim pokusajima.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Romo je sjajan u poslednjih par nedelja. Dobio je jos dve napadacke opcije-L.Robinsona i Murraya koji je juce odigrao malo slabije.

                  Bice zanimljivo Mekinja,bice zajebano

                  Comment


                  • Ma Giantsi ce valjda iskancete WC iako ne budu prvi, bice jedino malo gusto sa Falconsima.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jel gleda neko NEP? Ja se nesto premisljam

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Jel gleda neko NEP? Ja se nesto premisljam
                        30 razlike.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          30 razlike.
                          Znam da ce ih zgaziti Patsi,ali nemam sta pametnije da radim

                          Comment


                          • Link za tekmu...

                            http://veetle.com/index.php/channel/view#4ebc488080489
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Ne mogu Patsi da se sastave za sad.

                              Comment


                              • rece lepo ja 30 razlike.

                                Comment

                                Working...
                                X