Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije bilo jasno sto Pejtona zovu Gejton, reko sto tako prozvati takvu legendu, i onda sam i ja poceo

    Comment


    • http://www.americkisportovi.net/inde...uzetak-ugovora

      Comment


      • Odlično otvaranje Baltimora, 14:0 ..Flacco skoro bez greške, samo jednom nije pogodio saigrače ..

        Comment


        • Znaci kada igras kuci playoff a dolazi ti Baltimor - pisi propalo. Ljudi su "gostujuca smrt" za svakog domacina.
          NE nema obranu, promaja duva samo tako.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Ne pratim dugo NFL ali vidim da uvek dobro odigraju PO, a tokom sezone nisu nešto najsjaniji. Ne bi me čudilo da izbace Patriote ..

            Kakva je zver Gronk
            Last edited by Lord Aleksoni; 10-01-15, 22:08.

            Comment


            • Kakav pass Brejdija
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Ne pratim dugo NFL
                Ja mislio da si ti redovniji kibicer NFL-a
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Divi ga Brejdi Sam istrča za TD šta ima da baca nekome

                  Comment


                  • Ajmo vise TD ! ,treba na tiketu nesimpatisem ni Patriote ni Rejvense tako da mi svejedno ko pobedi,ljubimci moji Seahawksi veceras igraju,malo kasno al izdrzacu nekako
                    sigpic

                    Comment


                    • Jack sta si igrao, na poene ? Morace pasti bar jos dva TD. do kraja
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • vise od 47 ,bice tesno al trebalo bi da dodje ako bude tesan mec .racunaju mi se i produzeci
                        sigpic

                        Comment


                        • Boga mi evo ga 28 ,
                          NE = igraju samo Brejdi, Gronk i Edelman a ostalima mozak na nekom proplanku.

                          47 - Ako prodje tiket, bice bas kroz "iglene usi". Srecno, navijacu za tiket pored NE u ovom mecu.
                          Last edited by AIRBORNE; 10-01-15, 22:52.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Vraćaju se Patriote, odlično se bacio Amendola za TD. Biće drugo poluvreme dosta zanimljivo ..

                            Comment


                            • Realno sa poboljsanjem odbrane NE nema sta da brine za pobedu ali ipak Baltimor je to.
                              Dok na semaforu nije 00:00:000 i football u rukama NE, nista nije gotovo
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Gde su verne Patriote Ljubašin i Marić, šta je ovo ?

                                Comment

                                Working...
                                X