Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gle rezultate

    Comment


    • Romo clutch a izvukao ga kicker, Luck not clutch, Brady vs Manning, GB i Minny remizirali, Jetsi ocajni+godisnjica butt fumblea.. Ala ce biti dugacak i zanimljiv QB Facebook talk ove nedelje
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Patsi se raspadaju. Vec 3 izgubljena fambla od kojih je jedan vracen za TD

        Comment


        • Ugazili su nas nasi RB, preslikana utakmica kao protiv SF.Ovo je najgore izdanje Patsa u sezoni i tacno ce me biti sramota da pomislim da ova ekipa moze dalje od polufinala AFC-a.

          Comment


          • Derbi samo na papiru. RAduje me sto Moreno igra dobro i sto Broncosi nisu prilimili ni jedan poen ..

            Comment


            • Ridlija treba zadaviti zbog svih sranja koje je napravio u prvom poluvremenu, bez obzira na to postoje sanse da NE napravi cudesan preokret u poslednjoj cetvrtini.

              Moraju da odigraju jedno lose, pa jedno dobro poluvreme samo ne biraju redosled kojim ce poceti.

              Comment


              • Odlicna tekma, definitivno zasluzuje epitet meca godine.

                Da nije bilo Kartera verovatno bi se ovo zavrsilo neresenim rezultatom.

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Derbi samo na papiru. RAduje me sto Moreno igra dobro i sto Broncosi nisu prilimili ni jedan poen ..
                  Ahahahaahahahahahahaahahahahaahahaha

                  Because Brady
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pa kako se dogodio taj preokret? Sta se desilo,sta je bio okidac da ovi obrnu posle 0:24?
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Nakon prve krstene akcije koja je rezultirala TD, usledio je fumble, prisli su na -10 i jos je napad Denvera izgledao ocajno do sredine cetvrte cetvrtine.Mos misliti na sta su licili kada je NE sa 0:24 u trecoj dosao na 21:24.Treba napomenuti da je u jednoj situaciji Toma reagovao ko Dule Vujosevic, mada sa pravom jer su ih sudije ostetile u toj situaciji.Takodje mi se cini da je u produzetku bio faul nad Edelmanom kada ga je CB Denvera zakacio rukom za rame.

                      Edit:Ruku na srce, oni su do ovakve prednosti dosli zbog gresaka NE, pre svega zbog fumble-ova.Mening je do cetvrte cetvrtine bacio 78 jardi ako sam dobro video.Takodje je ovo prvi poraz Pejtona Meninga kada je njegov tim vodio sa vise od 21 poena.
                      Last edited by Ricma; 25-11-13, 11:21.

                      Comment


                      • Toma ipak ispolivao Pusiku

                        Mora da se skine ovaj mec.

                        Comment


                        • Gde ima da se skine?

                          Comment


                          • Nisam gledao tekmu, ali mi je strasno milo sto se Manning prosuo Ni Brady mi nije nesto mio, ali mi je sigurno miliji od ovog poglavice

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Gde ima da se skine?
                              _ _ R R _ _ _
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • http://sport-video.org.ua/DBNEP241113.html

                                Pats vs Broncos.

                                Comment

                                Working...
                                X