Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ahahahaahahahahahahaahahahahaahahaha

    Because Brady
    Cudesan preokret napravili. Gledao sam samo prvo pol. .. Nisam ocekivao ovakav preokret

    Comment


    • Kako je Edelman odigrao

      Comment


      • Ja sam najvise zadovoljan sa odbranom u drugom poluvremenu.Nakon drugog TD, samopouzdanje im je tek poraslo i odigrali su i vise nego odlicno, a falio je Gregori i ne znam ko jos.A i genijalan potez Bila je to sto je protivniku dao ''nezgodniju polovinu terena'' da napada.Prepustio im je loptu i na taj nacin pokazao koliko veruje odbrani i ovi su opravdali njegovo poverenje.Ako sledece nedelje padne Denver, postojace sanse i za prvo mesto.Sledece nedelje ocekujem da ce razneti Hjuston koji se u prethodna dva kola propisno obrukao na svom terenu protiv Ouklenda i Dzeksonvila.

        SD ima sada sve u svojim rukama jucerasnjom pobedom, ako pobede Bengalse i Dzajantse istacice ozbiljnu kandidaturu za WC.Nepredvidiva su ekipa i ne znas sta od njih da ocekujes.

        Comment


        • KC ce sada poceti da se raspada. Povredila se dva najbolja igraca odbrane - Houston i Hali.

          Comment


          • Sva sreca pa imaju dobar skor i obezbedjen PO, ako su obojica zaradili ozbiljne povrede cini mi se da cu WC gledati samo ekipe sa NFC-a posto Benglasi i Koltsi u tom slucaju ne bi trebalo da imaju puno problema.Panteri vec sada broje sedam pobeda u nizu, a ne sumnjam da ce do meca sa Svecima stici do osme uzastopne pobede.Ko bi rekao da oni mogu to nakon skora 1-3, jos jedna stvar koja je zanimljiva je da su jedina ekipa koja spada u TOP 10 odbrana i za rushing i za passing.

            Comment


            • ......
              Last edited by аутсајдер; 25-12-14, 17:06.
              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

              Comment


              • Hvala za ovo, imas reputation od mene

                Comment


                • Auuuu pa ti si genije,opet reputacija od mene.Pozdrav majstore.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • @аутсајдер
                      Da li mozda znas da li na ovoj opciji za gledanje postoji limit za broj konekciju
                      kao sto ima u fori FlyVPN... (mozes se konektovati maximalno 3x po danu tj. 24h) ?
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Нисам сигуран, али мислим да нема... С обзиром да сам се данас први пута конектовао на овај начин, не усудим се пробати пар пута, док траје окршај Детроита и Грин Беја... али већ сутра ћу комбиновати разне опције, па ћу објавити овде све што запазим...
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • Kao i sto sam ocekivao, Detroit je taj koji vodi glavnu rec.Da je tu Rodzers nesto bi se pitali i oni, ovako ocekujem da Detroit bez problema savlada GB.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              @аутсајдер
                              Da li mozda znas da li na ovoj opciji za gledanje postoji limit za broj konekciju
                              kao sto ima u fori FlyVPN... (mozes se konektovati maximalno 3x po danu tj. 24h) ?
                              Нема ограничења... бар мени није било вечерас.
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • ......
                                Last edited by аутсајдер; 25-12-14, 17:05.
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X