Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi znamo kakvo je okruzenje LA, kakav uticaj imaju na americki sport, i oni ako nesto imaju na umu tesko da ce biti spreceni da to ostvare. Ipak je to finansijski najbolje resenje. Jednostavno Los Angeles, je uz New York, Boston, Cikago i Detroit, ajde da se izrazim ovako - najsportskiji grad u USA (jos veci plus je to sto je jedini od ovih gradova na drugoj strani zemlje). Da se ja licno pitam, nikad im ne bih dao NFL tim jer to ne zasluzuju. Nije sve u parama ali...
    Sto se tice timova za koje bi postojala mogucnost da se presele...Slazem se sa Petrom za Jacksonville, male su sanse da ce oni negde da idu. Meni licno bi bilo mnogo krivo da ih presele, nekako mi ta ekipa kakva god da je, bas ima smeka, ne znam zasto, ne znam kako, ali imaju ono "nesto" sto me kod njih privlaci. Raidersi ako odu , to ce po meni biti KATASTROFA! Neka su i najgori u ligi u poslednjih 10 godina, ali Oakland zasluzuje da ima NFL tim po svim parametrima. Crna rupa je proslost ali tamo se i dalje vole Raidersi do maksimuma i kad dodju dani kada ponovo biti u vrhu tamo ce biti opste ludilo. Chargersi su simbol San Diega, tacka, kraj price. Ako puste fransizu koja im je donela ne tako davno dosta radosti, neka se upucaju.

    Jednostavno NFL nije NBA ili NHL ( bez da potcenjujem ova druga dva sporta). Svaki od ovih gradova koji trenutno imaju timove u NFL-u zasluzuju da oni tamo i ostanu. Ako vec zele da nekim gradovima (u ovom slucaju LA) dodele ekipu, neka prosire ligu, neka naprave drugaciji format divizija i konferencija, jer ako bilo kome oduzmu tim, to ce stvarno biti jako jako losa stvar.

    Comment


    • Long story short, imali su dva veoma jaka tima kroz istoriju (Ramse i Raiderse) koje su iskulirali i na kraju uspeli da isteraju iz grada. Mozda ne toliko navijaci (iako su prestali da dolaze na meceve cim je zastekalo sa rezultatima), koliko vlasti u LA koje nikako nisu htele da naprave novi stadion. A da ne pricam o imidzu koji su nosili Raidersi i koji im je isto isao na zivce.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by ZGNS View Post
        Jednostavno NFL nije NBA ili NHL ( bez da potcenjujem ova druga dva sporta). Svaki od ovih gradova koji trenutno imaju timove u NFL-u zasluzuju da oni tamo i ostanu.
        Tako je, jednostavno ljudi se identifikuju sa svojim NFL timovima... U Clevlendu su '95 na poslednju utakmicu doneli kovceg, bacali daske na teren, haos je bio... pa Houston Oilers... itd...

        Raidersi su i dalje jedini tim koji deli stadion sa baseball timom...
        Last edited by petar84; 30-09-13, 21:18.

        Comment


        • Pričajte šta hoćete ali UCLA i USC imaju pun stadion no matter what! Uz to i Klipersi su konstantno puni, čak i kada im nije išlo, a da ne govorim za Kingse. Lejkersi su, naravno, svijet za sebe i o njima ne treba raspravljati.

          Uz to uveliko traju pregovori oko gradnje novog stadiona koji bi trebao zaživjeti ukoliko postoji šansa da dođe NFL. Prije par mjeseci sam vidio projekat - mrsko mi sada tražiti, izgleda da ih ima više na netu (čim nađem onaj projekat što sam ga gledao, postaviću) - koji garantuje max.uslove za NFL u LA.

          Trebate shvatiti - naravno da nikada nisam bio tamo - da se vremena, okolnosti i posebno ljudi mijenjaju. Kada su izbacili Remse i Rajderse, čitav grad je bio uveliko podijeljen zbog nemira (preciznije rata vlasti sa pojedinim crnačkim četvrtima). Mnogo toga lošeg se dešavalo - u to vrijeme je i kod nas bjesnio rat, ali sjećam se mizernih rezultata Lejkersa u sezonama nakon finala protiv Bulsa.... Kome je kod nas bilo do fudbala u vrijeme rata? Nije patetika - svugdje je isto, ljudima treba malo sreće u životu, pa se opuste....

          Vrijeme je za NFL u glavnom gradu Amerike!
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • Zaboravio sam tu dodati još 1 simbol LA - Dodžerse! Sa Medžikom je tu i nova čarolija... a ni njima od 80ih ne cjetaju ruže, pa su ipak uvijek dobro poopunjeni - derbiji su uvijek rasprodani!
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • ovo je to:







              http://www.farmersfield.com/
              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

              Comment


              • Extra je projekat... taman bude gotov 2016., organizuju superbowl 2017, i onda se moze pricati o ekipi...

                Comment


                • Remsima ističe ugovor sa St.Luisom na kraju sezone 2014. Traže 700 mil.$ za obnovu stadiona....

                  Ovako tražeći ove slike stadiona, naletim na par tekstova o stadionu i timu, sa komentarima "stanovnika" LA koji očekuju i Čardžerse i Remse u LA.... Tračevi ili šta već, ali me to ne bi iznenedilo ni malo.... i ne bih znao za koga da navijam u tom slučaju - morao bih za oba tima
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Ovo je odlicno, posto navijam za Lakerse .. Bilo bi lepo da i LA ima NFL tim

                    Uz Broncose i Patriote ce mi biti omiljeni timovi ..

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Ovo je odlicno, posto navijam za Lakerse .. Bilo bi lepo da i LA ima NFL tim

                      Uz Broncose i Patriote ce mi biti omiljeni timovi ..
                      Brate ti u svakom sportu navijas za 2,3 od 5 najjacih timova na svetu...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Brate ti u svakom sportu navijas za 2,3 od 5 najjacih timova na svetu...
                        Ne navijam, nego simpatisem .. Samo za jedan tim navijam

                        Comment


                        • Glamur je na strani zapada ali East Coast je Bog i batina
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Pozdrav svim poštovaocima NFL-a! Pridružujem se željama za pokretanjem tima u Los Anđelesu!

                            Comment


                            • Meni bas drago sto LA nema tim u NFL.
                              Decentralizacija bato
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • #Jaguars are trading OT Eugene Monroe to the #Ravens, per source, for multiple draft picks. Pending physical
                                Update: Ravens are sending multiple third-day draft picks to Jacksonville in exchange for OT Eugene Monroe.
                                Eugene Monroe will be on a plane headed to Baltimore tomorrow morning to complete the trade.
                                Writing was on the wall for Eugene Monroe when #Jaguars drafted Luke Joeckel. This good be a win for both them and the #Ravens.
                                Eugene Monroe is considered a top 10 tackle in the league. Looks like McKinnie's days as a starter are numbered.
                                Odlican LT ce cuvati Flekavog.

                                Kruze price da ce Jagsi pokusati da uvaljaju i MJD-a. A Tampa pokusava da se resi Freemana.

                                Comment

                                Working...
                                X