Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Talib saves again!

    Ovaj pad nije smeo da se desi, do ovoga ne bi ni doslo da Sudfieldu nije izmakla ona lopta.

    Comment


    • Kakav tajo!

      Izvukli smo se na kraju

      Comment


      • Wilfork izgleda zavrsio sezonu

        Ostali smo na 3 DT-a - matori Kelly i dva nedraftovana rukija Vellano i Chris Jones

        Comment


        • Ovo je vec veliki udarac.Isto tko me brine situacija kod Denarda.Cini mi se da ce i Dobkins da propusti mec sa Sinsinatijem.Nadam se da ce Amendola i Gronk biti spremni za nedelju.

          Comment


          • Bas su Patriote skupo platile ovu pobedu na Falkonsima.
            Ovo je nemoguce da se ne oseti u narednim mecevima.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Ovo je vec veliki udarac.Isto tko me brine situacija kod Denarda.Cini mi se da ce i Dobkins da propusti mec sa Sinsinatijem.Nadam se da ce Amendola i Gronk biti spremni za nedelju.
              Dobson jebem mu mater

              Amendola nema sanse, a sumnjam i da ce Gronk.

              Comment


              • Ne mogu da verujem sta sam rekao.Citao sam nesto na drugom forumu vezano za Tompkinsa pa mi se pomesalo.Brainfart...

                Ko onomad kada je Brajkula Kleverlija i Selvija spojio u jednog igraca-Sleverli.

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Koga sam ja odr'o

                  Ajmo Broncosi, samo trpajte
                  Nisam se baš uključivao sinoć, pa tek sada vidim ovu poruku Mislio sam na Smita, ne na tebe.... ali nadam se da ćeš i ti uskoro odrati nešto

                  Originally posted by AleksaVP View Post
                  http://americkisportovi.net/index.ph...a-zeli-nfl-tim

                  Stara vest, ali veoma zanimljiva ..
                  Čekam ovo ko ozebo sunca Bilo koga, ali genijalno bi bilo Rajderse ili Čardžerse
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Kako su se ponasali prema Raidersima i Ramsima i kako su razmazeni i gloryhunteri, LA ne zasluzuje da ikada vise udje u pricu oko NFL. No ajde, sada Al Davis nije vise medju zivima, pa moze da se prica. Iako bi bilo cool da ponovo gledamo NFL na Rose Bowlu, prosto ne zasluzuju to.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by аутсајдер View Post
                      Nisam se baš uključivao sinoć, pa tek sada vidim ovu poruku Mislio sam na Smita, ne na tebe.... ali nadam se da ćeš i ti uskoro odrati nešto



                      Čekam ovo ko ozebo sunca Bilo koga, ali genijalno bi bilo Rajderse ili Čardžerse

                      Ako vec da uvode LA onda neka teraju Dzeksonvil
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sumnjam da ce Jacksonville olako pustiti svoj tim koji je nastao tek 1995. zajedno sa Carolinom.... Raidersi su najgora ekipa u NFL poslednjih 10 godina tako da...

                        Comment


                        • Originally posted by petar84 View Post
                          Sumnjam da ce Jacksonville olako pustiti svoj tim koji je nastao tek 1995. zajedno sa Carolinom.... Raidersi su najgora ekipa u NFL poslednjih 10 godina tako da...
                          Ne znam koliko si upucen u odnose Raidersa i LA. Ovaj filmic je inace jako zanimljiv i odgovorice ti na sve, izmedju ostalog zasto LA ni u ludilu ne treba vise nikada da dobije NFL tim.

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ma znam druze, salio sam se... Iskreno, u ovom trenutku nije realno da se ijedna ekipa preseli u LA...

                            Comment


                            • Sone nemam pojma sta je bilo sa LA, mozes li ukratko?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Sone nemam pojma sta je bilo sa LA, mozes li ukratko?
                                LA publika je generalno razmazena, voli pobednike, a ne voli kad ekipa igra lose, pa cak kad je iz njihovog grada... primer LA Lakers- La Clippers... Raidersi su doneli LA prvu titulu u NFL-u (sjajni Marcus Allen), poceli su sa losim rezultatima, i tu je bio kraj...

                                Comment

                                Working...
                                X