Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izivljavanje na Djenu.

    Welcome to the NFL, newbie.

    Comment


    • Evo ga konacno TD .. Brady kraljina, kakvo bacanje

      ps. Ajde bre
      Last edited by Lord Aleksoni; 13-09-13, 03:13.

      Comment


      • Nista od TD, jbg u pravu su sudije...

        Bedni Gostowski sve mu jebem!

        Comment


        • Jos i promasise FG

          LJubo, mora li loptu da drzi celo vreme na zemlji kada je uhvati, da bi bio TD ?

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Jos i promasise FG

            LJubo, mora li loptu da drzi celo vreme na zemlji kada je uhvati, da bi bio TD ?
            Tako nekako

            Comment


            • Ukapirao sam neke stvari .. Patriote mi gotivna ekipa i od sad navijam za njih

              Comment


              • Samo slusaj komentatore i mnogo ces nauciti.

                Comment


                • Blago onom ko je uzeo Amendolu na fantaziju, odsustvovace 2 do 6 nedelja.

                  Za one koje ne znaju doveden je Andre Karter(DE).

                  Aleksa, neka ti oni budu alternativa.Previse nas je na ovom forumu navijaca Pats-a. xD

                  Comment


                  • Carter je bio bas dobar pre dve godine, valjda i sada pomogne.

                    Comment




                    • Comment


                      • Mnogo je Djeno neodlucan i neke stvari ne vidi, vec 4 sack a tek je treca cetvrtina.Zbog njega odbrana NE veceras izgleda odlicno.

                        Comment


                        • Ocaj od tekme, nisam ocekivao da ce NE odigrati tako lose u napadu u drugom poluvremenu.Sreca je to da su na drugoj strani Jetsi, svaka malo ozbiljnija ekipa bi uzela ovo.

                          Talib na kraju junak utakmice.

                          Comment


                          • Auuu koji ocaj od utakmice. Sva sreca pa je odbrana bila odlicna inace bi nas pobedila ekipa koja ne gotivi da vraca pant

                            Ruki WRs su bili bas ocajni, pogotovo Dobson. Jeste on postigao taj TD (koji je bio plod dobre akcije), ali ostatak tekme je bio tragican. Dosta je dropovao, a i previse se strogo drzao ruta. U par situacije je morao da se okrene ranije ili da za korak, dva promeni pravac i time bi postigao mozda jos jedan TD i imao jos koje hvatanje. Mislim da decko poseduje talenat, ali je problem neiskustvo i neuigranost sa Tomom (koji ce verovatno ubiti nekoga veras, nikad nije bio toliko isfrustriran).

                            Odbrana je stvarno odradila odlican posao. 3 inta, 1 recovered fumble, dobar pass rush. Ja zadovoljan

                            P.S. Da je bio neki iskusniji QB a ne Djana Smith lagano bi pukli.

                            Comment


                            • Nisam gledao utakmicu,ali mi se cini da nisam nista bitno ni propustio ...koliko vidim po box score-u Brat Geno je izdominirao

                              Comment


                              • Dajte neke linkove za strimove, ako ovde u opste ima nekoga ko gleda NFL

                                Comment

                                Working...
                                X