Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 TD u roku od 53 sekunde.Izjednacen rekord fransize po broju TD u jednoj cetvrtini.

    Nisam ocekivao da ce ovako razmontirati Dzetse, sta li ce biti za 9 dana sa Majamijem mogu samo misliti.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Zasto su Jetsi jos uvek u NFL, zar ne mogu da ih izbace u NCAA, tamo bi mozda i imali sanse. Sva sreca pa se tempiramo za PO, da se islo full speed, bilo bi jos ruznije, jedno 50 razlike.
      Mark Sancez je ocajan...ladno mu je produzen ugovor

      Comment




      • kakav debil.

        Comment


        • Nakon prve cetvrtine sam pomislio kako mec moze biti napet a Jetsi se obrukase u drugoj Onaj QB Sanzchez je sraman...i da ta tri TD za manje od minut
          A ovo sto je okacio Ljuba90 je definitivno potez utakmice U ove 4 utakmice sto sam gledao,ovi Jetsi su bili ubjedljivo najgora ekipa ... mada su im ponistili jedan TD koji je lagano mogao biti priznat.Svakako to ne bi promijenilo ishod jer su u cjelini bili ocajni.

          NE Patriots su simpaticna ekipa.Vidio sam da imaju ubitacno efikasan napad i da uglavnom zavrsavaju prvi u diviziji vec dugi niz godina.Kakav je iskusnjak onaj Brady Odusevio me je i Wilfork(br. 75).Kakvo cudoviste Po 2 igraca baca na zemlju

          Comment


          • Gledam sad ovo ponovo, kakvo gazenje bez najboljeg risivera NFLa. Kada se Gronk vrati, ne zelim ni da za,islim, ako su glavna konkurencija Texansi, opasno pisanje je u najavi. Jedino se za Broncose brinem, samo zbog Peytona, ostalo u AFC je presmesno kada nema Steelersa i Ravensa.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment




            • obratite paznj od 0:09
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment




              • Comment


                • Brownsi dobili Pittsburgh. Definitivno su oni nula bez Bena, mada on nije jedini povredjeni igrac. Nema, u AFC Patsi i Broncosi se za sve pitaju.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • OK, vreme je da se ostatak lige ozbiljno zabrine, SF je pronasao QBa, jedino sto im je falilo da bude sampionski tim. Ovaj lik je potpuno lud, upravo je isprdao jednu od najboljih odbrana u ligi, ne zanima me sta statistika kaze.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kaepernick je sef!
                      Kako ih ukopa onaj Ginn Jr. onamo kad mu ispade lopta

                      EDIT: Taman kako ga pohvalih,on napravi gresku Ali ih je Brooks spasio

                      SF odlicno krenuo u trecoj
                      Last edited by powerslave; 25-11-12, 23:19.

                      Comment


                      • Ala smo se ispisali po Pekersima, ovo nisam skoro video da ih je neko ovako ponizio. Konacno smo igrali onako kako i treba da igra sampion! Ovo je prava slika NY Giants-a! Doduse jeste GB bio desetkovan ali ovo je bas sramota. Cak i da neko nadje opravdanje za primljenih 38 poena u vidu neigranja njihova 3 najbolja defanzivca, ne znam sta onda reci za napad...ostaviti ovakvu napadacku ekipu sa ovakvim QB i njegovim risiverima na 10 poena je umece! Kljuc tako dobre odbrane je Antrel Rolle. Konacno je povratkom Kenny-ja Phillips-a (nadam se da se opet nije povredio jer se tek vratio) zaigrao na poziciji koja mu najvise odgovara zbog svoje eksplozivnosti i brzine i potpuno je zaustavio Cobb-a, ma unistio ga je. U nekim trenucima odradjivao posao i za LB, i CB i FS. Leteo je po terenu! Neko ce me nazvati subjektivnim ali za mene je bez dileme najbolji laki safety u ligi. Eli je poceo dosta nesigurno iako smo postigli 2 TD-a u prva tri napada, lopta mu nije imala pravilnu rotaciju, videlo se da igra pod pritiskom zbog ocajnih partija u prethodne 2 utakmice,bacio je neke losije pasove ali je do kraja pokazao da je jedan od najboljih QB-a u ligi. Moram jos spomenuti Blackburn-a...prosto ne mogu da verujem da covek nije mogao da nadje posao, da je molio da dodje makar na probu. Otkad se vratio u NY prosle sezone ima ozbiljan uticaj na odbranu, steta sto jos nije presekao onu loptu Rodgers-a koja mu je bukvalno ispala iz ruku ali dobro nema veze. Sada da pobedimo u MNF-u Griffina i Redskinse pa da slavimo divizijsku titulu i home game u playoff-u.

                        Sto se tice Packers-a, bice to drugi tim samo da se vrati Matthews, a kamoli jos Shields i Woodson. Cudno mi je bilo i neshvatljivo sto nisu napadali Amukamaru, cini mi se da bi se tesko izborio sa Jones-om ali ko mene sta pita...Nemam nijednu sumnju da ce uci u playoff a za posle videcemo.

                        Paklen ce biti playoff u NFC-u...SF,ATL,CHI,NY,GB, i videcemo ko ce biti 6-ti. Po formi bi trebalo to da budu Saints-i ali imaju dosta tezak raspored, videcemo...sve u svemu bice to prava klanica!

                        Go Giants!

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Brownsi dobili Pittsburgh. Definitivno su oni nula bez Bena, mada on nije jedini povredjeni igrac. Nema, u AFC Patsi i Broncosi se za sve pitaju.
                          naravno da su nula ali pored bena povredjen je drugi najbolji ofanzivni igrac pored wallaca..brawn kao i najbolji def polumalu tako da to nije isti tim bez njih!!!
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...ayoff-picture/

                            Kasnis Maricu

                            Comment


                            • U frci sam cele nedelje.

                              Bicu azurniji sledeci put.

                              Comment


                              • Sone tvoj CB miljenik ce izaci na draft. Cini mi se da on ove sezone ni ne igra, ili igra ne nekom bednom koledzu.

                                Inace Janoris Jenkins je takodje igrao na nekom jadu od kolezda (valjda je pravio sranja) pa je izabran znatno kasnije nego sto bi trebalo jer je realno najbolji CB na proslom draftu. Jel treba da kazem da kida u svojoj ruki sezoni?

                                Comment

                                Working...
                                X