Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav haos
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Evo malo bolje solucije za strimove .. Skinete program Ace Stream i onda odete na sajt http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports .. Tu pronadjete mec i izbacice vam razne strimove, vi idete na link ace stream i automatski se pokrece to preko programa koji ste skinuli ..

      Strimovi su sasvim prostojni, cak moze i neki HD da se pronadje ..

      Comment


      • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Samoubistvo cackalicom, taj fazon To su valjda jedini poeni Steelersa, mnogo su jadni.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kakve hvatace ima Green Bay boktejebo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Uzivancija od tekme, pljusti na sve strane.

              Mogao bi da padne jos koji fajt do kraja tekme.

              Comment


              • Gledam ove dve tekme u isto vreme. Mrtav umoran, ne znam gde bijem...ali me bole jaja, uzivam

                Comment


                • Boldin je zver nenormalna. Ne mogu mu nista...

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kakve hvatace ima Green Bay boktejebo.
                    Ovaj post je zasluzio da se citira, zatecen sam njihovom akcijom.

                    Tako je ostro bacio da nisam imao pojma gde je lopta i odjednom samo u rukama Nelsona.

                    Comment


                    • Mali Austin ce biti opak igrac, ali opak!

                      Comment


                      • I dalje mi nije jasno kako su svi zivi na draftu preskocili Kaepernicka. HoF u najavi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          I dalje mi nije jasno kako su svi zivi na draftu preskocili Kaepernicka. HoF u najavi.
                          Zver u svakom slucaju, 49ersi su dobili QB-a za narednih 12-13 godina
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            I dalje mi nije jasno kako su svi zivi na draftu preskocili Kaepernicka. HoF u najavi.
                            Jebes mi sve bice bolji i od Lucka i od RG-a i od Wilsona...

                            Comment


                            • Da ne preterujemo, covek je 87 godiste. Ali za neki naredni period da. Sta treba da ti je u glavi da kazes da ce ti Jake Locker biti korisniji od ove zveri i Daltona? Titansi gledaju ovo verovatno i suze rone.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Da ne preterujemo, covek je 87 godiste. Ali za neki naredni period da. Sta treba da ti je u glavi da kazes da ce ti Jake Locker biti korisniji od ove zveri i Daltona? Titansi gledaju ovo verovatno i suze rone.
                                Pa dobro, volim ja da preteram

                                Locker je ocajan, a Dalton cist prosek u najboljem slucaju.
                                Kaepa je uzivanje gledati...

                                P.S. Aldon i Clay siluju

                                Comment

                                Working...
                                X