Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko mu je izotimao loptu iz ruke? A ko ga je zveknuo?

    Comment


    • Cini mi se da je Hope bio ali nisam siguran. Nece bas Ninerse.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Tri skoro ista run TD-a ako se ne varam. Dva sigurno.

        Comment


        • Mangini pricao o ovome, Elephants on parade. Kompletna linija se pokrece, kao da je u protection u jednu stranu, safetyi se upecaju, RB ima cist put dijagonalno do ugla endzone. Briljantno ako imas dobre igrace.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Sta mislite hoce biti sledece tekma gotova do 4? Da odspavam bar cetiri sata

            Comment


            • Brzo camo mi to zavrsiti. Poslacu ja Tomu poruku da zgazi ljubicaste pravovremeno da u upotrebljivom stanju odes na ispit
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Brzo camo mi to zavrsiti. Poslacu ja Tomu poruku da zgazi ljubicaste pravovremeno da u upotrebljivom stanju odes na ispit
                Ma nece to uticati na ishod ispita, ali greota da spavam samo 4 sata

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Brzo camo mi to zavrsiti. Poslacu ja Tomu poruku da zgazi ljubicaste pravovremeno da u upotrebljivom stanju odes na ispit
                  Ako vec imas takve veze, javi filmskoj akademiji da dodeli Dzenifer Lorens Oskara
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Ako vec imas takve veze, javi filmskoj akademiji da dodeli Dzenifer Lorens Oskara
                    Znace to oni i sami. Samo DDL dobije za Lincolna i ja zadovoljan.

                    Willis sada zamalo da otkine glavu Ryanu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ako vec imas takve veze, javi filmskoj akademiji da dodeli Dzenifer Lorens Oskara
                      Ma dobija ona redhead riba 100%

                      Kako ce sad djubrad da se provuku, isto kao i protiv Seahawksa.
                      Kakav bi mec bio Sea vs SF

                      Comment


                      • Kako pametan challenge, ovo ladno moze da se okrene.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • JH pukao
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jebem ti sudije ovakve.

                            Comment


                            • Nisu imali muda, steta.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Verujem da odluka nije ispravna ali ovako mec postaje zanimljviiji tako da .... Odlicno trcanje sada bice 2 & 1 , evo prilike za prvi down i dobra sansa za TD , ako ne bude INT-a bice 1 razlike u najgorem slucaju
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X