Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post



    Spoiler


    Ovaj mi je najjaci !



    Comment


    • Makao sam Kellera i ubacio Fasanoa. On je prva opcija u KC-u i ne moze biti gori od covjeka koji je vjerovatno zavrsio karijeru


      I ovo sto kaze Ljuba. Citajte sve na sta naletite dok ne krene sezona(a to je tu iza coska). Imate gomilu sajtova i eksperata koji predvidjaju pa bacite pogled na te analize.

      A kad krene sezona onda da se gleda minimum 3-4 utakmice po kolu Posto je u NFL-u dobar raspored svako moze stici makar 3 da pogleda.

      Comment


      • Meni su te utakmice cetvrtkom uglavnom najdosadnije, retko kada tu bude mec koji mene zanima.Nedeljom gledam jedino kada se potrefe da su bas sva tri jaka meca, ovako uglavnom gledam dva, jedan obavezno od 7, a drugi sta mi je zanimljivije.Ako gledam u prime-time onda izmedju dva meca malo prispavam.I u zavisnosti od mojih licnih preferencija odredjujem da li cu gledati meceve u ponedeljak ili ne.Za mene je dovoljno pogledati 2-3 meca nedeljno.Ali to sam ja.

        Comment


        • Former Seahawks No. 4 overall pick Aaron Curry announced his retirement Wednesday.
          Just 27, Curry will go down as one of the bigger busts in NFL draft history. He appeared in just 35 games for the Seahawks, recording six sacks before getting traded to the Raiders for a seventh-round pick. He fell out of the league this offseason after getting cut by the Giants. Curry recently admitted the $34 million guaranteed he got following the 2009 draft caused him to lose motivation.

          Comment


          • Večeras Giants vs Patriots. Must watch !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • До јаја, таман вечерас нисам кући вероватно.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Večeras Giants vs Patriots. Must watch !
                Oce li bacati Brady?

                Comment


                • Izgleda da hoće, po pisanju nekih medija. Plus što su prošle nedelje razbijeni od Detroita, verujem da će igrati večeras.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Valja onda odgledati prvu eventualno pola druge da vidimo malo Rodgers vs Brady


                    Mada ce sve to biti kao paucina...

                    Comment


                    • E jbg, poklapa se sa tenisom .. Valjda ce se naci vremena da se isprati nesto ..

                      Comment


                      • Ne gubite vreme na tu utakmicu veceras i inace na sve utakmice ove nedelje jer nema tu sta da se vidi,ne verujem da ce iko do startera uopse igrati mozda seriju dve i to je to mada i u to smnjam ...svi se spremaju za sledecu nedelju.

                        Let`s go Titans

                        Comment


                        • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                          Ne gubite vreme na tu utakmicu veceras i inace na sve utakmice ove nedelje jer nema tu sta da se vidi,ne verujem da ce iko do startera uopse igrati mozda seriju dve i to je to mada i u to smnjam ...svi se spremaju za sledecu nedelju.

                          Let`s go Titans
                          Pa ove utakmice se i gledaju zbog manje poznatih igraca. Videli smo kako je recimo Thompkins eksplodirao u Patsima

                          Comment


                          • Да сам гледао раније овај клип узео бих на драфту Круза 100%.



                            Шта је са овим Домиником Хиксоном? На фантазију га нико није узео.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Za drugu i trecu nedelju u preseason-u moglo bi se reci da su gledljive ...sve ostalo je gubljenje vremena.

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post

                                Шта је са овим Домиником Хиксоном? На фантазију га нико није узео.
                                Panthers WR Domenik Hixon (hamstring) returned to practice Saturday.
                                Hixon missed the first three preseason games with the balky hamstring, and his roster chances have taken a major hit over the span. No Panther receiver has really separated himself in the battle for No. 3 duties behind Steve Smith and Brandon LaFell, but Hixon is going to need to put something on film this week.

                                Comment

                                Working...
                                X