Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strip sack Ninkovich. Vince Wilfork fumble return. Novi TD u najavi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Steva dominira.

      Zver u najavi

      Comment


      • Ali toliko dugo trazimo takvog igraca da ja i dalje ne verujem da ga konacno imamo. Jos treba uzeti da nam olinija nikad nije bila gora. Da se pojavio pre 8 godina sada bismo imali jos bar 4 Super Bowla.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Javno se izvinjavam najobu sto sam mu dao pogresnu prognozu da ce Petriotsi na misice dobiti Bronkose.

          Comment


          • Kako bitan pas.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • mrtva Carolina ce mi oboriti tiket... slepci imali 1st & goal i 4 akcije nisu uspeli nekih 6 jardi do gola da pronadju...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Da li je moguce da kada uklonis Lighta od jedne od najboljih olinija dobijes ovakav svajcarski sir
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • I sada (ne mogu da verujem da ovo kazem New England Patriotsima ) trci, trci, trci do besvesti, mozda na trecim downima nesto kratko na Wesa i Gronka, pa da se zavrsava ovo. Velika pobeda u najavi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Da li je moguce da kada uklonis Lighta od jedne od najboljih olinija dobijes ovakav svajcarski sir
                    Mislim da ce Solder za par godine biti elite. Mnogo se tesko postaje vrhunski LT. Ostatak necu da komentarisem, jedino Mankins valja u citavoj OL.

                    Comment


                    • 49ers gaze ove bizone

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Mislim da ce Solder za par godine biti elite. Mnogo se tesko postaje vrhunski LT. Ostatak necu da komentarisem, jedino Mankins valja u citavoj OL.
                        Ko ce to cekati Treba pokusati da se tradeuje za neku zverinu u oliniji, pa makar dali i nekog bitnog. Solidna linija bi dosta oslobodila i Gronka, pogledaj koliko manje istrcava routee, vec je izasao skoro iz rutine. Samo ostaje iza da cuav weak side. Ali ne mzoemo mi imati sve.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • sutra mi gazimo Jetse..

                          Comment


                          • Mora Bill bar malo da filozofira. Nista sada, stisnuti zube i ne dati loptu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Mora Bill bar malo da filozofira. Nista sada, stisnuti zube i ne dati loptu.
                              fumble

                              Comment


                              • fumble denver ahahaha sad je kraj

                                Comment

                                Working...
                                X