Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Jos ne znamo kako ce SBB i ostali provajderi popuniti taj slot. Ne verujem da ce nam se svideti.
    ChessWorld HD Nakon onakve raskosi i prenosa spascemo na "arapske" strimove
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment




    • ovako izgleda direktan prenos kada ne zavisis od sbb kanala

      Comment


      • ovu sliku sam postavio jer smo dosli u situaciju da vecina nfl fanova ne zna gde ce gledati meceve jer naravno imaju sbb a on ima sportklub tenis klub ali nikako i nfl prenose. ko ima sporklub onda nek gleda ono sto oni nude ali nfl ce gledati preko crtka ili razlizanih strimova. tenis se gleda sport za seka perse i za govna burzujska.
        Last edited by dule.dr; 30-07-13, 21:15.

        Comment


        • Ne znam cemu takav ton @Dule, em si jos i Dr.
          Nema razloga pljuvati SK jer apsolutno nisu krivi za novonastalu situaciju.
          ESPN America se povlaci sa evropskog kontinenta prema tome...
          Mi sada ovde treba da razmotrimo sve moguce opcije za gledanje NFL-a i da budemo spremni za pocetak.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • crtko na nfl.com je uvek spreman za gledanje.

            Comment


            • Jedno od resenja:
              Ko ima satelitsku antenu i cs (ne znam da li ce se moci otvarati preko emulatora)... na 19.2E


              Jos nije potvrdjeno ali su najavili 7. meceva nedeljno
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • drugo je resenje i sporklub us. inace sport 1 us hd l je po recima svedoka juce bio dostupan u hd paketu sbb. naravno o gledanju preko tanjira necu pricati jer smo na zvanicnom forumu kanala koji bas ne voli takve mogucnosti. svakako ostaje game pass koji je legalan nacin, promena provajdera koji ne voli konkurenciju i naravno nfl. crtko.
                Last edited by dule.dr; 02-08-13, 20:54.

                Comment


                • nažalost Sport 1 US je bio u HD paket do nove smene kada je isključen. očigledno da je došlo tužno vreme za fanove nfl'a a korisnike sbb'a. očigledno je da su torenti i game pass jedina altenativa. stream gledanje ne uzimam u priču.

                  Comment


                  • Sta ocekujete od ove sezone ? Pats vs 49ers najrealniji duel za SB ? Sto se nase divizije tice, ako Grifin se ne oporavi, cenim da bi se moralo doci do PO-a
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Pats? Really? Sa najlosijom linijom risivera otkad baca Brejdi? Daj bre...

                      Comment


                      • Pa koga vidis ozbiljnog u AFC-u ? Nema ozbiljnog tima... Znam ja da bi ti htio Broncose ali sumnjam... Jaci je NFC ove godine poprilicno, nzm, videcemo u AFC-u koliko mogu Texansi i Coltsi
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja koliko znam sve svetske kladionice su Bronkose i Najnerse vec gurnule u Superbol. Naravno da to ne znaci mnogo ali ako se bavimo predikcijama to su favoriti.

                          Comment


                          • Odds : Broncos 7/1 , Pats 8/1, velika razlika bas...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Nije velika ali je razlika i s pravom su favoriti. Otisao Velker otisao Aron...

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Pats? Really? Sa najlosijom linijom risivera otkad baca Brejdi? Daj bre...
                                na osnovu cega konstatacija? jel se secas napada iz 2006te?

                                Comment

                                Working...
                                X