Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sa ovakvom igrom svaka racunica je nebitna, kakvo pishanje, moglo je vec da bude 30 i kusur razlike.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Prvo hvala Bengalsima za sve sto su izbacili Pitzburg iz plejofa i svakakvih kombinacija, ali na kraju se mozda i ne sastanu sa NE ako Hjuston izgubi u poslednjem kolu kada gostuju Koltsima.
      Dalas je imao svoju sansu danas, nisu je iskoristili i naravno da cu navijati za RG III u poslednjem kolu.Ne verujem da ce ovo ispustiti pored luzerske ekipe kao sto je Dalas, mislim da Dzajantsi ako budu imali isti skor sa Cikagom i Minesotom da idu u PO.Cikago bi ispao iz konkurencije zbog slabog skora u diviziji, dok Minesota bi imala slabiji skor u Konferenciji od Dzajantsa.

      AP 4 MVP!

      Catch the Hobbit!
      Ocekivao sam tvrdu utakmicu, a ne ovako da se odlepi SEA.Ocekujem comeback SF u stilu NE.xD



      Originally posted by RRondo9 View Post
      Ne naprezi mozak, izgubicete i sledecu.

      Comment


      • Cikago uzeo Arizonu tako da nista ni od te solucije ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Mnogo bitnije je sto je Seattle otresao Ninerse kao slinu i tako zapecatio svoje mesto u PO pa sada cetiri tima napadaju jedno mesto. Nadam se da niko vise ne sumnja u ono sve sto sam pricao za Wilsona.

          http://espn.go.com/blog/nflnation/po...ff-scenarios-2

          Da ne lomimo glavu, evo neko ko zna mnogo vise od svih nas. Tacno kome sta treba. Najjace mi je za Cowboyse, ili ce biti sampioni divizije ili ce na odmor. NYG treba da svi zivi izgube, nema tu srece.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Minesota ce puknuti lagano od GB-a , bice veselo u svakom slucaju , ne sumnjaj ja u pobedu protiv Filadelfija. Po meni je Filadelfija u NFC-u ubedljivo najvece razocarenje , ne znam sto ali ocekivao sam dosta vise od Vicka & co pogotovo posle meca sa nama
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Mislim da nisi svestan kolika je mrznja Phillya prema NY, a to se posebno oseti kroz rivalstva Eagles/Giants i Flyers/Rangers u hokeju. Zamisli da je Partizan imao ocajnu sezonu i da ima sansu da Zvezdu na punoj Marakani spreci da ode u LS. Govorimo o nenormalnoj motivaciji, oni ce se oprati navijacima za celu sezonu ako pobede, veruj mi. Jedino sto bi im bilo lepse od toga je da pobede u Superbowl. Plus je Morzu poslednja utakmica, emocija na sve strane. Ja stvarno ne bih iskljucio neku ludacku utakmicu, Miracle of the Meadowlands, potrazi na netu te stvari, nije to uopste obicna rivalska utakmica.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma sve to stoji ali po tebi samo ce Filadelfija igrati i to sto si rekao za Zvezda/Partizan pa nece ovi drugi stajati na terenu Razumem ja tebe sta pricas ali jebemu pa i NYG ako ne odigra dostojno ode PO maltene ako vec nije otisao a cini se da jeste
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ma naravno da nece stojati, samo tu nikako nijeizvesna pobeda Giantsa. Pogotovo sa ovakvim haosom u odbrani, linijasi nista nisu uradili u drugom delu sezone, a secondary je svakako los i to smo znali i pre pocetka sezone, ali su to peglali sackovima i pritiskom na QBa. Jedino sto je sreca je sto je sa druge strane Foles, da je neko ozbiljniji bas bi bio problem, kao sto smo videli sa Ryanom, cak i Flaccom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Cikago uzeo Arizonu tako da nista ni od te solucije ;)
                    Cikago u poslednjem duelu gostuje Detroitu, a posto ste razjasnili zasto Dzajantsi ne bi mogli galtko da pobede Orlove, isto tako se Cikagu ne moze garantovati pobeda u Detroitu jer ce ovi dati 200% od sebe da ovi ne izbore PO.Jos kada se uzme u obzir koliko je desetkovan Cikago, sve je moguce.Pobedi li Minesota ili Cikago to je to sto se tice Dzajantsa za ovu sezonu.

                    Kako da prezivim sledeci vikend kada u sva tri termina ima utakmica koja se ne sme propustiti.Najbolje primeniti taktiku prespavati poluvreme i mozda cu docekati zoru uz komp.

                    http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...-ins-and-outs/

                    Comment


                    • Foles se povredio, startuje Vick u poslednjem mecu za Eaglese. Stvarno ne mogu da iscekam nedelju, brutalno ce biti.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...-ins-and-outs/

                        UMIREM

                        Comment


                        • FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU....

                          Comment


                          • Koliko smo osakaceni povredama, nije ni cudo sto nam se sezona ovako zavrsava, mada jos ima nade...


                            P.S. This changes nothing Wilson, I will still tear your nose off with rusty pliers then nail it back on your face upside down so that when it rains, you drown. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHJKAHGJKAHGJKAGHA
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • NFC East je ludnica svi imaju sanase....nadam se da ce uz malo srece Giants da se plasiraju PO.

                              Comment


                              • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                                NFC East je ludnica svi imaju sanase....nadam se da ce uz malo srece Giants da se plasiraju PO.
                                1. Phila je dead in the water.
                                2. Giantsima treba mnogo srece. Jedino sto im idu u korist je da su svi koji treba d aizgubi rodjeni luzeri, ali to ne znaci nikako da ce svi i izgubiti. Chi Town pre svega.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X