Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se gleda sutra uvece .....ja cekam NYJ - PIT ne bi valjalo da Steelers-i startuju 0-2...a bice zanimljivo videti RGIII da li ce ponoviti dobru igru iz WK1...

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      NYG 0/2 posle nedelje.
      Ako se izgubi od njih ... ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ako svi sa Lincoln Financial Fielda izadju zivi bice dobro



        Kakav pas Meninga , Niks jos bolje hvatanje Povratak
        Last edited by Mr.M; 16-09-12, 19:19.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Dzajantsi se raspadaju potpuno Unistava ih Tampa
          sigpic

          Comment


          • Gubimo od Tampe Bay Igra smesna
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • A ja padam na Patriotse Divno.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • I ja ih isto cekam u hendikepu , igrao njih,indianapolis i bafalo , bafalo unistava 21-0 , indianapolis 17-6 ali mocni NE ne moze Arizonu razbiti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • A Filadelfija gresi li gresi Koliko samo poklonjenih lopti
                  sigpic

                  Comment


                  • Prva pobeda Baltimorea u gostima protiv Filadelfije



                    Koji je NO raspad , raspala Karolina ih razbija
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sta rekoh , izbaksuzirah Baltimor samo tako
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Koliko je siguran Pittsburgh veceras ? Mogu li ih odigrati na vece pare ?

                        Comment


                        • Danas su Indianapolis i Bafalo bili za sve pare ali ja idiot dodam i trecu da povecavam kvotu i naravno padam... Ne bi ja Pitzburg igrao , jesu favoriti ali nikad ne znas kako ce Tebow odigrati


                          TUCKER !!! Covek unistava
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Hvala na odgovoru,poslusacu. A nista od preostalih utakmica nije prilicno sigurno (Washingon,San Diego)?

                            Comment


                            • Izvukose se Dzajantsi...27-27
                              sigpic

                              Comment


                              • Ray Rice je najbolji igrac u NFL-u i tacka.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X