Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice dosta kandidata za Peyton-a ako bude zdrav za pocetak naredne sezone mada ove njegove skorasnje izjave nisu bas ohrabrjuce.
    Ako bude zdrav ne vidim razlog da ga Colts-i trejduju i nekome ucine uslugu,postoji mogucnost da malo preurede njegov dosadasnji ugovor i zadrze dva dobra QB ako naravno draftuju QB na ovome draftu.Ovaj vlasnik Colts-a se dobro "zagrejao" za RGIII tako da mozda njega izaberu umesto Luck-a.

    Comment


    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
      Ovaj vlasnik Colts-a se dobro "zagrejao" za RGIII tako da mozda njega izaberu umesto Luck-a.
      Ako to urade napravice najvecu gresku u istoriji fransize. Imaju sansu da uzmu coveka koji ima sve sto je potrebno da bude jedan od najboljih QBeva svih vremena, kojem u scout reportu pise da je atletski nadareni Peyton Manning. Mozda i bude u prici za najboljeg igraca svih vremena, toliko je Andrew dobar. RG III je potencijalni Pro Bowler, moze da igra dobro koliko i Newton, na svakom drugom draftu bio bi pametan izbor, pogotovo ako hoces da baziras napad QBu koji moze da trci (sto btw Indiana nije radila otprilike 20 godina, uvek su imali drop back klasicne QBove).
      A nije noligocno ovo za Peytona, za njegovu platu mogu da se dovedu 2, 3 odlicna mlada slobodna igraca. Indy hoce da krene u rebuilding, agresivni rebuilding, pa makar i po cenu rezultata u sledecoj sezoni. Sada je ipak najbitnije da nadju trenera.
      Last edited by Nebojsa; 25-01-12, 15:03.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Cuo sam da je Luck dobar...ali nisam cuo da je toliko dobar

        Jedva cekam da ga vidim na terenu...Samo je pitanje kakav ce korpus imati ispred sebe...Wayne je mator,Garcon je prosek,Collie je rupa...Mozda dovedu u off seasonu nekog poput Bowe-a ili S-Jaxa?

        Comment


        • Treba biti oprezan kada se bira QB tako rano na draftu.
          Nisu svi jednoglasni da ce Luck da bude novi Peyton,ima nekih skauta koji mu u pitanje dovode jacinu njegove ruke i da li moze da baci sve pasove na NFL nivou.
          Prosle godine svi su govorili da je Gabbert bolji od Cam-a pa smo videli,ja mislim da ce i Jake Locker da bude bolji od njega jer Titans-i vrlo pametnu stvar rade sa njim neka sedi godinu dve iza veterana i uci.
          Mene plasi sva ta pompa u vezi Luck-a da ne bude on novi Ryan Leaf videcemo ima vremena...

          Comment


          • Najbitnije je videti ko ce biti trener, pa ce onda lakse dalje. Ako neko od ovih timova koji su visoko na draftboardu dovede ofanzivnog koordinatora Broncosa, znaci da gadjaju RG III. Ali polako. Mislim da ce Coltsi 99.999999999% draftovati Lucka, ako ce znog sposobnosti (ako iz nekog misticnog razloga sumnjaju) onda zbog pritiska javnosti.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Sta kazes za novog trenera Raiders-a,Dennis Allen meni nije poznat toliko znam da je bio DC u Denveru,sta radi ovaj novi GM nemam pojma.
              Vrlo moguce da hoce da trejduje McFadden-a za neki pikove na draftu

              Comment


              • Gledam sad, ni ja ga nesto ne znam, ali kada pogledam, defanzivni koordinator u Broncosima (znamo koliko su bili dobri ove godine sa ne bas spektakularnim rosterom), pre toga Secondary coach u Saintsima (secondary im je doneo titulu), ocigledno defensive minded, sto u principu i odgovara Raidersima, oni su uvek kroz istoriju bili defanzivna tvrda ekipa. Ocigledno zna znanje, izgleda kao dobar fit, pitanje je samo da li ima autoritet jer uopste nema iskustva kao Head coach. Anonimni treneri jako dobro prolaze prethodnih nekoliko sezona.
                Ono sto mene brine je Denver, izgubice ofanzivnog i defanzivnog koordinatora odjednom, morace Fox dobro da se pomuci da nadje ljude na tom nivou.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Snacice se Fox vec nekako on je po meni pravi old school trener,da je imao ove godine nekog pristojnog QB mogli su daleko da doguraju.
                  Sa ovim sastavom od ove godine uradio je i vise nego ocekivano
                  Siguro ce i oni biti u igri za Peyton-a ako ovaj bude dostupan.

                  Comment


                  • Moze on da hoce sta god, ali nece Peyton hteti tu, imaju kriminalnu WR ekipu, pogotovo od kada je otisao Lloyd. On ako ide, zavrsice u Cardinalsima ili Jetsima.
                    Last edited by Nebojsa; 25-01-12, 19:19.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Tu osim Decker-a niko ne zna loptu da 'uvati...mozda i ovaj sto je eksplodirao u poslednjih nekoliko utakmica,ne znam kako se zove

                      Comment


                      • Zove se Demaryius Thomas

                        Comment


                        • Novi trener Colts-a je Chuck Pagano bio je ove godine DC Ravens-a
                          Colts hired former Ravens defensive coordinator as head coach.
                          Pagano isn't known to have any history with new GM Ryan Grigson, so the Colts' coaching search appears to have been approached with an open mind. Pagano's 2011 Ravens defense ranked third in the NFL in yards allowed, fourth against the pass, and second versus the run. Pagano runs a hybrid 4-3/3-4 and is likely to remake Indianapolis' defense. He'll likely look to hire a quarterback-focused offensive coordinator to work with Andrew Luck. It's perhaps worth noting that Hue Jackson was on Baltimore's staff with Pagano in 2008 and 2009.

                          Comment


                          • Chuck Pagano, pozitivno sam iznenadjen. Ovo sada znaci 100% da uzimaju Lucka, bar ako sam ja dobro razumeo. Verovatno ce na trzistu traziti zveri od LB, na njima je zasnovana igra Ravensa od vajkada. Naravno da nece naci Suggsa, ali ce verovatno traziti blitzera slicnog profila.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Odbrana ce se sigurno menjati nece vise igrati Cover 2 kao zadnjih 10 godina,mada ce morati da prilagodi odbranu postojecim igracima koji nisu bas kao u Baltimoru.
                              Sto se tice napada zavisi ko ce biti OC i sta ce biti sa Peyton-om,ne znam sve neki nepoznati likovi postaju HC...

                              Comment


                              • Koledz treneri poput Sabana nisu vise zainteresovani za NFL,ovi stari (Parcells, Dungy recimo) ne zele da se vrate. Dobri igraci u ovom sportu retko postanu dobri treneri. Ovo je jedna smena generacija, evo ove sezone smo dobili novog Hall of Fame trenera Harbaugha mladjeg (koji je ironije radi bio QB Coltsa pre Peytona). Pagano moze biti sjajan pogodak.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X