Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Mostovoy View Post
    Jonas u Deportivu! Drago mi je zbog ovog igrača da je pronašao novi angažman, pogotovo nakon borbe s opakom bolešću i nakon što su ga se rješili na ružan način iz Newcastela. Je da dolazi u našeg najvećeg rivala, al svakako sretno Jonas!
    Čovek ih izvukao da ne ispadnu iz lige i oni ga onako ružno šutnu , stvarno sramota . Inače sve najbolje kralju jedan or pravih boraca u ovom sportu .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #92
      Ocekivao sam vise od Viljareala. Iako Soldado igra sasvim OK,ipak nisu dovoljno agresivni i opasni po protivnicki gol. Ocekujem da se to popravi za par kola. Ocekujem pravi Viljareal pocetkom/sredinom oktobra. Barsa se provlacila. Dve pobede sa po 1:0 jesu pobede,ali vrlo su klimave. Ako ne podignu formu kiksnuce negde. Realu je dobro dosao taj pocetni kiks. Trgli su se vec u sledecem kolu. Bas me zanima kako ce reagovati nakon ove pauze. Valensiju necu ni da komentarisem. Atletiko...pa recimo da cu i njih preskociti za sada. Videce se to kasnije.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #93
        Koooooonačno gotova ova reprezentativna pauza i vrijeme je da se vratimo pravom nogometu! Ovo kolo počinje večerašnjom utakmicom Levantea i Sevilje gdje obje momčadi imaju dobre razloge za isprati gorke okuse iz prva dva kola! Sevilja ima imperativ pobjede kako bi u dobrom raspoloženju dočekala utakmicu Lige prvaka a i naravno poboljšala svoj bodovni učinak.

        Comment


        • #94
          Jaooo Sevilje što loše izgleda, bojim se da im ove sezone ne gine sredina ljestvice. Toliko nesigurnosti i ne povezanosti, točno za ne prepoznati ekipu od prošle godine.

          Comment


          • #95
            Ja još odigrao 2 na kladži.
            Moraće tu dosta uigravanja.
            A i evidentno je već sad da imaju velili pad u završnih 30 minuta utakmice.

            Comment


            • #96
              Odigram u kladzi Real 2 i VG2 Vise golova drugo poluvreme. 20min 0-3
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #97
                Kako Cholo ne da Barsi da dise na sredini. Inace meni je tesko pratiti ovaj mec u nekim trenucima, zbog dresova
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #98
                  Originally posted by mark it zero View Post
                  Inace meni je tesko pratiti ovaj mec u nekim trenucima, zbog dresova
                  Kad malo udalje sliku, lakše prepoznajem igrače po frizurama nego po dresovima...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #99
                    Šteta za Vermu, izgleda da će ponovo odsustvovati duže, baš nema sreće..

                    Comment


                    • kako lijepo igra mladi tores, bice prava zvijer od igraca
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Originally posted by SinisaKun View Post
                        kako lijepo igra mladi tores, bice prava zvijer od igraca
                        Bogami, dobar i ovaj matori....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Nandooo
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Zbog ovoga se 90% navijaca Barce najezi kad vide da im Lahoz sudi neki derbi. 3. put igraju rukom, hajde igrali smo i mi jednom, ali ovo je stvarno bilo bezobrazno od ovog kretena..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • i meni kao simpatizeru atletika bio je penal, nije bilo namjere ali isla je u gol
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • jnt uvijek mesi
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X