Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još i sudija počeo zakidati, ma ljepota

    Comment


    • Zar je moguce da opet kad se igra u gostima I mora se pobjediti I iskoristiti kiks protivnika mi opet da potfrlimo
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Sta brani Adan Realu...

        Comment


        • Strasan mec Modrica..

          Comment


          • Covek poceo svako kolo da sutira nekoga jbt

            Comment


            • Odlično kolo za Barsu. Od prvog do sedmog mesta, samo Barsa ostvarila pobedu u ovom kolo. Sa ovom zaostalom utakmicom mogu na +3...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Barca odigrala ocajnu utakmicu juce ali su dobili, mnogo bitna pobeda juce, kao sto kaze Zola jer su ostali kiksali...

                Sledece nedelje derbi, Barca - Atletiko, ocekujem ludilo, naravno i mnogo kartona, Spanija je to

                Comment


                • Ko li im je samo birao dresove, ne znam ni sam kako sam uspio pratiti utakmicu.
                  Isco previše gušio igru Reala, James jako loše.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • U prvom djelu nikakvu igru nema presinga ronaldo I James nista ne rade samo benzema visoko postavjlen I brka defanzivce nijednu 100% sansu....
                    Danilo prelako je gubio duele I lako protivnici su prodirali po tom djelu I stvarali visak I sanse
                    I na kraju opet igraci su izdali trenera so njihovo zalagajne u prvom djelu , kad se prosetas onako prvi 45min I u zadnji 15min odigras ono sto treba da radis tokom cjelu utakmicu onda ne zasluzujes tri poena I titulu prvaka....
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Covek poceo svako kolo da sutira nekoga jbt
                      nemoj molim te da diras njegovo visocanstvo,sad ce drvlje i kamenje na tebe..
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Barca odigrala ocajnu utakmicu juce ali su dobili, mnogo bitna pobeda juce
                        Najveća odlika top klubova. Da dobijaju kad igraju loše.

                        A što se tiče dresova, Tarantula je totalno u pravu. Jedva sam razlikovao igrače na terenu. Kad se kamera udalji, nema leba da vidim ko je ko...
                        Last edited by z0La; 24-01-16, 22:11.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Celta u subotu na Valjekasu s B sastavom, jer je odlučeno da se igrače sačuva za uzvrat protiv Atletica jer će im trebati snage i energije kontra Simeonea. Ali svakako je Berizzo to mogao izmiksati po poluvrijeme a ne onako stradati odmah nakon 45 minuta. Frajer uopće nije vodio Aspasa i Wasa u Madrid.

                          Comment


                          • Vidi ga legenda Valeron u prvih 11 za Las Palmas sa svojih 40 godina....

                            Mnogo važna utakmica za Levante...

                            P.S. Rossi na klupi, moguće da ući u igru...
                            Last edited by z0La; 25-01-16, 19:35.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Odlična tekma večeras, posebno drugo poluvreme. Definitivno nisam očekivao 5 golova. Mnogo važna pobeda za Levante, posebno što je ovo bila tekma za 6 bodova. Ostaju na poslednjem mestu, ali su uhvatili priključak sa ostalim timovima. Morales definitivno igrač utakmice. Rossi je ušao u poslednjih 15ak minuta. Baš mi krivo što nije dao gol. Lepo je prošao 2 igrača ali mu golman odbranio 1na1. Posle glupog crvenog za Deversona, mislim da će sledeću Rossi početi u prvih 11.

                              Kakvo kolo....37 golova na 10 utakmica. Još veći podvig kad se zna da Barsa i Real nisu glavni razlog što je palo ovoliko golova....



                              Koja gužvaja na dnu. Od 20og do 13og mesta samo 5 bodova razlike. Biće ovde gusto do kraja.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Malaga dovela Atsu-a na pozajmicu do kraja sezone. Dobro pojačanje...

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X