Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična tekma za početak fudbalskog dana....

    Baston 14 golova do sad. Samo 2 gola manje od Ronalda, Benzeme, Nejmara... nestvaran učinak...

    @saint Pazi, i ja sam pomislio nešto slično. Sasvim je moguće...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • ay kakva sansa za grizija, trebalo je uci, jeda gol danas sve rijesava
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Kako odvratna igra Sevilje, od prve minute padaju, simuliraju, zadrzavaju, nabili seu 16 i cekaju, a lopta nece u gol i gotovo

        Ali sta napravi ondje BAnega svemoguci

        kakvi smradovi, pogotovo ovaj riko, dabogda se povrijedio i karijeru zavrsio

        i sudiji sve najgore zelim, pa sve im svira, daj mars vise smradljivko, ovaj seviljin coke je zasluzio 6 zutih, od pocetka im dozvoljava ovakvo ponasanje
        Last edited by SinisaKun; 24-01-16, 16:49.
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • odavno nisam ovako zamrzio neku ekipu kao sevilju danas, sve najgore im zelim u nastavku prvenstva, sljedece kolo se odlucuje prvenstvo
          Martineza treba sto prije prodati i dovesti nekog slicnog spica, jer je totalno beskoristan
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Odbraniše se na kraju. Došao Emeri po bod, to je i uzeo...
            A za ono valjanje nemam reči. Baš odvratno izgleda...

            Pikirao sam da gledam Depor - Valensija. Mislim da će biti zanimljiva tekma...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Gubi Gary i na Riazoru,pitanje koliko ce jos sedeti na klupi Valencie.

              Comment


              • Najbolji dokaz da koliko god zna fudbal ne mora da znaci da ce biti dobar trener. A on ga kad ga slusas ima u malom prstu.
                sigpic

                Comment


                • Baš loše deluje Valensija. Imali su 5 dobrih minuta u celom prvom poluvremenu. Negredo je morao da reši onu 1na1, ali svejedno to nije dovoljno. Mora što pre Bakkali da uđe. Stvarno ne znam što mu Geri ne daje više šansu. Treba jedan lucidniji igrač da probija...

                  Depor igra sasvim solidno. Alberto i Lukas Perez raspoloženi za igru. Kako je lepo odradio Perez kod gola. Odlična kretnja, a tek obilazak golmana....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Evo i početnih 11, Betis - Real.

                    Betis: Adan - Molinero, Pezzella, Bruno, Vargas, N'Diaye, Petros, Kadir, Fabian, A. Cejudo, Ruben Castro.
                    Real: Navas - Danilo, Varane, Pepe, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, James, Ronaldo, Benzema.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Vala ima ova Valensija sreće.

                      Realno ih opisuju dve reči "bolesne rage".

                      Žao mi Deportiva, ceo meč su bili bolji.

                      Comment


                      • Negredo u 94. za 1;1,zao mi Depora,zasluzili su pobedu.

                        Comment


                        • Auuu, izvuče Negredo bod ovde, ali svejedno očajna Valensija. Možda su čak bili gori u ovom drugom pol, nego u prvom...ako je to i moguće...

                          Valensija pod Gerijem u Primeri... 7 utakmica, 5 bodova...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • kako pljuste danas lepi golovi u primeri..
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Bejl izmislio fudbal za ovog Jamesa, frajer se vuče po terenu ko prebijena mačka

                              Comment


                              • Kakav udarac svaka cast
                                A kakvu kombinaciju dresova gora nije mogla biti
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X