Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ko jos ide u zatvor zbog neispunjavanja poreskih obaveza, kakav to.

    Sto se tice Vilijamsovog novog ugovora, ocekivao sam vecu klauzulu, bar 70 miliona evra kako se i spominjalo. I ovako je visoka ali i prihvatljiva nekim klubovima za isplatu. Atletik je ovako mozda i namjerno postupio, ostace pri tome da igrac nije na prodaju a zainteresovana strana ce platiti tih 50m evra (plus porez) i svi zadovoljni.

    Comment


    • Rossi stigao u Levante...

      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • sanabria fantastican..het trik
        MESSI 10

        Comment


        • On tako da poneki het-trik i nestane. Do sad na kontu ima cini mi se dva het trika i jednom bio dvostruki strelac na meču. Trebala bi Roma da ga povuče sa pozajmice, mogao bi da bude od pomoći.

          Comment


          • I posle ti reci da je ovo ekipa koja je vezala 5 poraza u ligi, i koja je u poslednjih 5 tekmi dala 2 gola...nerealno...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • imajuci u vidu da igra u sportingu to sto postize het trikove je za svaku pohvalu..mogli bi da ga vrate ionako od Edina vajde nema
              MESSI 10

              Comment


              • Halilovic i Sanabria ce biti sjajna kombinacija. Dva vrhunska klinca, play i napadac. Sada ocekujem da Alen nastavi igrati timski kao sinoc (vec je i igrao), predobar je igrac, daleko najveca klasa rodjena u Hrvatskoj, ali i na ovim prostorima. Bolji je i od Savicevica iz najboljih dana, tj. bit ce bolji.
                Last edited by tenis; 23-01-16, 12:14.

                Comment


                • tenis ne zna granice

                  Originally posted by tenis View Post
                  daleko najveca klasa rodjena u Hrvatskoj, ali i na ovim prostorima. Bolji je i od Savicevica iz najboljih dana, tj. bit ce bolji.
                  Last edited by Lord Aleksoni; 23-01-16, 12:33.

                  Comment


                  • Za sve igrace sam pogodio cim su se pojavili.
                    U Alenovoj igri jednostavno nema mane, sve radi na nivou najvecih utakmica u Ligi Prvaka. I to sa samo 19.
                    Zapravo velika mu je mana desna noga, ali ispravit ce on to.

                    Comment


                    • nema ga celo prvo poluvreme i onda bam..Leo Messi
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Prekucao opasno Valjekano ovo prvo poluvrijeme, Selta bez odgovara.
                        Last edited by ognjen; 23-01-16, 22:47.

                        Comment


                        • Ja sam bio malo iznenađen ovom postavom Selte...

                          Ne znam da li su neke povrede u pitanju, ali nije bilo nekoliko mnogo važnih igrača. Oreljana, Aspas, Wass, Hernandez. Čak je i Gvideti ostao na klupi....

                          Mnogo važna pobeda za Valjekano...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Pustila ih Selta zbog opstanka.....da su igrali svi ovi koje si nabrojao, tesko bi Valjekano i bod izvukao....ima tu neka prijateljska veza

                            Comment


                            • Kakva golcina Aduriza

                              Patem, Bilbao je preokrenuo i sada vodi 3:1 na poluvremenu.

                              Comment


                              • Auuu kakva golcina, auf stari majstor je Aduriz
                                sjajna uvertira za danasnji derbi
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X