Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja i skoro svi ovdje

    Dosao ishajpovan maksimalno, bez pravih fizikalija i ono sto je igrao za reprezenatciju i za Barsu su bila dva svijeta. Mada su i brazilska liga i spanska dva svijeta sto se toga tice. ALi je odma pokazao da je timski igrac, sto je sjajna stvar, nije bio utripovan kapi, cutao i radio. Da je igracina je objasnio na Mundijalu prosle godine, sam je vukao Brazil, bukvalno sam, kad se povrijedio potonuli su. Ali nikad nisam ocekivao da ce igrati na ovom nivou, ovo je nivo najboljeg igraca svijeta, on je broj jedan trenutno i ne izgleda da ce se na ovome zaustaviti. Cista poezija.
    Upravo tako, na WCu je pokazao da je igracina, ali ovo sto sad radi moze jos samo Messi, niko drugi...

    Ovo su ti potezi..
    https://streamable.com/ip7z

    Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Vladane, ti si čini mi se pričao da nema ništa da bude od Neymara ili se varam
      Pogresili smo svi i za fudbal je dobro sto smo pogresili.

      Prvi nisam ocekivao da moze da bude ovako mocan u Evropi. Mislio sam da ce biti pomocni sraf superstarovima, malo zabaviti publiku potezima i to je sve.
      sigpic

      Comment


      • Kakva glupost sudije,mada možda je i on u prvi mah video oštar start i odmah pokazao drugi žuti Tisoneu,posle je bilo kasno da to povuče. Slažem se sa Srdjanom da je bilo ne namerno i da nije imao gde da stane,da u sekundi pomeri nogu,ali opet jeste bilo oštro..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Pa mora crveni za domacina kad igraju Malaga i Granada, i onda obavezno s crvenim ide go

          Smijesno, 1000 tekmi zaredom domacin dobija hahahahah
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Kako igraju,ja bih rekao da Granada ima igrača manje

            Eto izbaksuzira ih.. 2:2
            Last edited by ognjen; 28-11-15, 21:18.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja i skoro svi ovdje
              Samo brat Wada prepoznao kakva ce zver da bude. All hail brat Wada!

              Comment


              • Sta im radi Alien...ovakav igrac se rodi jednom u 20 godina (jos je van forme zbog reprezentativnih obaveza):

                Comment


                • Teniser kada bi sastavljao najjaci tim sveta, velika je verovatnoca da bi to bila 11 Hrvata

                  Comment


                  • Di sam ja to rekao? Zar je Halilovic mozda los? Momak je Barcin igrac. Nisam ja kriv sto su hrvatski igraci izvrsni pa su Modric i Mandzukic svjetski prvaci...
                    Jucer smo usli u beveznu polemiku ali samo sam htio reci da je Higuain luzer i da su tipa Mandzo, Dzeko veci sampioni a i Kalinic ove sezone nije nista losiji (gol manje ali prvi na ljestvici).
                    Last edited by tenis; 29-11-15, 09:42.

                    Comment


                    • Originally posted by tenis View Post
                      Di sam ja to rekao? Zar je Halilovic mozda los? Momak je Barcin igrac. Nisam ja kriv sto su hrvatski igraci izvrsni pa su Modric i Mandzukic svjetski prvaci...
                      Nije poenta u Halilovicu, nego u tome sto je tebi svaki post u fudbalskom delu foruma vezan za nekog Hrvata . I nije ti Mandza svetski prvak, bio je on u Atletiku dok je Bajern igrao to svetsko prvenstvo sa Gvardiolom.

                      Comment


                      • Zeznuo si se. U prvoj sezoni sa Juppom je postao evropski prvak a iducu sezonu sa Guardiolom svjetski.
                        A cuj svako prati svoje igrace, ne pratim kineske igrace. Evo ti sada moj post o Barcinom napadu, pratim ono sto valja i ono sto mi se svidja. Necu sigurno pisati o Domagoju Vidi.
                        Last edited by tenis; 29-11-15, 10:03.

                        Comment


                        • Gvardiola ga je prodao jos tog leta kada je dosao, a svetsko za klubove se igra zimi.
                          Nisam siguran da svi prate inostrani fudbal zbog domacih igraca. Eventualno ti i nacionalni selektori

                          Comment


                          • Ajde ne pravi se lud, 99% ljudi ih prati.

                            Sto se Mandzukica i klupskog SP tice:
                            http://www.transfermarkt.de/spielber...ericht/2384653
                            http://www.transfermarkt.de/spielber...ericht/2385268

                            Znaci Mandzo je igrao sezonu pod Guardiolom. Slabo ti to nesto pratis...

                            Comment


                            • Pih, a bas me neki trip uhvatio da ga je Pep odmah poslao u Atletiko. Verovatno zato sto se od starta pricalo da Mandza nije tip napadaca kakve Pep preferira, pa sam se zbog toga utripovao.

                              Nisam primetio tu masu ljudi koja prati fudbal samo zbog domacih igraca. Bio je takav u pocetku i nas Goran, ali kada je video kako Turci pikaju fudbal, kako dele asistencije, veoma brzo je prosirio svoje horizonte i prestalo je da mu bude bitno koji je igrac koje nacionalnosti

                              Comment


                              • Ne stavljaj mi usta nesto sto nisam rekao. Ni meni nije bitno ko je koje nacionalnosti ali pratim hrvatske igrace (sportase) ko i 99% drugih koji prate igrace iz svojih drzava. Nemoj se praviti da nije tako...
                                Smijesno zvuci.
                                Last edited by tenis; 29-11-15, 13:20.

                                Comment

                                Working...
                                X