Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je 0:0 ali definitivno jedna od boljih utakmica uopšteno ove sezone , prava šteta što nije palo barem 3 gola .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ma pusti to kako je moguce da jedna vrhunska,top ekipa igra samo preko jedne,ali iskljucivo jedne strane nikako mi nije jasno

      Alexis igracina svaka cast,ali brate 5,6 lopti na pocetku drugog poluvremena brat je prodao jer nema klinca da se on nje rijesi na vrijeme.Isto s druge strane radio ovaj mali Ibe.Cazorla brat napravi visak i onda se obavezno vrati unazad par metara onaj njegov cuveni dribling gdje dobije ovacije.Prema naprijed on korisnu loptu poslao nije.Gomez mali se jako dobro postavljao,siguran u sebe decko.Gabriel s druge strane meni najbolji...

      Ozil,Ramsey i Cazorla ne moze skupa majstore i pored tvojih simpatija prema njima
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Eto ga toliko nepotrebno iskritisani Čeh. Nisam video ovakve njegove odbrane skorije. Šteta prava što nije bilo golova. Kokelan 10+!

        Comment


        • Valjda je hteo da dobije na brzini Wenger sa Walcottom, a zaista ne znam kako kada smo se mi totalno povukli i gde ti bas treba covek kao Giroud.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ljudi moji ne može se utakmica dobiti sa ovom formacijom:

            CF

            LMF LMF AMF

            CMF DMF

            LB CB CB RB

            GK
            Last edited by legolas; 24-08-15, 22:04.
            sigpic

            Comment


            • Šta ti je AMF , Da nije AMC ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Venger igra sa krilima bez krila, ako vec tako igra mora da ubaci Oksa. Ozil nerealan stav, i opet ce mu pocinjati utakmice.
                sigpic

                Comment


                • Ne lupaj Vladane, drugo poluvrijeme Ozil svaki napad dirigovao. Prvo poluvrijeme nije mogao dobit lopte zbog Chambersovih bravura, u drugom poluvremenu svaki napad preko njega isao.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Super je dirigovao, koliko je lopti prodao samo, a odbranu je igrao odlicno isto, dva puta se do centra vratio nije. I on svako malo ovako, da je istrcao maraton prije utakmice vise bi zivota u njemu bilo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ekstra meni Mesutara drugo poluvrijeme pikao,svaka lopta njegova i svaka naprijed...brat je to

                      Inace ona na kraju sansa Morena je mogla i drugacije da se zavrsi
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Idi pogledaj tekmu ponovo, pa nesto pisi.

                        Posebno gledam Ozila svaku tekmu jer igra slicno Bergkampu i znam svaki potez sta je uradio i kad je uradio.

                        Ako je izgubio loptu trcao je nazad da pokrije.

                        Nije ni on bog svemoguci da pogodi crnu rupu i namjesti loptu igracima koji se ne krecu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment


                          • Katastrofa Ozil, jedan pas promasio, veze on nema.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pogledao ponovo, Ozil se raspadao, a vidim da ga dobro kritikuju posle ove partije, ali ako ste ti i Venger zadovoljni onda super.

                              Evo kazu da mu Venger nabavi neki krevet ako ce vec ovako da spava na utakmicama
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo Dimitrije Berbatov postavio sliku,bas se vidjelo da je uzeo kontrolu u svoje ruke samo je mnogo tesko bilo jer je LFC stajao skroz plitko nazad,a igraci Arsenala se vrlo lose kretali...mislim da sam uhvatio i PS jednog momenta kad ide na odbranu LFC-a,a naprijed Giroud kontra 6 igraca
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X