Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pisalo se o metama WH još pre par meseci,sad je Bilić i potvrdio interesovanje ...

    West Ham manager Slaven Bilic has denied the Hammers have made an offer for Marseille striker Michy Batshuayi.

    According to Sky sources, the East Londoners have identified the Belgian as one of their priority transfer targets for the summer as they chase one of Europe's top centre-forwards.

    However, the Croatian, speaking in his pre-match press conference ahead of Saturday's home game with Swansea, did reveal his admiration for the player.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Leicester City vice-chairman Aiyawatt Srivaddhanaprabha has revealed star midfielder Riyad Mahrez told him not to worry about the Algerian’s transfer plans
      "We’re relaxed about it. Mahrez said to me ‘Don’t worry.’ He wants to stay."

      "I can’t say that he will stay for definite but I can say we have no policy or desire to sell players.

      We will do everything in our power to keep the team together. We have the money and we are in the Champions League next season.

      All the players understand the situation and I will try to do everything I can to support the players and support the manager."
      Navodno ce mu utrostruciti platu nudjenjem novog ugovora. Sto bi ga dovelo na oko 100k nedeljno. Malo za takvog majstora.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Nije ni čudo da je sudija zaboravio da da crveni Dajeru kod onog starta zbog dešavanja u tom istom napadu. Ali morao je da dobije crveni onde.

        Svađa, tuča, koškanje, štipanje, sve ok, ali onaj očajnički potez Fabregasa kada se bacio Lameli u noge da bi ovaj dobio crveni. Fuj.
        Kad mu se bacio u noge? Ja kolko sam vidio Lamela isao s 2 noge ovaj skocio da ga ne udari.

        A Fabregas je ovo sve i zakuhao, zna on kako je igrat protiv ovih kokoski. Valjda ih im je i samara po mudima lupao

        A Klatenburgu svaka cast kako je ikako kontrolisao tekmu, a mogao je komotno 5 crvenih podjeliti. Iako mu je ocjena za tekmu 2 od 5, nije ba lako s ovom kolicinom ega izaci na kraj.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ponudice Lester jace ugovore Marezu, Kanteu, Hutu, Morganu i Drinkvoteru. Marez ce izgleda ostati, Kante je problem jedini cini se, mada sad lagano mogu da mu daju 100 000+ funti nedeljno, dosta mu je, nece ni kod drugih vise dobiti. Ako bi uspjeli sve ove igrace da zadrze i svakako ce pojacati ekipu sa barem tri igraca igraca, a i ocekujem da Grej eksplodira sledece sezone bice to ozbiljna ekipa.
          sigpic

          Comment


          • Izgleda da Taunsend ima neku klauzulu od 8m funti koja se može aktivirati ako Njukasl ispadne,budemo videli mada kako stoje stvari,čini mi se da će osigurati opstanak

            Čak se nešto pominje da bi mogo put Francuske
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kad mu se bacio u noge? Ja kolko sam vidio Lamela isao s 2 noge ovaj skocio da ga ne udari.

              A Fabregas je ovo sve i zakuhao, zna on kako je igrat protiv ovih kokoski. Valjda ih im je i samara po mudima lupao

              A Klatenburgu svaka cast kako je ikako kontrolisao tekmu, a mogao je komotno 5 crvenih podjeliti. Iako mu je ocjena za tekmu 2 od 5, nije ba lako s ovom kolicinom ega izaci na kraj.
              Pusti ovaj Ganrenin video na 5:38.

              Comment


              • Pa nagazio ga je namjerno, ne kontam sta je tu Cesc uradio?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  A Klatenburgu svaka cast kako je ikako kontrolisao tekmu, a mogao je komotno 5 crvenih podjeliti. Iako mu je ocjena za tekmu 2 od 5, nije ba lako s ovom kolicinom ega izaci na kraj.
                  Ne bi mu jao dao ni keca, kamoli 2. Upravo zato što nije podelio crvene na vreme, tekma je ovako eksplodirala. Da je dao bar 1 crveni(a mogao je mnogo više) da vidiš kako bi se primirili.

                  Igrači divljaju, niko ih ne kažnjava....pa ni ja ne bi prestao sa startovima realno. Ne znam samo kako niko nema povrede...to jedino ne kapiram...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Comment


                      • Posto je vec trener Sitija ovdje cu. Gvardiola ponovo divljao na medicinsko osoblje Bajerna da je Murinjo u pitanju bio bi raspet samo tako, ovako je valjda ok.
                        sigpic

                        Comment


                        • Za to i tako i tako ali da je Celzi onako gazio Totenhem,te da je doticni uleteo na teren kao Poch, proso bi kao prika Henryj

                          Hahhahaah
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ja volim Dembele-a kao igrača, stvarno mi je gotivan, jedan od omiljenijih...ali bi mu dao najmanje 10 mečeva suspenzije. Eeej, šta ti u mozgu pukne da guraš nekome prste u oko namerno.

                            Pola sezone da pauziraš, pa da vidimo hoćeš li opet gurati prste gde ne treba(zvuči baš pogrešno)...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Meni to nije smetalo,ok ljigavo izgleda ali mnogo mi je gori start Lamele,te ono gazenje,ali jbg momak je izbego sankciju zato sto su sudije videle taj incident.

                              I da,na koju foru je Kosta iskulirao sve to hahahaha,verovatno je nakon toga pao sneg Sahari
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Lamela supenzija bar 4-5 mečeva, Dajer najmanje 3. I Voker je zaslužio za ono brisanje nosa i "bacanje" sadržaja na Kostu. A sve ovo je omogućio Klatenburg sa svojim mlakim suđenjem.

                                Eeee, dokle je došlo kad je Kosta jedan od mirnijih na terenu. Zamisli to da on u većini vremena smiruje situaciju...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X