Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto mislis da je nemoguce, pa jel vidis da je covek nezadovoljan u Liverpulu, mislim da nije uopste u planovima Kloppu, Origi je cak ispred Staridza.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Moze zamena Walcott-Stturidge, bez razmisljanja.

      Olivije poslednji put zabio u januaru protiv Liverpula ako se ne varam.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jedino ako ce Klopp uzeti Walcotta za Starida, onda da. Ali ovako jako tesko.

        Naletio sam ja na te price, ali za sad nista ozbiljno.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nije to nista ozbiljno nego se jos proslo leto pojavila prica da je on navodno rekao da ako bi negde otisao unutar lige to bi bio Arsenal zbog stila igre i lopti u prostor koje bi dobio. Odatle idu te price i hajpuju se ove izjave a covek je samo bio realan i rekao da nece da se pretvara da je do smrti Liverpulov. Sve suplje price iz kafica, Andjus-Milovan varijanta.

          Mislim da ostaje bar jos godinu dana. Bentekea ce neko zameniti i to je sve od promena u napadu.
          sigpic

          Comment


          • Kad smo vec kod napadaca, ja sam i dalje za to da Arsenal dovede Lacazetta, od Girouda i Welbecka realno ne moze biti losiji, a ova 2 su odlicna za rotaciju i ulaske sa klupe. Plus Danny moze i na krilo.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Kad smo vec kod napadaca, ja sam i dalje za to da Arsenal dovede Lacazetta, od Girouda i Welbecka realno ne moze biti losiji, a ova 2 su odlicna za rotaciju i ulaske sa klupe. Plus Danny moze i na krilo.
              Preteruješ sa pljuvanjem i Žirua i Velbeka , nisu momci toliko loši problem je u našoj celokupnoj ekipi , stilu igre , motivaciji najviše . Svi smo videli kakve su utakmice rešavali i Žiru i Velbek , nisu nam trenutno oni najveći problem
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Vama je prvo i osnovno trener. Neka nova faca koja će da uzdigne ovu ekipu i da ih motiviše da igraju, a posle sve ostalo.

                p.s. Što se tiče Staridza, velika šteta bi bila da on ode. Ima čovek fudbal u malom prstu. Možda ne odgovara Kloppovom stilu, ali malo je napadača sa toliko znanja na tržištu...
                Last edited by z0La; 05-05-16, 14:16.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Iskreno čim Wenger ode slede nam najmanje 2 sezone bez top 4 , ista priča kao sa Junajtedom tako da ono ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ako dovedete Mojesa, verovatno će biti tako...

                    Nije samo problem u samom Vengeru. Previše se diže prašina na relaciji Venger-navijači i to definitivno utiče na igrače. Treba malo mira i oko svlačionice. Ne svaki remi ili poraz kreće vađenje očiju i ostalo....nema tu leba...

                    Sad je druga stvar što je trenutno vrlo malo vrhunskih trenera slobodno...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Btw nije nemoguce i da Lev zavrsi u Evertonu poslije Eura.

                      Sto se tice Wengera, zna se sta ce se desiti ako ne dodje adekvatna zamjena. Svi smo to vidjeli i gledamo to jos uvijek.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ta Top 4 fora mi nikad najjasnija nije bila. Ili sampion ili nista, posebno sad kad pare od LS nikakvu razliku ne prave u PL. A svi Englezi da spoje jednu ekipu od 25 igraca opet ne bi osvojili LS.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ko god došao posle trenera koji je 20 godina u klubu tu nema instant rezultata , potrebno je vremena i vremena da se neke stvari promene posle takvog režima pogotovo sa ovakvim škrticama u upravi kluba kojima je Wenger samo kasica prasica kako bi se punili džepovi . Moyes je svima primer sprdnje ali čovek je pre tog fijaska imao sasvim solidnu karijeru u Evertonu , sad tu je jedini problem bio što je Everton prosečan klub od kog se ne očekuje puno dok je Junajted sasvim obrnuta priča. Ali ajde otišao je i on došao je LVG , pukao brdo para ista priča .
                          Stvarno je specifična situacija u slučaju Wengera i Fergusona kada ustališ taj jedan tip igre poslovanja , bukvalno spojiš igračima neki svoj mentalitet i potrebno je dosta vremena i truda da se to izbaci iz glave .

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Ta Top 4 fora mi nikad najjasnija nije bila. Ili sampion ili nista, posebno sad kad pare od LS nikakvu razliku ne prave u PL. A svi Englezi da spoje jednu ekipu od 25 igraca opet ne bi osvojili LS.
                          Brate televizijska prava i bonusi koji prelaze 50 miliona godišnje , čist profit vlasnicima .
                          Last edited by Lord Gangarić; 05-05-16, 14:35.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Slomiste se vi da upadnete u top4, al eto.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Naravno Aki, ja ne sporim da je to vazno kad se dodje u ovakvu situaciju, ali ekipa kojoj je to prvi i osnovni cilj u sezoni slobodno moze da se ugasi odma, pricam o top klubovima.

                              Tih 50 miliona eura je sad sala za PL. Apsolutno nece praviti nikakvu bitnu razliku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne prave razliku klubovima koji imaju finansijsku podršku iza sebe ali pravi klubovima i vlasnicima koji žele da profitiraju .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X