Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Cekaj,sto bi sad menjao Ceha

    Prvo Kokelana,sad Ceha

    Pa vi ste dobili top golmana zamotanog u ukrasni papir,isporucenog na kucnu adresu od direktnog rivala.

    I sad bi ga menjao,ne znam sta vise da kazem,sta covek da napise na ovo.
    Ma ne odma. Ceh jos 2,3 godine ima. Ako treba zamjenu za njega da biram, daj Smajhela.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • Kraj svake diskusije.


      A za ovo je inace zuti karton dobio Sesinjon.

      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne znam da li neko namerno hoće nekom da slomi nogu, mislim da to ne postoji.

        Misliš da bilo koji klub u PL nije imao par ovakvih startova u celoj sezoni, a ti si se dohvatio Lestera jer su prvi i bodu ti oči.

        Comment


        • Znaš šta je najgore,kad ti neko kao Aki po ceo dan piše o tome,ti posle nekog vremena stvarno kreneš da vreuješ u to

          Evo ja prvi,maltene sam ubedjen posle dugogodišnjeg ispiranja mozga od strane nekih topnika po forumima da sam im oprostio sve od onog trenutka kad je Roman stigo do prelaska na Emirate.

          Uhvatio sebe da kad god pričam o Arsenalu sad pričam od vremena kad su došli na novi stadion,problem je u tome što je od tad prošlo evo već par godina i šta se promenilo ništa,samo sad namesto jedne pojedinci serviraju drugu priču,ranije je bio nedostatak novca,trošenje Romana,Sitija,Junajted uzeo titulu u nikakvoj konkurenciji itd itd,sad je doping,krvnički startovi i šta ti ja znam.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Aki ko Gebels.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Aki ko Gebels.
              Zato cu ja biti veliki CEO svoje korporacije
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Bolji Ospina od Šmajhela. Šmajhel ima mnogo nedostataka koje niska linija okej maskira, Ospina prilično carski brani čak i pri standardnim Arsenalovim rasipanjima u odbrani, mislim da bi Šmajhel imao više problema na većem prostoru.

                Comment


                • Ospina > Smajhel bez razmisljanja!
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Tanak je Kasper za neku jacu ekipu. Prosle sezone kad su igrali lose nista nije mogao da odbrani.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moguce je da sam i u krivu po pitanju Smajhela, ali ima nemormalnu distribuciju. Bas lijepo lopte rasporedjuje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma vidi se čak i kroz golmanski dres da mu je BMI fino preko praga. Nije on ni kao tananiji bio nešto skočan golman, ali u ovoj sezoni sam dosta puta zapazio koliko mu je skočnost skresana.

                        Čuo sam da ga hvali mnogo ljudi, imam utisak da mu saigrači boostuju 15% a prezime još nekih 10% skilla. Mada eto, dovoljno dobar za titulu.

                        Comment






                        • Čekaj malo,nema Marsijala u izboru za mladog igrača al Kutinjo je tu
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Vise je debilno sto nema Bellerina u tom izboru. Krajnje komicno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nikad tezi izbor za igraca godine, zasluzuju realno svi nabrojani...
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • I Barklija stavili.
                                Guraju Englezi Engleze.

                                Comment

                                Working...
                                X