Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meh, 30 000 dolara placaju da gledaju Kobijev poslednji mec
    sigpic

    Comment


    • Aki, Atletiko je one sezone igrao mnogo ruzniji i vise mesarski fudbal nego sto sada igra Lester, nesto se ne secam da si se tada bunio kad je Atletiko uzimao titulu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Nisam ja navijao za Atletiko.

        Ja u Spaniji navijam za Real uglavnom. Barcelonu ne mogu ocima i eto tako, bolje Eibar u Spaniji da uzme nego Barcelona, sto se mene tice.

        A mene zanima samo EPL i Arsenal. I navijam samo za Arsenal, ne za neke Lestere tamo da osvoje.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ruzan fudbal igra Sanderlend. Lester i Atletiko igraju muski, disciplinovano i uigrano. Uvek vise uzivam kad gledam njih nego Arsenal koji je 5x dosadniji i lici na nesto samo protiv ekipa koje im evidentno odgovaraju. Cim naidju na nekog malo tvrdjeg vrte loptu do besvesti i nadaju se da ce Mesut nesto da izmisli. Ako svi pomahnitaju u napad kao penzioneri kad vide prazno mesto u busu, ne znaci da je zanimljivo gledati.
          sigpic

          Comment


          • Gledao sam ja dosta Sanderlend,cak i oni su bolji no sto su bili prosle sezone

            WBA moram da pohvalim za neke akcije,neverovatno kolko hiruski precizno izvedeno iako su i dalje pre svega defanzivna ekipa.

            Definitivno najgori fudbal ove godine Njukasl,Vila i Celzi,sve ostale ekipe tu i tamo,padaju,dizu formu,gube se ali ovaj trojac je van konkurencije.

            Verovatno bi tu upao i Junajted da nije DDG i Smolinga.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nisam ja navijao za Atletiko.

              Ja u Spaniji navijam za Real uglavnom. Barcelonu ne mogu ocima i eto tako, bolje Eibar u Spaniji da uzme nego Barcelona, sto se mene tice.

              A mene zanima samo EPL i Arsenal. I navijam samo za Arsenal, ne za neke Lestere tamo da osvoje.
              Ali svejedno, meni je npr. mnogo mnogo draze da Lester uzme PL nego Totenhem,Junajted,Celsi ili Liverpul. Pokusavam da te razumem zasto si tako protiv Lestera, ali mi nesto ne ide.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Zato sto navija cijeli planet za njih, ja ne mogu.

                Plus su mi se ogadili u tekmi protiv nas na Emiratima, sa krvnickim startovima i odredjenim guranjem sudija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Brate navijamo i mi za Arsenal ali ne izmišljamo izgovore da bi opravdali nešto . Ti si jedini čovek na forumu koji kaže da se Lester dopinguje , da sudije sude u njihovu korist i da igraju ružan fudbal
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nisam siguran ali mislim da nikad nije napisao da igraju ruzan fudbal




                    West Ham will attempt to replace Diafra Sakho if the striker forces his way out of Upton Park this summer, with Aston Villa's leading scorer Jordan Ayew on a list of second-tier targets (Telegraph)
                    Rekose u Telegrafu da je WH spreman da izdvoji cak 35-40m funti za napadaca,mete Lakazete,te onaj iz Olimpika,Michu(kako se zvase),Benteke plus jos neka imena
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Ali pazi ti to Lakazet i Benteke, nebo i zemlja . Lakazet ako dodje on je starter lagano.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment




                      • iceman
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Islandski Lampard.

                          #underrated

                          Comment


                          • Bogami ovi neshvaceni Krvnici skoluju kad je u pitanju pas igra,pogledao malo reprizu protiv Sanderlenda,dodavanja kao u Barse u nekim trenucima,steta samo sto je izostao gol Vardija.

                            I dalje mi je neverovatno to da ljudi i drugi deo sezone osvajaju ratnickom igrom ,kakav samar Ocu koji je posle one petarde protiv Totenhema iskopao rov iz koga vise nije ni izaso dok ga otkazom nisu isterali.

                            Uvek je bilo opravdanje za takvu igru da se fudbal igra od avgusta do maja a ovi ne staju,ne staju.Sanderlend se bori za opstanak a ovi su ih drzali na njihovoj polovinu zadnjih 10 min.

                            Zadnju utakmicu igraju bas sa nama,pa noge treba da Im ljubis i da stavis katanac posle na klub samo da nikad vise bunker ne gledam.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ne igraju oni bunker i ne bunim se ja protiv toga. Igraju oni fenomenalan fudbal, ali meni ide na kurac to sto lome noge u duelu. I to mi se ogadilo protiv Arsenala, pa onda poslije Arsenala 3 tekme, krvnicki startovi koji nisu sankcionisani.

                              Sto se tice igre, svaka im cast jer nisu igrali bunker nikad ove sezone. Smajhela bi uzeo odma sad da zamjeni Ceha.

                              A to sto ih ja ne volim, to je druga stvar.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Cekaj,sto bi sad menjao Ceha

                                Prvo Kokelana,sad Ceha

                                Pa vi ste dobili top golmana zamotanog u ukrasni papir,isporucenog na kucnu adresu od direktnog rivala.

                                I sad bi ga menjao,ne znam sta vise da kazem,sta covek da napise na ovo.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X