Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gundo je strasan igrac i vrijedi svake pare, ali ima i on hronicne probleme i to vrlo zajebane za jednog fudbalera, i dolazi u fizicki najzahtjevniju ligu. Nema pravila, svaki deal je rizik. ALi ko ne rizikuje ne dobija.
    sigpic

    Comment


    • U svakom trenutku za Gunda 30m pjeske. Nenormalan fudbaler, koji u 5 razlicitih sistema moze da igra.

      Sve preko 30m je zajebancija sa realnoscu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        U svakom trenutku za Gunda 30m pjeske. Nenormalan fudbaler, koji u 5 razlicitih sistema moze da igra.

        Sve preko 30m je zajebancija sa realnoscu.
        Kad bi naš profa Wenger odrešio kesu za njega na leto da pojača sredinu,to bi bila fantazija.Ali,to su samo puste želje.

        Comment


        • Proslo ljeto htio Wenger, anonaj budalas trazio platu ko da je Bolji od Messia, plus u toj sezoni odigrao jako malo tekmi. Niko ga nije htio dovesti.


          Xhaku ganja Wenger prije Eura da ugrabi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Leicester City and the strange finances behind their rise to the Premier League pinnacle

            Comment


            • Ne čudi me uopšte,teško je poslovati u tom rangu u okviru FFP,dok su na nivou prema dozvoljeni ogromni minusi(nevezano za onaj na nivou evrope) u čempionšipu su im baš vezali ruke

              mislim da je u premu na period od tri godine dozvoljen minus do 100milke a vamo nešto sitno,dal 30(lupam)

              dozvolili su da strani kapital udje u klub i pazari više od 49 % al su ih ograničili na drugi način

              pitanje je sad kolko je ovo stvarno bitno,gardijan možda samo puca na senzacionalnost,da ne bude,tresla se gora,rodio se miš
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Znači kao da ne mogu indijanci da im dozvole da osvoje ligu pa traže i dlaku u jajetu samo da im to oduzmu , znači budu li im ukrali ovu titulu utakmicu više neću odgledati u PL . Iako je Arsenal dosta bio u bitci za titulu sa njima drago mi je da će momci uzeti i drago mi je što su popišali na ceo sistem i na sve dizelaške pare koje su upumpane u PL . To što su momci pokazali ove sezone je pravi fudbal gde srce i volja pobeđuje a ne silni milioni,manekeni i lopovi kojima je samo zinulo dupe da uzmu pare .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nece im uzeti titulu. Ako ce im je uzeti, uzet ce im je zbog dopinga, ako se dokazu one tvrdnje, al i to je prazna prica na kraju.

                  Sta cemo kad je Wenger glup ispo i nije doveo Kantea kad je mogao.

                  Zamisli vezni red Kante-Cazorla-Ozil
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kakav bre doping Aki daj uozbilji se nemoj praviti budalu od sebe ...
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Sidvel u 91 za 1:2 protiv Notingema

                      na 2 boda od Barnlija su
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Wenger je ispao glup sto nije doveo napadaca(mogao je lagano uzeti Lacazetta za 25 miliona) i tako bi imao 2 sasvim drugacija tipa napadaca(mislim na Girouda i Lacazetta). E onda druga stvar, tripleta se ne napada sa Flaminijem, Mertesackerom, ocajnim Walcottom cele sezone, ogranicenim Oxom i slicnima. Treca stvar Wenger nema plan B. U nekoliko situacija ove sezone sam primetio kada gubimo da uopste nema zelje kod igraca da jure i preokrenu rezultat, dakle losa motivacija, najvise se to videlo na mecu protiv Swansea kuci kada smo izgubili.

                        Ove sezone 0 bodova protiv Celsija, gol im nismo dali, protiv prosecnog Liverpula ove sezone svega 2 boda, protiv Junajteda 3 boda, ali sramotan je ovaj poraz Junajteda za koji su igrali Varela,Rashod i ostali klinci...Protiv Spursa takodje 2 boda ako se ne varam, Siti smo dobili, W.Ham samo jedan bod, protiv Sotona takodje 1 bod i nepostignut gol. Jedino smo Lester dobili oba puta, ako se to smatra nekim uspehom.

                        Mogao je Wenger lagano uzeti PL ove sezone, u ovakvoj konkurenciji, kakva je ove sezone BRUKA sto je nije uzeo. Toliko.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Kakav bre doping Aki daj uozbilji se nemoj praviti budalu od sebe ...
                          Ljudi trce ko navijeni, igraju u istom sastavu 15 puta vec u toku sezone. 15 igraca ukupno u protokolu igralo minute ove sezone. Mislim show. Plus se pojave tracevi da su dopingovani.

                          Mislim mozda imaju fizioterapeute cudotvorce, al svejedno meni su sumnjivi.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I Barnli je odigrao sezonu sa 15 igrača. Jesu ispali ali opet :vinjaksmajli:
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ljudi trce ko navijeni, igraju u istom sastavu 15 puta vec u toku sezone. 15 igraca ukupno u protokolu igralo minute ove sezone. Mislim show. Plus se pojave tracevi da su dopingovani.

                              Mislim mozda imaju fizioterapeute cudotvorce, al svejedno meni su sumnjivi.
                              Imaju vrhunskog trenera i nisu pičke, to je za početak dovoljno...

                              Comment


                              • Docekao i Ranijeri da ga zovu vrhunskim trenerom.

                                Aleluja, mozemo i ja i cika Ranijeri da umremo.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X