Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naredne sezone Lester i Barnli se zajedno bore za opstnak al ipak veliko bravo za ovo. Pogotovo za Ranijerija.

    Momci pokazali da se fudbal igra nečim drugim osim sa novcem!!
    Last edited by Dule Krtola; 10-04-16, 15:34.

    Comment


    • Tinkerman shvatio da postaje šampion i pustio suzu. Neprocenjivo.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Iako nije bitno, napravio je Vardy faul.

        Dajte im titulu vise, da se prestanem smarat.
        Sa takvim komentarima po 10x na dan samo navlacis gnev na topnike

        A posle se tvoji ljute kako neko generalizuje i stavlja vas sve u isti kos

        Mislim meni licno ne smeta zato sto mi je ok sprdanje u tom pravcu al nemojte kmecati svaki put kad vas neko "popljuje" il propusti da izdvoji pojedince iz grupe
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • LVG igra mind games, jamacno je as izbusio gumu na busu ili uvalio nesto u pice vozacu da ga prosere tokom puta. Javljaju na Sky Sportsu da su jos uvijek stuck in traffic.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Iako nije bitno, napravio je Vardy faul.

            Dajte im titulu vise, da se prestanem smarat.
            Misliš da ti nas prestaneš smarati.

            Kakv faul, šta pričaš, lik se zakucao u njega namerno da bi ga zaustavio, Vardi ga je samo odbio.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              LVG igra mind games, jamacno je as izbusio gumu na busu ili uvalio nesto u pice vozacu da ga prosere tokom puta. Javljaju na Sky Sportsu da su jos uvijek stuck in traffic.
              Pukla I'm guma,sad ce I'm Celzi dat rezevnu
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ovo se Vertongen već oporavio? Vidim ga u prvih 11...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Saobracaj u Londonu opravdava svoj epitet kao drugi najgori na svijetu, poslije Menhetna.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zamoljavam ekipu koja sipa zuc (posebno Arsenalove navijace) da shvate sto se dogada. Svjedocimo stvaranju povijesti, ovo cemo pricat unucima, bili smo tu kad je mali Lester, sastavljen za istu cifru koju je Liverpool platio za Bentekeovo lijevo mudo pjeske uzeo Prem. Poprilicno sam emotivan, Ranierieve suze su me slomile. Spolno cu opcit s uzom i sirom familijom bilo koga tko nesto prosere za Lester.

                    AJMO SAD UNITED gazi GAZI. Nek da LVG duplu dozu viagre u busu da igraci budu ekstra hornry. SVE ZA LESTER.

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Pukla I'm guma,sad ce I'm Celzi dat rezevnu
                      jel onu sto ostala od Murinjovog autobusa
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Sa takvim komentarima po 10x na dan samo navlacis gnev na topnike

                        A posle se tvoji ljute kako neko generalizuje i stavlja vas sve u isti kos

                        Mislim meni licno ne smeta zato sto mi je ok sprdanje u tom pravcu al nemojte kmecati svaki put kad vas neko "popljuje" il propusti da izdvoji pojedince iz grupe
                        Navijam za Arsenal a mene nervira i smara a ne nekog drugog...

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ovo se Vertongen već oporavio? Vidim ga u prvih 11...
                          Mislim da su tolko i rekli da ce propustiti,mene vise cudi to kako se KDB vratio
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Mislim da su tolko i rekli da ce propustiti,mene vise cudi to kako se KDB vratio
                            Ja sam nešto bio ubeđen da je za njega sezona bila gotova, zato se iznenadih. Mada ga je mali Wimmer pristojno odmenio...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kabul je u ovim trenucima stigao na mesto odakle je Vardy postigao prvi gol. Profesionalna ekipa koja je od 60 minuta jednom presla centar i ostala totalno bez snage na svom terenu, a bori se za opstanak. O penalima sto se protiv Lestera ne sviraju necu ni da pricam. Ekipe kojima nista ne treba igraju sa 50% snage protiv njih. Mogu misliti na sta ce igra Celzija izgledati kad budu igrali. Ova trojica iz totenhema koji su igrali danas, cele se nedelje gadjaju sa izjavama kako ce pomoci totenhemu da bude prvak. Defo je imao jedan sut, i ta lopta se jos uvek trazi po sanderlendu. Kabul je posle utakmice dobio kiseonik da bi preziveo. A ovaj treci ne znam ni dal je igrao. Al ako ne moze totenhem neka bude taj Lester, iako uopste nije zasluzio.
                              Last edited by miki7878; 10-04-16, 15:52.
                              sigpic

                              Comment


                              • Počinje u 17:30
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X