Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav fatanstican prizor bi bio u paketu ispratit Sunderland, Villu i Kaslic u Championship. Tri raspada. Dajte taj Burnley, Boro, a moze u Hull.

    Comment


    • Njuka pola ne može da pređe. Ne bi me čudilo da dožive neku katastrofu.
      :vinjaksmajli:
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Njuka pola ne može da pređe. Ne bi me čudilo da dožive neku katastrofu.
        :vinjaksmajli:
        Nema uopce kemije u tom timu, nabacani igraci. Podsjecaju me jako na QPR od prije par sezona. Na papiru to jos na nesto i lici, al u igri katafakinstrofa.

        Comment


        • Samo mi žao Rafe. Nije zaslužio da posle onakve priče iz Reala dodje u još goru sredinu.


          Ovde ako ne bude petarda ništa Sveci nisu uradili.

          Sent from my m2 note using Tapatalk

          Comment


          • Gylfi, zmaj nad zmajevima!

            Comment


            • Benitez potpuno poludio, Vajnaldum zadnji vezni. Ja mislio donijece cvrstinu i disciplinu pozadi, a ono gora situacija nego prije. Ne znaju dje udaraju, kilometri prostora za Manea, Longa i Tadica
              sigpic

              Comment


              • Kakvo mučenje
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Championship i ko zna kada ce da se vrate u PL. Zalosno ali istinito.

                  Comment


                  • Kakav je lik ovaj Benitez, u istoj sezoni trenirati Real i Njukasl koji gotovo sigurno ide u Čempionšip.

                    Comment


                    • Glup je jedino sto je prihvatio taj posao i sramoti si ime. Newcastleu nema pomoci, ta riba smrdi od vrha. Godine losih poteza uprave i vlasnika su jedan od najboljih engleskih klubova pretvorile u ruglo. Jedino zbog gazde ih zelim u Championship i da se neko vrijeme ne vrate, samo da ode iz kluba pa neka onda uzmu radit posao kako spada i vratit se tamo gdje im je mjesto.

                      Comment


                      • celzi pregadan tim

                        Comment


                        • Njukastl mi je uvek bio drag tim ali stvarno ne zasluzuju da se zovu premierligasima, ovo je sramotan nivo fudbala sta oni igraju. Mozda je i dobro za njih sto ce ispasti, pa neka utvrde i iz srzi rese probleme koje ocigledno imaju. Samo ne znam sta ce sa silnim igracima sto su pokupovali.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bolton 2011. u polufinalu FA kupa na Wembleyju, 2016. dug od 170 milijuna i pad u League One

                            Comment


                            • Meni je taj Bolton uvijek bio pregotivna ekipa, šteta što propadoše.

                              Comment


                              • Jay Jay Okocha, samo cu to rec.

                                Comment

                                Working...
                                X