Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve iz prve.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Bravo Kos. Ajmo sacuvat sad to.

      Comment


      • Bravo Arsic

        Al kakav dodir Remzija na prvu
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Sedamstodevedest drugi faul za ovog debila. Trebo si mu nogu slomit.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Gabriel opet demonstrira koliko je glup. Ocekivao sam vise od njega, tupast kao i svi brazilski stoperi.

            Comment


            • Imali su onaj period bez pola tima kad su izvukli sve nereseno,ne znam kome za to idu zasluge,Bilicu jelte ali da ih tu nije "pogurao" sad bi se molili sa nekog 10 mesta verovatno

              Ali da fantazija kolko jedno pojacanje(Pajet) donese,ne samo njemu nego i nama koji gledamo prem,pa ja sam gledam WH vise sad nego zadnjih 5 godina
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Gabriel je mogao opušteno da dobije žuti, ako ne i crveni za nesportsko ponašanje.

                Sent from my m2 note using Tapatalk

                Comment


                • Antonio cele sezone nije duel izgubio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vec vidim neki ludi gol West Hama u nadoknadi. Iz prekida definitivno.

                    Comment


                    • Aleksa zasto nisi pucao sunce ti tvoje

                      Comment


                      • Sancez aaaaaa,stuni more bre,Welbek los danas,,aj Teo zaradi tu platu sad
                        sigpic

                        Comment


                        • Tesko mi se odlucit kome vise pase ovaj rezultat . Manchesterima koji mogu doc na dva odnosno tri boda ili Tottenhamu i Lesteru koji se mogu dodatno odvojit

                          Comment


                          • Remzi je majstor fudbalske igre. Mozda trenutno nije u formi ali da ga gledaju klinci i da uce o prijemu. Kako on resava te situacije sa lakocom i kako, za razliku od Aleksisa u onoj sansi malopre, igra slabijom nogom! Iz prve uglavnom.

                            Dostojan dresa Arsenala i desetke koje nosi u reprezentaciji zemlje. Samo sto mora da podigne formu, ima prostora.

                            Comment


                            • Ramsey je takticki nedisciplinirana muha zujalica. Prodat ga, taj vise usere nego donese.

                              Comment


                              • Ma nece to nikad biti,suvise oscilacija i turbolencija u igri Arsenala,pa oni godinama nemaju igraca koji digne i odrzi formu nakon toga

                                Klub kod koga se iznova i iznova neko/nesto ceka

                                Kakva ironija da Ivobi bas Volkota pregazi koga Venger trpi 10 godina
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X