Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman sam hteo da pitam zasto ga salju na pozajmicu, a posle vidim da su time spustili cenu na 40 miliona.Ne znam ni sta da kazem, skripace im pozadi kada Kompani ili Otamendi pauziraju, ali ako dovedu KdB na konju su i mislim da pored toga sto im je Demikelis treci stoper da ce zbog potencijala koji imaju u napadu da budu sampioni.

    To za Kevina ne siri jos dezinformacije, na TM-u stoji 24%.Da li cemo imati zanimljivo prvenstvo zavisi od Volfsburga.

    Comment


    • Dobro jos nije to to sto se tice Kevina, ali ovo sto sam ja vidio cini mi se da ce dobiti bolesnu platu. Wolfsburg ce dobiti svojih 40m funti plus bonuse, a ako budu vukli, mozda i izvuku 45m kesa odmah plus bonuse.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Meni to moze biti los deal, jer Mangala cini se da nalazi formu. Mislim odigrao je dobro danas, i sad posle meca treba da mu kazu: "Momce, palis za Valenciu".
        A Otamendi jeste dobar stoper, ali sta ti vredi jedna odlicna sezona, po meni je to rizik, plus ova lova koja se spominje. Logicnije je da im posalju Demichelisa.

        Imaju Maricu oni ovog talentovanog Belgijanca Denayera sto je stigao iz Celtica, moze biti prijatno iznenadjenje na stoperu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nema sanse da Mangala ode u zamjenu za Otamendija. Nisu ovi iz Sitija toliko ludi valjda.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Nema sanse da Mangala ode u zamjenu za Otamendija. Nisu ovi iz Sitija toliko ludi valjda.
            Gotovo je to.

            Posudba na godinu dana, 28m funti za Otamendia, City placa 4 od 6 miliona Mangaline plate.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mnogo potcenjen trener Pelegirni

              Comment


              • Izgleda da ce ipak Mangala ostati u Cityu i ove sezone, nista od pozajmice
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Eh to je Juniore ono sto ja tebi pricam,vjeruj mi da su promijenili odluku nakon jucerasnje dobre partije...on je trebao da ide 100% ali sada kada funkcionisu dobro on i Kompany nece da ih diraju sto je normalno
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ovaj transfer Otamendia je jedan od najcudnijih transfer saga ikada.

                    Prvo ce United platit klauzulu, pa onda City upada sa klauzulom, pa onda ispada on hoce u United, pa onda se United povukao, pa onda City ce ga uzet za manje para plus pozajmica Mangale i evo sad samo kes
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mislim da je ovo vracanje usluge jer su ih bas zajebali za Negreda

                      Zbog toga je City i pristao mislim da uz 40 miliona placa i Mangalu na posudbi i sve...to je pljacka bas
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Vrlo moguce

                        Evo Cadena Cope kaze da je vec u Mancesteru
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Aki kakve dojave imaš možeš lagano za Skandal i Kurir da radiš
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Za ove nase(balkanske) debile moze svako radit. Niko na to ne obraca paznju, samo da se dobivaju pare na klikovima na stranicu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pisanje po sirotinji.

                              Comment


                              • Ako odrade ova dva transfera dizelaši definitivno glavni favoriti ove godine
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X