Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ma jok majstore Barkleya falimo vec 2 godine ekstra je on nego sam ja mislio na Stonesa,stopera
    Stones i Barkley vidim u reprezentaciji za brzo vreme, ovo ce im biti sezona "sazrevanja" imace vremena i za rad i za trening sve, ne igraju evropu... Ako vec nisu obojica pozvani za repku

    Comment


    • Koliko ja znam Barkley je vec dve godine u reprezentaciji, samo sto nekad nije imao mesta u 11 a nekad bio povredjen(odigrao 13 utakmica za repku, a Stones 4). Ne bi me cudilo da neko od bogatijih tipa Siti, Celsi sada posalje neku bolesnu ponudu za njega, kratki su sa domacim igracima a Stouns i Barkley su mozda i najbolji domaci igraci trenutno na trzistu...
      Last edited by Brian McShtull; 16-08-15, 10:09.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ja-234349.html

        Terry
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Netko rece jucer sad se ne sjecam gdje da je Barkley sve ono sto je Wilshere trebao postat...

          Comment


          • http://www.bbc.com/sport/0/football/33937024


            Fetis na Wengera.

            Da te hoce danas sudije zajebat, da malo cmizdris novinarima.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovdje je novinar namjerno postavio ovo pitanje jer se odgovor namece sam po sebi...mislim kakvo je to pitanje bilo kao da je Pellegrini uprskao 5 godina,a ne jednu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Smem u taštu da se kladim da je Teri manijak
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Smem u taštu da se kladim da je Teri manijak
                  Ili Terry ili neki crnac.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Mislim da ce Barkley, ako se sacuva povreda ove sezone, napraviti taj potreban iskorak, koji ce ga izbaciti na trziste kao klasu u najavi. Prosle nedelje u prici sa Martinezom na MNF, su pitali Spanca koja je njegova prava pozicija, a Martinez je odgovorio da su to slatke muke, jer momak poprilicno moze igrati bilo gde u veznom redu, jer ima potrebnu polivalentnost za to, ali da ce u buducnosti on svakako biti igrac koji ce biti spona izmedju napada i veznog reda, dakle 10-ka, ali ne ona klasicna, vec vec vise kao SS i igrac koji ce vise nuditi sposobnost postizanja golova, nego pas igre (a videli smo juce da moze odigrati dobre pasove). Pas igru ce svakako doterati pod Martinezom. Ja sam ga npr video ne toliko napred, jer sam zeleo da vidim kako koristi svoju fizicku dominantnost u vezi, u 4-3-3 on kao side veznjak mi je bio idealan jer tu moze ispoljiti sve, ali njemu je buducnost mnogo blize golu.
                    Retko se vidja da igrac tako visok, i fizicki gradjen ima takvu agilnost i poprilicno nisko teziste, a opet tehnicki je izvrstan i ambidekstrija mu je jaca strana.

                    Wilshere sa druge strane je po toj polivalentnosti slican, ali on je nazalost toliko unisten povredama, da jednostavno njegova glavna pozicija jos nedefinisana, za razliku od Barkleya, mada s obzirom da ima jacu pass igru, uvek sam ga video kao klasicnog veznog igraca, ili do nedavno, kao zadnjeg veznog. Pre bih rekao da je Ramsey postao sve ono sto je Jack trebao da bude, jer su oni bas slicni, dok Ross dosta vise vuce ka napadu, iz godine u godinu.

                    Sto se tice Stonesa, nikad nisam sumnjao u Mourinhov izbor, Zidane mu je pomogao da dovede Varanea ali on sam je sigurno nesto video u njemu, potom dovodi Zoumu koji ce zasigurno biti zver, a sada merka Stonesa. I ranije sam govorio o Stonesu kao velikom talentu, i cini se da ce ove sezone imati najvise prostora da pokaze sta zna, osim ako ga Mou ne dovede.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nisu Remzika i Jack slicni, al bas nisu.

                      Jack voli uzet loptu i zaletit se sa njom, Remzika voli da doda i da primi pas i ide da daje go.

                      Za Jacka je Wenger rekao da ima bas fudbalski mozak i nikad se nece promjeniti. Jednostavno ne moze da ide sa manjim intenzitetom u duele, pa zato se i povrjedjuje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ili Terry ili neki crnac.
                        Ja tipujem na Torresa.
                        sigpic

                        Comment


                        • I taj njen bivsi obicna pizda, tek sad progovorio kad je izbilo ovo sa Murinjom, mozda samo kenja i prica lazi.

                          Pravda za Evu!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Murinjo najavio dve utakmice odjednom, izgleda još nije preboleo community shield.

                            Asked, ahead of Sunday’s clash with Manchester City, whether he was surprised that Blues boss Manuel Pellegrini is still in a job, Mourinho replied:
                            “Why? Some other clubs are disappointed for 15 years and the manager is the same.”

                            Comment


                            • Platio mu Mourinho da pokrene priču da skrene priču sa sebe
                              sigpic

                              Comment


                              • Steta,al svidja mi se agresivnost,zelja,pasce gol uskoro
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X