Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da je velika većina konačno ovde shvatila ko je Lester Siti i kakva je to ekipa.

    Samo mi nije jasno zašto je takvim poznavaocima fudbalske igre trebalo toliko vremena.

    Od omalovažavanja i borbe za opstanak, preko sredine tabele i naravno ispadanja iz lige već sledeće sezone, do top 4 i na kraju najozbiljnijeg kandidata za titulu i to sve za samo dva meseca.

    Ja od polovine decembra nisam imao nikakvu dilemu da će se oni boriti za titulu. Najjače u celoj priči je da će oni u narednih 10 mečeva biti ekipa sa manje ili više boljim izgledima za pobedu od svojih protivnika jer ne igraju ni sa jednim velikim timom. Zadnja tri kola Utd, Everton i Čelzi, ali do tada bi titula mogla biti već overena.

    Originally posted by gokara View Post
    Ne bih se ja više zajebavao sa Lesterom.
    Originally posted by gokara View Post
    Opustite se ljudi, Lester ovo uzima.
    Originally posted by Casiraghi View Post
    Ma nikakav TOP4 ljudi. Junajted ce se pred kraj ugurati preko Lestera i to ce biti jedina promena u odnosu na ovo sad.
    Originally posted by gokara View Post
    Lester završava u top 3.
    Originally posted by gokara View Post
    Vidim da Lester ima mnogo jaku igru, da su slučajno ostali bez 4 boda, ne maše se dva penala u nedelju dana tako često i pored toga su prvi.
    Originally posted by gokara View Post
    Lester i Totenhem će osvojiti više bodova od Junajteda do kraja sezone od današnjeg dana.

    Ne znam što se Lester toliko podcenjuje, pa oni imaju manje bodova nego što realno zaslužuju. U maloj su krizi rezultata najviše zbog Mahrezovih penala, ali igra je i dalje stabilna. Čak i u ovoj lošijoj seriji su igrali remi sa Sitijem i pobedili Totenhem u gostima. Dići će se opet Vardi i Mahrez, to je pitanje vremena. Vardiju samo treba da razbije maler jednim golom, Mahrez nije zaboravio da igra.
    Originally posted by gokara View Post
    Ide Lester po titulu.
    Da je Mahrez pogodio ona dva penala Tinkerman bi već završio posao.
    Originally posted by maliajnstajn View Post
    On ce samo obezbjediti LP, titula je svjetlosnu godinu daleko od Lestera
    Originally posted by gokara View Post
    Jel moguće da niko ne vidi kakva je to ekipa? Dokle više potcenjivanje.
    Svi mi smo prvo upoznali fudbal kao igru, pa tek onda počeli da navijamo za neke klubove, u slučaju stranih klubova to su više simpatije nego neko navijanje jer je to fizički nemoguće. I zato mislim da bi svi ove godine trebali da naprave izuzetak i podrže Lester u borbi za titulu. Ovo što se sad dešava sa Lesterom je sama suština sporta. U životu bogati tlače siromašne, jači tuku slabije, nesposobni sa dobrim vezama bolje stoje od talentovanih i sposobnih, ali u sportu ponekad se uloge promene i onda treba uživati dok to traje.

    Comment


    • Samo da spomenem da je Lester u vlasnistvu investicijske grupacije sa Tajlanda, ciji vlasnik ima neto vrijednost 1.95 milijardi dolara. Covjek je svojevremeno rekao da ce da potrosi silne pare da napravi od Lestera top5 tim.

      Nema mjesta prica o nekom siromastvu ovdje. Stan Kroenke je tezak 7.7 milijardi, Abramovic 7.8 milijardi. Sve milijarderi. Nikakva sirotinja, nista to. Jedino se izdvaja Mansour sa 20 milijardi i Usmanov sa nekih 15 milijardi.

      Jos uvijek su oni daleko od titule. Imaju 14 kola da prezive, jedini nemaju obaveze u kupovima i evropi, ali njih ce pritisak da pojede u jednom momentu. Bojim se da poraz od Arsenala gotovo sigurno zapocinje njihov lagani pad. Ocekujem da budu u top 3 najmanje.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Podrzavam ja Lester ali isto tako vrlo dobro znam ko je Klaudio Ranieri.

        Bilo bi prejako bas u ovoj najsurovijoj kapitalistickoj ligi da uzmu. Samo zdravi da ostanu, tu jedna-dve povrede menjaju sve.
        sigpic

        Comment


        • Aki, stoji sve to sa vlasnicima, ali samo pogledaj koliko su ulozili u ovaj tim Lestera, daleko je ovaj sostav od TOP5 tima u PL, bar po parama koji su ulozeni

          Nista se ovde ne pominja, samo se ostavlja jedan veliki naklon ovom klubu, jer je ovo retkost i ko zna kad ce opet ovako neki tim u PL izdominirati sezonu, igrati se fudbala jednostavno, makar se sada i raspali i ne ostanu ni u TOP4 sto je realnost 1%.

          Comment


          • Ja se njima divim. Igraju nenormalan fudbal, ali kazem nema price nikakve o siromastvu. Imaju i oni para, a imat ce ih jos vise jer ce pokupiti bolesnu cifru ove godine, a iduce godine jos vecu jer niko nije napisao da je kolektivni ugovor za TV prava od iduce sezone 8.4 milijardi funti koji se djeli ravnopravno.

            Meni je Lester pregotivna ekipa, ali Ranieri je pravi primjer definicije da 'genijalnost granici sa ludilom'. On je genijalan, a i u isto vrijeme lud. Svi znamo to i zato je vecina nas ocekivala da oni ispadnu zbog njegovog ludila.

            Ja navijam za Arsenal i bit cu bijesan ako Lester uzme, jer su moji levati ispali levati. Ali ako uzmu to ce biti jedna nevjerovatna prica od posljednjeg mjesta prosle sezone do nevjerovatnog bjega i dolaska na prvo mjesto.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Samo da spomenem da je Lester u vlasnistvu investicijske grupacije sa Tajlanda, ciji vlasnik ima neto vrijednost 1.95 milijardi dolara. Covjek je svojevremeno rekao da ce da potrosi silne pare da napravi od Lestera top5 tim.

              Nema mjesta prica o nekom siromastvu ovdje. Stan Kroenke je tezak 7.7 milijardi, Abramovic 7.8 milijardi. Sve milijarderi. Nikakva sirotinja, nista to. Jedino se izdvaja Mansour sa 20 milijardi i Usmanov sa nekih 15 milijardi.

              Jos uvijek su oni daleko od titule. Imaju 14 kola da prezive, jedini nemaju obaveze u kupovima i evropi, ali njih ce pritisak da pojede u jednom momentu. Bojim se da poraz od Arsenala gotovo sigurno zapocinje njihov lagani pad. Ocekujem da budu u top 3 najmanje.
              Sad da ne kopam ko brat naš iz "Krtica grada" gokara, ti od polovine decembra najavljuješ pad Lestera. Te neće do Božića biti prvi, te neće januar preživeti, sad kažeš da će ih Arsen baciti u stranputicu.

              Kažeš samo Totenhem je problem a znaš i sam naravno kad izađeš iz tog "joking around" moda da imate vi mnogo više od tog jednog problema.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Trebao si Gokaranoviću, kao slag na tortu, da stavis i ono moje predvidjanje nakon imenovanja Ranijeria da Lester ispada iz lige

                Comment


                • Slazem se ja da ima Arsenal problema mnogo vise od ostalih timova. Prije svega interno. Ali sto da ih ja pisem ovdje na ovoj temi. Ovako mogu da vjezbam svoje deflection skills

                  Past ce Lester prije ili kasnije, vjerovatno ce im se desiti neki nesretni poraz u kljucnoj tekmi kao ono Gerrardovo klizanje.

                  Spudsi ce isto tako polako poceti da padaju, pitanje je sta ce uraditi iduce sedmice na Etihadu i vjerovatno prvi put u historiji ce derbi Sjevernog Londona da odlucuje o tituli.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Slazem se ja da ima Arsenal problema mnogo vise od ostalih timova. Prije svega interno. Ali sto da ih ja pisem ovdje na ovoj temi. Ovako mogu da vjezbam svoje deflection skills

                    Past ce Lester prije ili kasnije, vjerovatno ce im se desiti neki nesretni poraz u kljucnoj tekmi kao ono Gerrardovo klizanje.

                    Spudsi ce isto tako polako poceti da padaju, pitanje je sta ce uraditi iduce sedmice na Etihadu i vjerovatno prvi put u historiji ce derbi Sjevernog Londona da odlucuje o tituli.
                    Dobar si ti, dobar. Ima tu materijala
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Tottenham je fin kolektiv. Nemaju previse klasa, ali su isto kao i Lester odlicna momcad i igraju jedni za druge. Zna se uloga svakog u tom timu i drzi se svako svojih zadataka.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ja otkako sam na ovom forumu, evo sad ce 4 godine, svaki put sam cuo pricu zavrsit ce Spudsi ispred Arsenala. Nijednom se nije desilo.

                        Hvala sto ste to jos jednom spomenuli.
                        Mislim da se samo 12' i 13' to ozbiljno spominjalo i to nije bilo slucajno kada je Bale bio u "beast" modu, i kada ste zavrsavali sa bodom ispred njih.

                        Sto se Leicestera tice, Ranieri je rekao: "We want to dream".
                        Njihova eventualna titula bi mozda bila poraz za trenutni PL, jer se jedino i moze desiti u ovakvoj konkurenciji i nestabilnim vrhom, mozda PL izgubi to LS mesto zbog toga, mozda ce Lisice rasprodati citav tim i tesko da ce ikad izgraditi ponovo takvu hemiju i sa svom svotom novca koju ce dobiti. Ali ce ujedno biti i velika pobeda fudbala, i mozda najveci podvig u istoriji fudbala 21. veka sasvim sigurno.

                        A za takvo cudo nije dovoljna samo dobra igra i atraktivan fudbal, jednostavno nije. Da bi to bilo pravo cudo, uvek mora da ti se desi da dovedes jednog Mahreza za pola miliona i napravis od njega Alzirskog Messia kojeg ces kasnije prodati za 60m, da napravis od Kantea top5 defanzivnog veznjaka lige nakon sto si ga uzeo iz tamo nekog Caena, Vardya ucinis najefikasnijeg strelca lige, da Hutha ponovo ucinis relevantnim na fudbalskoj mapi, da Ranieri, najveci luzer u istoriji fudbala osvoji ovakav trofej u gotovo nerealnim okolnostima i sa gotovo nemogucim sansama koje prkose ludilu i svakom mogucem univerzumu, sa timom koji se donedavno cudesno izvukao iz relegacije prosle sezone.

                        Zato je bitna ta recenica Ranieria, i zato ce do onog trenutka kada bude evidentno da ih niko ne moze stici, meni Spursi, Arsenal, pa i ovakav City biti sigurno veci favoriti za trofej.

                        "Dad how did Leicester win the league?"

                        "Well son it all started when Nigel Pearsons son racially abused a Thai prostitute in a sex orgy on video."
                        Bice to epski film svakako ako se desi.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Neka osvojice Lisice, da vrate veru u fudbal!
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • I šta Aki kaže na suđenje na početku ove tekme?

                              Flamini....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bravo Flamini sreco. 8 minuta i double foot tackle, ankle breaker, srecom samo zuti karton. Kakav moron od igraca

                                Comment

                                Working...
                                X