Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je Njuk blizu Taunsenda, koji se i neće naigrati u Londonu.
    Juventus razmatra transfer Muse Dembelea, napadača Fulama.
    Last edited by Crni Đorđe; 18-01-16, 14:10.
    sigpic

    Comment


    • Pa zar ne dolazi Gvidolin u Svonzi?
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Nesto se pisalo da ce Debuchy na posudbu do kraja sezone u Aston Villu, usutili su se zadnjih dana za to...

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Objasnio objektivno cinjenicno stanje. Mozete se vi tesiti kao City nije u formi ali nije ni arsenal, bullshit... Ko to u arsenalu nije u formi? Ozil? Ziru? Cech? Svi igraju vrlo dobro ove sezone i mogu slobodno da kazem premasuju ocekivanja i igrom i rezultatima, da nije tako arsenal bi bio na svom uobicajenom 3-4 mestu na tabeli. Povrede su nesto drugo a i tu City nista ne zaostaje jer su im Kompany i Aguero mozda i 2 najvaznija igraca, verovatno najbolji defanzivac i napadac lige, enough said. Fali i arsenalu dosta igraca zbog povreda mada su kao i kod gradjana tu svega 2 esencijalna a to su Coquelin i Sanchez, ostali svakako ne bi napravili neku razliku, osim mozda Cazorle, i to je to, samo alibi su te price o silnim povredama.
          Znaci imamo arsenal koji igra konstantno dobro od pocetka sezone cak i u velikim utakmicama a znaju svi da je fail u derbijima Vengeru uza specijalnost i City koji osim onih uvodnih 5 kola gde su bas izdominirali nisu pokazali ni neku konstantnost ni neku mnogo sigurnu igru... Razlika na tabeli 1 bod...

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          Objektivno cinjenicno stanje ? Ako nista, barem sufisticirano zvuci .
          Odgledao sam skoro sve utakmice Arsenala ove sezone i jedini ko igra iznad mojih ocekivanja je Monreal. Za njega i Ozila se jedino i moze reci da su u konstantnoj top formi u ovoj sezoni. Diskutabilo mi je govoriti o formi i golmanima, posebno kada se radi o svetskim klasama na golu kao sto su Ceh, Nojer, De Hea i slicno. Ja vala otkad znam za Ceha, on je standardno dobar na golu. Ziru je dobar, 12 golova, 2 vise od Aguera, mada mi nije na nivou na kome je bio pretprosle sezone, a i dosta je golova dao na samom kraju kada je sve bilo reseno, ono cistio da se i on upise u strelce. Sancez je dugo trazio formu, nasao je, pa se i povredio, Ox i Volkot katastrofa, Ramzi daleko od top forme, Kos standardno, Per ocaj, mali Belerin je odlican mada ja od njega ocekujem mnogo vise u buducnosti jer ima predispozicije da postane najbolji desni bek na svetu. Izostanak Aguera i Kompanija za Siti je kljucno kao sto je Arsenalu kljucan izostanak Sanceza i Kokelana. Mada bas ne shvatam tvoju poentu da je izostanak ostalih igraca Arsenala nebitan jer zbog velikog broja povredjenih u Arsenalu gotovo da nema rotacije, nema konkurencije za mesto u timu, a te stvari su jako bitne kada se ide na osvajanje PL. Generalno ovo prvo mesto na tabeli je vise rezultat forme Ozila, nego li neke kolektivne forme tima. Ne znam tacno sta si ti gledao pa si video kod Arsenala konstatno dobru igru od pocetka sezone, bilo je tu i uspona i katastofalnih padova, a evo ti i rezultata da se uveris.
          http://www.scoreboard.com/rs/tim/ars...19f/rezultati/

          Zola, ti si svoje misljenje izneo kao tvrdnju, a ja nikada nisam tvrdio da ce Arsenal uzeti titulu.

          Comment


          • Originally posted by Dejan78 View Post
            Pa zar ne dolazi Gvidolin u Svonzi?
            Mislim da je to rjeseno, ili pred krajem, a Curtis ce ostati kao pomocni trener.
            Ayew se povezivao sa Sunderlandom, 10mio cini mi se ali odbili su iz Swansea.

            Comment


            • @PRINCARA, malo nakaradno zvuci ali tako je, Brajkula izneo cinjenice i to ne izvrnute i ulepsane vec vrlo objektivno iz prostog razloga sto nema navijackih strasti ili narodski receno, boli ga patka za sve PL klubove pa moze da posmatra trezveno i objektivno
              To za ocekivanja je normalno da vi simpatizeri imate najvisa i budete optimisti pa i niste iznenadjeni igrom pojedinaca ali ne znaci da je tako zapravo... Uostalom ako su tako nekonstantni i kolektivno van forme osim par igraca, ne znam zasto se ljutite kada neko kaze da nista specijalno ne igra Arsenal i da su prvi jer su ostali katastrofa? onda idu prozivke kako se umanjuje potencijalna titula...
              Sto se tice rotacije to je opet nedostatak kvalitetnih igraca, na klupi City-ja sede igraci koji bi mogli lagano da igraju prvu postavu u mnogim PL klubovima dok Arsenal to nema i tu je dodatna snaga Gradjana pored prejakih prvih 11... Opet za to niko nije kriv do Venger, godinama unazad ima ogromne probleme sa povredama i covek ne dovede adekvatne alternative nego ga zatekne stanje gde mora da izmislja pozicije i gura neke manje kvalitetne ili mnogo mlade igrace u tim... U toj situaciji ne treba kriviti losu srecu vec upravo menadzera.

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Izgleda da je Njuk blizu Taunsenda, koji se i neće naigrati u Londonu.
                Juventus razmatra transfer Muse Dembelea, napadača Fulama.
                Ne igra taj napadača ima jedno četiri godine, možda i više.

                Comment


                • Sustina je ta da Arsenal moze 20% bolje od ovoga sad a Siti bar 50% i ne treba Venger da se pljuje ako ne uzme nego Pelle. Venger nije bio u TOP2 deceniju i to je vrhunski rezultat + osmina finala LS i eventualno opet FA. Banja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma samo nek je mini tenzija.

                    Npr. prošla sezona je jedna od dosadnijih u istoriji PL.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ne igra taj napadača ima jedno četiri godine, možda i više.
                      Igra, igra, samo si pobrkao igrace .
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta mislite, da li ce Arsenal i Siti da prebace 80 bodova?

                        Meni se bas cini da ce da bude ispod(78 ili 79) i da nikad manje nece biti potrebno bodova za titulu.Sto neko kaze, pre par sezona Arsenalu je toliko bodova bilo dovoljno za cetvrto mesto.

                        Edit:MOUSSA DEMBÉLÉ II
                        Last edited by Ricma; 18-01-16, 15:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ne igra taj napadača ima jedno četiri godine, možda i više.
                          Gde god igrao, postiže golove za Fulam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Igra, igra, samo si pobrkao igrace .
                            Au ovaj je onaj mali iz Fulama, ja cenio Đokara priča o ovom biku iz Ttnhma što ga jedino Akan brat hvali na svetu.

                            Moja greška.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              @PRINCARA, malo nakaradno zvuci ali tako je, Brajkula izneo cinjenice i to ne izvrnute i ulepsane vec vrlo objektivno iz prostog razloga sto nema navijackih strasti ili narodski receno, boli ga patka za sve PL klubove pa moze da posmatra trezveno i objektivno
                              To za ocekivanja je normalno da vi simpatizeri imate najvisa i budete optimisti pa i niste iznenadjeni igrom pojedinaca ali ne znaci da je tako zapravo... Uostalom ako su tako nekonstantni i kolektivno van forme osim par igraca, ne znam zasto se ljutite kada neko kaze da nista specijalno ne igra Arsenal i da su prvi jer su ostali katastrofa? onda idu prozivke kako se umanjuje potencijalna titula...
                              Sto se tice rotacije to je opet nedostatak kvalitetnih igraca, na klupi City-ja sede igraci koji bi mogli lagano da igraju prvu postavu u mnogim PL klubovima dok Arsenal to nema i tu je dodatna snaga Gradjana pored prejakih prvih 11... Opet za to niko nije kriv do Venger, godinama unazad ima ogromne probleme sa povredama i covek ne dovede adekvatne alternative nego ga zatekne stanje gde mora da izmislja pozicije i gura neke manje kvalitetne ili mnogo mlade igrace u tim... U toj situaciji ne treba kriviti losu srecu vec upravo menadzera.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              A mogu i ja biti objektivan po pitanju spanske lige, a istu retko kada pratim , tako da ne bih izjednacavao objektivnost i merodavnost.
                              Sto se mene tice mozes da pises sta hoces, ja ti se necu ljutiti , oguglao sam na svakojaka osporavanja Arsenala, tako da me to ne tangira. Sastavi prvih 18 igraca, pa ces videti vrlo dobru klupu, samo sto je ta klupa bila u bolnici ove sezone.

                              Comment


                              • Meni niste jasni Prinčara ti i Aki šta imate da se pravdate likovima koji prosipaju jedno te isto pljuvanje po Arsenalu zadnjih godinu dana . Pustite ih neka misle šta hoće nemate šta da im se pravdate neka pljuju ako im to ispunjava život .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X