Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lloris macka

    Comment


    • Sane postaje najskuplji Njemac ikad, Siti nudi 43.5 miliona funti.
      sigpic

      Comment


      • Prema pisanju Bild-a...

        Comment


        • Koja sprdnja, a ja verovao da ce Schalke pristati na 20m, kad oni traze duplo, a ovi im placaju troduplo vise, e zivote.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mene samo zanima da li je on već deo pripreme za Pepov mandat kod naftaša......
            Mislim da su najperspektivniji projekat za narednih 5 godina trenutno u Engleskom fudbalu, stoji da ih to i košta nesrazmerno puno para, ali može im se.
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Evo i Manea navodno ne daju ispod 65 miliona.

              Na tržištu više ne postoji ni mlad englez, ni talenat, ništa što realno diže cenu. Osuđeni na preplaćivanje svi EPL giganti za koje je nacrtano da im treba igrač. Ili to ili neki bolesni rizični skauting sa klinčadijom, tipa ovog Grujić poteza.

              Comment


              • Grujic moze da uspe, sve zavisi u kom smeru mu bude isla karijera, ali cini se kao ok momak, ima finu tehniku, dobar sut, jos kad malo "ojaca" moze to da bude igrac. A i mislim da ce on,Can i Henderson ciniti sasvim dobar trio.

                Meni se to svidja kod nas jer ne preplacujemo igrace, u poslednje vreme jedino mislim da smo Chambersa malo preplatili.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • 19 year old winger Demarai #Gray will join Leicester later today, confirms @patmurphybbc. He'll cost £3.7m.
                  Kakav posao, sprdaju se ljudi sa bogatasima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                    Evo i Manea navodno ne daju ispod 65 miliona.

                    Na tržištu više ne postoji ni mlad englez, ni talenat, ništa što realno diže cenu. Osuđeni na preplaćivanje svi EPL giganti za koje je nacrtano da im treba igrač. Ili to ili neki bolesni rizični skauting sa klinčadijom, tipa ovog Grujić poteza.
                    Ima u Primeri i Ligi 1 svega i svacega samo lijeno ljudima kad je tu npr taj Mane za 60-ak miliona da te mnogo ne boli glava...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Last edited by Dule Krtola; 04-01-16, 18:00.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ima u Primeri i Ligi 1 svega i svacega samo lijeno ljudima kad je tu npr taj Mane za 60-ak miliona da te mnogo ne boli glava...
                        Misliš da bi neki Boufal ili Khazri bili dovoljni za Utd ili zamena Maneu ukoliko ovaj ode u veći klub? Ne pratim dovoljno Ligue 1 da bih mogao da procenim, a konstantnost je nešto što bi moralo biti u paketu. Newcastlovi francuski pazari su za sada bili promašaji, šteta što je Gradel zaglibio sa povredom da on pokaže umeće. Lyonovi puleni su već prethodne sezone prešaltali cifru od 30 miliona.

                        Payet je krađa godine, tu nema šta, mada sam siguran da ni taj transfer ne bi toliko vredeo da je prelazio u MU. No, taj voz je prošao a i pričamo o drugom profilu igrača. Ne vidim neko stopostotno sigurno a istovremeno jeftino rešenje.

                        Ako imate odgovore iz Ligue 1 ili La Lige, navedite.

                        Comment


                        • Ispišem ovo iznad, uđem na tw i vidim:

                          Comment


                          • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                            Misliš da bi neki Boufal ili Khazri bili dovoljni za Utd ili zamena Maneu ukoliko ovaj ode u veći klub? Ne pratim dovoljno Ligue 1 da bih mogao da procenim, a konstantnost je nešto što bi moralo biti u paketu. Newcastlovi francuski pazari su za sada bili promašaji, šteta što je Gradel zaglibio sa povredom da on pokaže umeće. Lyonovi puleni su već prethodne sezone prešaltali cifru od 30 miliona.

                            Payet je krađa godine, tu nema šta, mada sam siguran da ni taj transfer ne bi toliko vredeo da je prelazio u MU. No, taj voz je prošao a i pričamo o drugom profilu igrača. Ne vidim neko stopostotno sigurno a istovremeno jeftino rešenje.

                            Ako imate odgovore iz Ligue 1 ili La Lige, navedite.
                            Evo ovako cu ja reci

                            Miranda je Inter kostao 12 miliona,a ja vas(i sebe ubrajam tu) pitam da li je neki stoper u PL igrao na takvom nivou zadnjih 4,5 godina kao sto je ovaj Brazilac?Da li bilo ko od vas misli da taj covjek ne bi uspio u Unitedu,Chelseau ili Cityu?Ja bi prije dao za Isca 50 miliona nego za Manea 40-45.Mali Denis Suarez ove sezone objasnjava i toliko je direktan po krilu da je to bolesno.Mislis da bi kostao kao Mane?Fazon je sto on i Lucas Vasquez i nisu bas twitter zvijezde kao Depay(nisam general poslije bitke imas post u LFC temi gdje sam izrazio svoju sekpticnost u njegovu genijelanost i talenat),ali kostaju dosta manje.Ovo pricam sada kada igraju dobro i kada bi kostali neki pristojan iznos.Martial 50 miliona(odlican da se razumijemo),a Carrasco 18.Jedan od jacih igraca 1 v 1 trenutno i kada bi mene pitao za krilo Mane kojeg cijenim ili Carrasco znao bi sta da ti odgovorim vjeruj mi ...sto se tice toga da zamjene Manea ne vidim da bi klub nesto s njima potonuo

                            To su igraci koje gledam jako cesto i koji su na mene ostavili snazan utisak...Gomes iz Valencije isto meni vrh igrac
                            Last edited by AK47; 04-01-16, 21:44.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Cisto sumnjam da je ovo istina. To jest ova cijena je nerealna al kako god mali Kin najavio da nece nidje u Januaru, jer mu je cilj da sa Barnlijem udje u Premier Ligu i da se zadrze koju sezonu.





                              Celnici Mancestera jos nisu svjesni koga su se odreki. Mali je ubica i pametnim putem ide, sto mi se svidja.

                              Comment


                              • Mancester ima buy back clause cini mi se, ako ga zeli imace ga ponovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X