Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su u treningu sada. Mec fitnes se gradi i trebali bi biti svi nazad do sredine februara.

    Ovdje neka prica ide za City, a ljudi se sastaviti sa loptom ne mogu. 6 tekmi su dobili na misice u 90+ i ponekad ih sudija malo pogurao u nekim situacijama, al nije to previse bitno. Ono sto je bitno, da oni ne igraju nista specijalno. Yayu pretrcava svako ko stigne, a sezona im ovisi o Kompanyu koji kad se vrati opet ce napraviti penal u kljucnoj tekmi i ostat ce bez titule.

    Osvaja ovo Arsenal, nemojte da ste sludjeni.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Svi su u treningu sada. Mec fitnes se gradi i trebali bi biti svi nazad do sredine februara.

      Ovdje neka prica ide za City, a ljudi se sastaviti sa loptom ne mogu. 6 tekmi su dobili na misice u 90+ i ponekad ih sudija malo pogurao u nekim situacijama, al nije to previse bitno. Ono sto je bitno, da oni ne igraju nista specijalno. Yayu pretrcava svako ko stigne, a sezona im ovisi o Kompanyu koji kad se vrati opet ce napraviti penal u kljucnoj tekmi i ostat ce bez titule.

      Osvaja ovo Arsenal, nemojte da ste sludjeni.
      Onda je još veće ludilo, jer ako igraju kao što ti pričaš a kasne samo bod za prvom....postavlja se pitanje šta će se desiti kada podignu formu ?

      Comment


      • Osvaja Siti lagano. Vidim juce Pelle vratio igru sa 2 spica, i odma 4 komada Palasu. Premocna individualna ekipa, proigrace opet, a Arsenal je krenuo od danas nizbrdo

        Comment


        • Proigrali Silva i Aguero jos samo da im se vrati Kompany i party moze da pocne..

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Meni je i dalje prvi favorit za titulu Siti, pa tek onda mi, zato ja samo na njih gledam kao nase konkurente, Lisice ce pasti kad tad, a Spursi iako igraju najlepsi fudbal sredice ih tempo cetvrtak-nedelja kada dodje nokaut faza u LE.
            Nama fali jos samo jedna stvar, karakter. Igraci smo vrlo dobri, samo karaktera i malo kontinuiteta. Jos imamo dosta balonja u momcadi, jos samo da malo sazriju i bit ce to ono pravo.

            2014. kad smo uzeli FA kup rekao sam da ce tim u roku dvije-tri sezone biti podignut na visi nivo i bome kontinuirano rastemo. Arsenal se vratio u zivot 2013. kad su se financije poravnale, mi tek sada idemo prema gore, jos par tweakova i bit cemo dobri, ali ne jos uvijek.
            Last edited by Henryj; 17-01-16, 19:10.

            Comment


            • Originally posted by PRINCONI View Post
              Ne znam koliko je ozbiljno praviti takva predvidjanja a ne uzeti u obzir sta ce biti kada se Ozil i Sancez opet upare

              Originally posted by Brajkula View Post
              Onda je još veće ludilo, jer ako igraju kao što ti pričaš a kasne samo bod za prvom....postavlja se pitanje šta će se desiti kada podignu formu ?
              Brajkula sve objasnio. Ne volim Arape nikako, al tako je...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Onda je još veće ludilo, jer ako igraju kao što ti pričaš a kasne samo bod za prvom....postavlja se pitanje šta će se desiti kada podignu formu ?
                A Arsenal kao igra odlicno?

                Najbolji igrac od prosle sezone van stroja od sredine novembra. Kljucna tri igraca ne igraju i opet je Arsenal prvi.

                Cityu izgovor Silva i Aguero nisu kliknuli, a nema im ni Kompanya, a igraju im dva balvana od 80m funti kombinovano.

                Preglupa prica. Posebno zato sto kao Arsenal briljira, apsolutno ne. Ljudi igraju koliko mogu i zamalo su dobili i danas i u srijedu.

                Al neka osvaja Pelle, Sith Lord, pjeske otkaz na kraju sezone
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Brajkula sve objasnio. Ne volim Arape nikako, al tako je...
                  Nafta-gas ništa crnje, no ajde...

                  Comment


                  • Najbolje je Pellegriniju, titula i otkaz, Wenger verovatno 2. ili 3. i opet ostaje

                    Comment


                    • Imate vi kaj pametnije osim svaki tjedan srat po Wengeru? Ok, kuzimo sve. Ne osvaja nista, nije top trener, pedofil, voajer, ili kako ga se vec zove, otkaz ne moze dobit, 4th spot is lika trophy. Sve vec znamo, ne morate se stalno ponavljat iz kola u kolo

                      Comment


                      • Nemas klasu u napadu da pogodi u ovakvoj tekmi i dobijes nekako 0:1...pohvalno je sto sada imas klasu na golu da odbrani neke situacije i da ovu utakmicu ne izgubis kao ranijih sezona

                        Nedovoljno za prvaka i dzaba je.Alexis i Giroud je u mojoj glavi vec odavno jako upitna kombinacija,odnosno bolje idu jedan bez drugog
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Alexis i Giroud je u mojoj glavi vec odavno jako upitna kombinacija,odnosno bolje idu jedan bez drugog
                          Bravo. Upravo ovako i ja razmisljam, vec sam u par navrata (ne uvijek ovdje) komentirao da njih dvojica nikako nisu dobra kombinacija zajedno. Odlicno bi bilo recimo da se Giroud ozljedi nakon povratka Alexisa, da covjek ubije u nastavku prvenstva.

                          Alexis bez Girouda na terenu je totalno drugi igrac. Pogledat treba samo ucinak prosle sezone kad je Giroud bio ozljeden i Aleksa bio glavna snaga napada i kako je igrao kad se Lepi vratio.

                          Comment


                          • Igrat ce protiv Barcelone Arsenal sa Sanchezom na krilu i Walcottom u spicu

                            Giroud klupa, impact sub.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Bravo. Upravo ovako i ja razmisljam, vec sam u par navrata (ne uvijek ovdje) komentirao da njih dvojica nikako nisu dobra kombinacija zajedno. Odlicno bi bilo recimo da se Giroud ozljedi nakon povratka Alexisa, da covjek ubije u nastavku prvenstva.

                              Alexis bez Girouda na terenu je totalno drugi igrac. Pogledat treba samo ucinak prosle sezone kad je Giroud bio ozljeden i Aleksa bio glavna snaga napada i kako je igrao kad se Lepi vratio.
                              A da kazemo da ne bi to bilo odlicno? Mislim, ako ima prostora da se tako nesto kaze. Ne bih da zvucim prepotentno i iskljucivo, ali duboko vjerujem da to ne bi bilo odlicno. Cak sta vise, ne bih rekao ni da bi bilo dobro. Zapravo, usudio bih se reci da bi to bilo lose. Ne znam? Sta vi mislite? Evo spreman sam pazljivo saslusati i k znanju primiti i druga misljenja.

                              #majkomila
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Uzet cu ja palicu, sjest na avion, opalit onako mucki iz mraka Girouda po ledima da malo odmori, Aleksi uvalit speed i samo gledaj, titula je nasa.

                                Comment

                                Working...
                                X