Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Vazda protiv Arsenala mrtva logika.

    Arsenal jedva pobjedi bez igre ide prica nece osvojit titulu ovako.

    City pobjedi bez igre to je znak sampiona. Sampionski karakter
    Pa to je ta igra reci. Isto tako i da Arsenal uzme titulu bice jedina ekipa koja je uzela ligu zato sto su u ligi svi propali, a ne zato sto je najbolja ekipa .
    U inat svima, tripleta

    Comment


    • Vala nije da nisu, liga u kojoj se vrte tolike pare nijedan klub ne može dalje od top16 LŠ, sramota da razmišljaju o trofeju u tom takmičenju, npr.

      Dakle otišlo to sve u tri lepe...

      Comment


      • Ja uvijek kazem, dajte Barselonu jednu sezonu u PLu. Jebote, u februaru ne bi imali igraca da sastave prvi tim, a o evropi da ne pricam ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Moguće samo što bi u februaru imali +17 u odnosu na drugoplasiranog.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Moguće samo što bi u februaru imali +17 u odnosu na drugoplasiranog.
            Ne bi sta pricas borili bi se s Leicesterom za titulu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Jbg Mahrez i Vardi + Ranijeri.

              Gledaj kad tog Vardija plati neko silne milione, neki top klub, pa u istom postigne plafon 10 golova za celu sezonu u sijaset ovih takmičenja što Englezi imaju, zajedno sa Evropom.

              Možda lupetam, ali tako neki scenario mi se crta.

              Comment


              • Dobro Mahrez je igracina i jos je majstor fudbala uz sve to
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • vardy je samo jedan prosecan igrac koj moze dajati golove u englisku ako ima ko da radi za njega on treba i te kako biti zahvalan na mahreza ako nije on u ekipu on ne bi dao ni tretinu od ovih sada
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Lester završava u top 3, odgovorno tvrdim, a vi kako hoćete.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Par likova ucinjeli da svi na forumu navijaju protiv Arsenala
                    Siguran sam da ne misliš na maliajnštajna, još poznatog kao junior i aki, koji se ističe objektivnošću i nadasve umernošću u svojim postovima.

                    Sad se prisetih i Henrya, na znam zašto.

                    Comment


                    • Bio je taj Lester jedne sezone peti i onda ih Zvezda naduvala u Kupu UEFA naredne godine i naravno te iste sezone su, ako se ne varam, i ispali iz lige.

                      Milenko sa centra



                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Jbg Mahrez i Vardi + Ranijeri.

                        Gledaj kad tog Vardija plati neko silne milione, neki top klub, pa u istom postigne plafon 10 golova za celu sezonu u sijaset ovih takmičenja što Englezi imaju, zajedno sa Evropom.

                        Možda lupetam, ali tako neki scenario mi se crta.

                        I ja sam misljenja da ce Vardy biti tezak "bust" ako neko dadne 25+ miliona za njega. Od Mahreza vec malo vise ocekujem
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Samo još jedna stvar Aron Ramzi je majstor.

                            Comment


                            • Jesam rekao pre neki dan da Lester pada u formi,da mislim da nece dobiti ni Bormut
                              @Brajkula
                              I ja mislim da Lester ne moze biti medu prve 4 na kraju ..
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Ode Eden...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X