Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onakav penal nama ne treba. Ono je presmijesno, al eto.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Fantastičan igrač. Kad sam ga god gledao doktorski odigra. Sad bih ga doveo u Manchester da igra nekog box to box veznjaka ili što da ne na desetku.
      Doveli ste pogresnog igraca iz PSV, sto rece Akan twitter zvezdu.

      Otac igra odlicno od kako je dosao u PSV, a Cocu ga ispraksovao totalno, mislim da je sve zivo igrao u veznom redu, ali ova pozicija side veznog u 4-3-3, tu je najjaci bez sumnje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma bice dobar i Depay ako dodje pameti,ali za sada napuhan i los
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Danas je sasvim solidno odigrao u napadu, pre gola Runija pobacao tri igraca, posle namestio Chupi gol.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post

            Da su kompletni citao bi Klop lekcije, ovako ako bod izvuce dobro je.
            Liverpool kad je kompletan je osrednja ekipa, ovako su teski vic

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Liverpool kad je kompletan je osrednja ekipa, ovako su teski vic
              Moze moze, da se zalozi vatra malo pred mec.

              Izgleda da je El Nenny konacno zavrsen deal za Arsenal.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa zar nije? Tko je tamo uopce klasan nogometas? Sturridge eventualno kad nije potrgan. Jos par vrlo dobrih at best style Henderson i Coutinho, ostali su osrednji do smijeh. Zao mi je jedino Bentekea, taj ce propast kao i Balotelli, odabrao je krivi klub.

                Kao sto sam vec rekao, sve osim pobjede je teski kiks, ako ne mogu dobit ovu nakupinu mediokriteta nek se ostave nogometa.

                Comment


                • Mitre goes mental

                  Comment


                  • Davno je Elneny bio gotov, barem prema onom sto sam ja upratio bio je on zavrsen 28. decembra. Samo kad imas jednog debila zvanog Greg Dyke na celu FA koji je izmislio neke zajebancije oko radne dozvole, onda cekas da se konacni potpis stavi na ugovor dodatnih 20 dana. Cisto jer je on debilcina svoje vrste.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jeste vala, ziva glupost te radne dozvole u Engleskoj sto se fudbala tice. Iz tog razloga je mnogo potencijala propusteno. Npr. Arsenal nije mogao da dovede Di Mariju zbog toga, pa je on zavrsio u Benfiki. Ima jos milion takvih primera.

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Pa zar nije? Tko je tamo uopce klasan nogometas? Sturridge eventualno kad nije potrgan. Jos par vrlo dobrih at best style Henderson i Coutinho, ostali su osrednji do smijeh. Zao mi je jedino Bentekea, taj ce propast kao i Balotelli, odabrao je krivi klub.

                        Kao sto sam vec rekao, sve osim pobjede je teski kiks, ako ne mogu dobit ovu nakupinu mediokriteta nek se ostave nogometa.
                        Nisam fan Liverpula ali kako bih voleo da dobiju večeras nadmene tripletare
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Nisam fan Liverpula ali kako bih voleo da dobiju večeras nadmene tripletare
                          To je licni stav, a ne zvanicni stav tripletara

                          Comment


                          • Ah Henryj, tvoj problem je što ne umeš da odvojiš prosto zadirkivanje od klasičnog trolovanja. Kako misliš da će neko ući u diskusiju sa tobom kad napišeš ovako nešto? Mislim, previše su to dečije fore da bi nekoga stvarno pecnuo...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne vjerujem ja da on troluje, covjek iskren sta ima veze
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • AK47, gospodin među provokatorima. Čovjeku treba dati neki sertifikat, kao što 007 ima za likvidacije.

                                A ima brate i balavih, pa i kad napiše nešto s čim sam realno saglasan, nekako učini da se ružno osjećam zbog sopstvenog stava.

                                Elem, padaju Klop i ružnija strana grada Liverpoola, a ona ljepša uz malo sreće odnosi bodove iz Mančestera i amin.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X