Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCARA View Post
    A sto nema sanse ?
    Sada Liverpool u gostima a onda i Stoke ... bice kiks 100% a nakon toga i chelsea... ako liverpool nije bas sjajan ali ipak klop mislim da ce sredi stvare bas protiv nih
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Nek bude kiks koga boli kurac, svejedno ce ovi nafta levati da kiksaju jos bruku puta do kraja sezone
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ako siti je uspeo da se drzi tako visoko bez aguera sta ce bidi tek sada....
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Ako zaključke pravite na osnovu današnjih mečeva ništa bolje Arsenal nije igrao od Sitija danas, tačnije nijedan od dva pomenuta nije zaslužio igrom da pobedi.

          Comment


          • Par likova ucinjeli da svi na forumu navijaju protiv Arsenala
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ako zaključke pravite na osnovu današnjih mečeva ništa bolje Arsenal nije igrao od Sitija danas, tačnije nijedan od dva pomenuta nije zaslužio igrom da pobedi.
              To jest si u pravo, arsenal nije stvorio ni jednu sansu jedva na srecu je prosao onaj korner al ipak siti ima bolju sredinu i mislim da je svezi silva a evo i sada aguero i da moze oni da povuce siti, dok od arsenal sada ocekujem mali pad od strane ozila, jer vidi se da svi ocekuje od njega, ako on ne uradi nista onda i ostali ne mogu
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Slobodno svi navijate protiv Arsenala, vise ljudi za podjebavat na kraju sezone
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by stewanoskipp View Post
                  To jest si u pravo, arsenal nije stvorio ni jednu sansu jedva na srecu je prosao onaj korner al ipak siti ima bolju sredinu i mislim da je svezi silva a evo i sada aguero i da moze oni da povuce siti, dok od arsenal sada ocekujem mali pad od strane ozila, jer vidi se da svi ocekuje od njega, ako on ne uradi nista onda i ostali ne mogu

                  Burazeru Arsenal ima 10 igraca koji su povrijedjeni, neka te. Popij pivo da se malo smiris.

                  City zavisi o Yayoglavog. On trci po 15min po tekmi i ako ga ne zatvoris tih 15 min gubis, ako ga zatvoris nema Citya ni na mapi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by stewanoskipp View Post
                    Sada Liverpool u gostima a onda i Stoke ... bice kiks 100% a nakon toga i chelsea... ako liverpool nije bas sjajan ali ipak klop mislim da ce sredi stvare bas protiv nih
                    Imace i Siti teska gostovanja, druga polusezona tek pocela.
                    Ne razbiram ti ja te price brat bez argumenti

                    Comment


                    • Originally posted by stewanoskipp View Post
                      To jest si u pravo, arsenal nije stvorio ni jednu sansu jedva na srecu je prosao onaj korner al ipak siti ima bolju sredinu i mislim da je svezi silva a evo i sada aguero i da moze oni da povuce siti, dok od arsenal sada ocekujem mali pad od strane ozila, jer vidi se da svi ocekuje od njega, ako on ne uradi nista onda i ostali ne mogu
                      Pazi, na to dodaj i da je Arsenal igrao kod kuće protiv lošijeg protivnika u odnosu na Siti.

                      Ma sve je ovo dosadno dok nema Junajteda u borbi za naslov, bar meni....zato mrzim onog Van Gala iz dna duše, praviš tim za naslov uložiš milione i opet si flopčina.

                      Eno navodno hoće i Andersona da dovede, Depaj ili on, ja stvarno ne vidim razliku preteranu, a daješ još 40 miliona....čovek definitivno nema kompas.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Burazeru Arsenal ima 10 igraca koji su povrijedjeni, neka te. Popij pivo da se malo smiris.

                        City zavisi o Yayoglavog. On trci po 15min po tekmi i ako ga ne zatvoris tih 15 min gubis, ako ga zatvoris nema Citya ni na mapi.
                        E ne mogu da svatim kako vi fanove arsenala svaku sezoni u ovaj period kukate(trazite alibe) kao vam je pola tim ozljeden onda nek dovede adekvatnu zamenu... Al sta da se radi kad je glup venger.... A to nije slucaj da se dogodi prvi put, to se ponavlja nekoliko puta i nikako da nauci i da popravi to
                        Last edited by stewanoskipp; 02-01-16, 19:31.
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Gomes ili ti Gomeš... Gomis nikako nije. ;)
                          Pa je li Gomeš ili Gomes kad me već učiš? Ne može bit oboje.

                          Ostalo mi ovo Gomis od danas jer se gledao Svonsi.

                          Comment


                          • S obzirom da je iz Brazila ja bih rekao Gomeš.

                            Comment


                            • Strasan alibi, Arsenal prvi sa pola povrijedjenog tima
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Strasan alibi, Arsenal prvi sa pola povrijedjenog tima
                                OK... videcemo u naredni 5 utakmica... Ostace vi samo to da se tesite kako ste bili prvi sa pola povrijedjenog tima
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X