Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PAVEL SRNIČEK - REST IN PEACE

    Bivši golman Newcastle United-a i reprezentacije Češke Republike Pavel Srníček, preminuo je danas u 47. godini života od posledica srčanog udara kojeg je doživeo pre devet dana.

    Pavel, ostaćeš zauvek u našim srcima. Počivaj u miru legendo.

    Last edited by Mags Serbia; 29-12-15, 20:36.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Solidan mec, ocekivao sam vise, u Sitiju Kolarov najlosiji. Ne bih imao nista protiv ni da ostane nereseno do kraja, odgovara nam. Mada mislim da vise odgovara pobeda Lestera.

      Nama je nezgodno jer u drugom delu sezone gostujemo Totenhemu,Liverpulu,Sitiju,Junajtedu,Evertonu, a kuci nam dolazi samo Celsi... Racunao sam samo ove timove koji su prethodnih sezona bili u vrhu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Kako igraju ove sezone Ivanovic,Kolarov posebno Ivanovic mislim da ce na leto da zavrse u nekim slabijim timovima sigurno ..
        GIFSoup

        Comment


        • AMA OVAJ SE ZA SAHRANE UBIO, I TAMO BI GRIJEŠIO GARANT

          Comment


          • Prosle godine za Novu godinu Celzi i City izjednaceni na prvom mjestu. Arsenal po tripletuuu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dobra tekma, falilo je golova, a nije da nisu mogli padati na obe strane.

              City je igrao vecim delom onako kako oni umeju, i pravo je cudo kako nisu vec u prvom slomili otpor Lisica, treba odati priznanje kako Leicester pored kontranapada (koji verovatno ne mogu brzi da budu od ovoga u fudbalu), izuzetno ume biti kompaktan pozadi.
              Dosta gresaka Inlera, sin Serije A kako bi to Brajko nazvao, dosta usporeno delovao, dosta lopti je gubio i bas je onako liability. Kante ceo mec perfektan sem onomad kada jeste imao opasan sut posle sjajne i munjevite razmene pasova igraca Leicestera, ali ne mozes, ali ni pod kakvim izgovorom da ne dodas Mahrezu u onoj poziciji, na skoro ivici 16 desno, znaci to je protiv svih zakona, jer je covek u onoj poziciji najopasniji igrac lige trenutno.

              Vardyev work rate je nerealan, ali ne samo njegov, svih igraca Lisica. Sve deluje prebrzo i nekad i preteraju, ali ko te pita, evo ih na deobi prvog mesta posle polusezone, da mi je to neko rekao pre sezone, ne znam sta bih mu uradio. Smesna mi je scena kada Sterling imao dobar pokusaj na gol, i odmah se dize sa trave i dere se na igrace da obrate paznju na Vardya, a Kasper vec bacio loptu na pola terena, kontra u jeku, dok ostatak ekipe Gradjana kuka za propustenom sansom, eto koliko su oni zapravo maloumni i prebrzi.

              Posle ove tekme mi je apsolutno jasno da je Leicester na Anfieldu, i pored dobre igre Crvenih, imao bad day at the office.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Posle Liverpula,Siti utisak je da mozda pocinje pad forme Lestera ..Videcemo u subotu moj utisak je da mozda nece dobiti Bormut u subotu i zavrsiti sto su bili na prvom mestu za ovu sezonu
                GIFSoup

                Comment


                • Lisice su dobro parirale sinoć Cityju, a i općenito je bila dobra utakmica bez obzira što je završilo 0:0! City stvrano igra lijepo za oko, jednostavno i u par poteza se otvore preko bokova, samo što je sinoć Kolarov ''gađao kante po dvorištu''! Lester je dobro složio ekipu, ''engleski'' snažnu po zadi, trkački moćnu u sredini i u napadu igrači poteza koji u svakom trenu mogu ''ugrist''. Identično tako mi izgleda i Stoke ove sezone i sve mi se čini da je to dobar recept za igrati ovu ligu, bar to rezultati pokazuju.

                  Comment


                  • Gledam reprizu prvog gola WH protiv Sautemptona 5x i ne mogu da provalim ko je šutnuo loptu
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Telegrafov tim PL za 2015 god (znaci ne sezonu, vec kalendarsku godinu):

                      Batlend

                      Klajn Mekoli Kos Monreal

                      Ozil Fernandinjo Silva Azar

                      Vardi Kejn

                      Klupa: Ceh, Smoling, Santi, Mahrez, Aguero

                      Flop tim 2015 god. (isto Telegrafov)

                      Boruc

                      Haton-Kolocini-Federiko Fernandez-Kiran Ricardson

                      Navas Beri Kolbak Oskar

                      Borini-Ener Valensija
                      sigpic

                      Comment


                      • Odbrana Celsija bas dominirala u drugom delu prosle sezone sto se odnosi na 2015, sramota da nema nekoga od njih...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kolko bezveze,kakva i'm je to postava pa Batlend nije ni branio za Stouk sve do avgusta
                          .Nego boli me uvo za to.

                          Sramota je da jednog Terija nisu uvrstili u tim godine(prosla sezona) a odigrao je mozda najbolju svoju sezonu,imajuci u vidu njegove godine to je neverovatno.
                          Onaj crni Kompani ne moze da se sastavi sa zemljom i vecito ga biraju.
                          Ranije bilo dobrih stopera,sad uzas zivi
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Remi Garde, menadžer Aston Vile, potvrdio je da će u januarskom prelaznom pokušati na pozajmicu da dovede Loika Remija, napadača Čelsija.

                            Comment



                            • Comment


                              • Kutinjo nikako nije zasluzio da bude u ovih 11, pre Silve i Azara. Dobro Azar je uzeo titulu, ali ako se gleda kalendarska godina, Kutinjo je mnogo bolje igrao u celoj 2015...Mada dobro, ja sam malo pristrasan, ne znam, ali Kutinjo je bas potcenjen igrac, a na ruke mogu da se nabroje danas takvi majstori fudbala. Ne moze ni u repki da igra, sramota.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X