Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karanka sad da vrati Bemforda pod "must" kakav promašaj posudba u CP

    "It has been terrible. I would have been more content if I had been given a chance and not taken it. I haven't started a game in the Premier League, so for a young player like me that is not what you need."

    "I was frustrated because there weren't many strikers scoring. Connor only scored his first goal last week."

    "As a striker, it might be short-sighted of me but obviously scoring goals is a striker's job. If you are not playing and the other strikers are not scoring and you are not getting a chance, obviously I was pulling my hair out."


    Gledao sam gomilu utakmica CP i nije da sad pišem nešto zato što je igrač Čelzija,boli me uvo nego nije mi jasan SAP,igra tamo bez napadača,pa trpa onog Garija(jbm li ga kako se zove) lik ne može da se sastavi u napadu,onog Kembela tek da ne komentarišem a Vikman je više vremena proveo u bolnici nego na terenu,još kao šlag na tortu bivša uzdanica le Profesora i novi Anri "Kačamak"
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ma jebo ti brzinu proslu utakmicu covjek leta kao muha bez glave i jos par puta otvara ciste akcije protivniku dok je sad brat bratu 4 sanse upropastio...nekad sto moj Goran kaze nije dovoljno ni da im das da zakucaju
      Samo te asistencije priznajem kad se zakucava, jebeš ono za tri poena ili preko ruke, pa naturalizovani pumpa stastistiku.

      Ne potcenjujte Volokota, mnogo je to bolji igrač nego što mislite, čovek samo nema kontinuitet zbog povreda, a izgleda da ga neće nikad ni imati.

      Comment


      • Večeras Manchestery City u najjačem mogućem sastavu
        sigpic

        Comment


        • Kompany i Zabaleta?!
          Sagna i Mangala su najvece moguce rupe...

          EDIT: Jel to topdzije veceras navijaju za Siti?
          Last edited by Brian McShtull; 29-12-15, 19:11.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            Kompany i Zabaleta?!
            Sagna i Mangala su najvece moguce rupe...

            EDIT: Jel to topdzije veceras navijaju za Siti?
            Najjace da navijaju jedno 5 3 za Lester moze,Kuno 3 komada posto mi kapiten na fantz
            sigpic

            Comment


            • Vraca se i Drinkwater, pored Kantea, on je drugi igrac koji me je bas iznenadio, ima momak od svega pomalo, solidan all round igrac, sasvim dobar skill za Engleza.

              Mogao bi Hodgson da obrati paznju na njega u buducnosti.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Opet Gojko, covek najvise utakmica radi, a najgori je ubedljivo.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ja vala navijam za Lester. Bolje bit bod ispod Lestera i 4 ispred Citya, nego bod ispred Citya
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zasto uvek Andrijasevic?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ja vala navijam za Lester. Bolje bit bod ispod Lestera i 4 ispred Citya, nego bod ispred Citya
                      Pa jasno naravno,zar stvarno ima neko da bi navijao City veceras pa i da je Lester ispred nas par bodova..

                      EDIT: neka mrtva pticurina na Sterlingovoj glavi
                      Last edited by Jack; 29-12-15, 19:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Vraca se i Drinkwater, pored Kantea, on je drugi igrac koji me je bas iznenadio, ima momak od svega pomalo, solidan all round igrac, sasvim dobar skill za Engleza.

                        Mogao bi Hodgson da obrati paznju na njega u buducnosti.
                        Jeste vala, dobar je Popivoda

                        Comment


                        • Je li baš moramo slušati ovog spikera, pa on veze nema sa životom, gluho bilo, ukinite zvuk njegovog glasa, ostavite samo stadion da se čuje

                          Comment


                          • Andrijasevic smara isto kao kad Kovacic prenosi NBA (izgubis volju za zivotom a ne za gledanjem sportske utakmice)..
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Sudija pickoo, uaaa, uaaa
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                                Andrijasevic smara isto kao kad Kovacic prenosi NBA (izgubis volju za zivotom a ne za gledanjem sportske utakmice)..
                                Tebra niko na svetu ne smara kao Kovačić
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X