Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Jang svaki dobar potez zasere nekim usranim centarsutem neverovatno.

    Comment


    • Ovaj Depaj iz utakmicu u utakmicu mi je sve odbivniji... nece nista od njega biti ako ne promeni stav, kurcobolja nevidjena

      Comment


      • A Etkinson u elementu, nadam se ne do kraja baš
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma daj nemoguce vise. Nece u gol i to je.

          Comment


          • Kako bih te prodala, ih!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dobra akcija, ali tesko je bilo ono pogoditi... previsoka je bila lopta, a i previse brza

              Comment


              • Runija Mancester treba da proda, pod uslovom da se nadju neke naivcine da daju novce.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Da proda? Daćemo ga besplatno!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Dobra akcija, ali tesko je bilo ono pogoditi... previsoka je bila lopta, a i previse brza
                    Jest za nekog ko igra fudbal rekreativno, za 300k nedeljno je morao gol da se uvalja. Da nije davao ranije pa da se ne cudimo...

                    Comment


                    • Nek sikinu 7micu Depaju jos veceras, kakva prevara... meni je ovo neverovatno, pa on ni jednom nije prosao 1 na 1, a kao fizikalac,dribler,prebrz...

                      Comment


                      • Dete je on jos. Nije kasno moze biti nesto od njega jos uvek. Trenutno je vrlo los. Ipak treba mu dati jos vremena za prilagodjavanje. Nece ga vecno niko cekati sigurno ali ako i naredne sezone nastavi isto moze se oprostiti od broja pa i od kluba...

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Nek sikinu 7micu Depaju jos veceras, kakva prevara... meni je ovo neverovatno, pa on ni jednom nije prosao 1 na 1, a kao fizikalac,dribler,prebrz...
                          Nikad on nije bio prebrz, niti mu je brzina bila jedan od aduta. A s obzirom da je ovde nabacio kg vise, onda izgleda kao usporen snimak.

                          Ostecen Utd fino, mogli su dva penala dati Djavolima. Malo su vise pokazali nego inace, ali nedovoljno srece. Igra Bastiana je bas onakva zbog kojeg je i postao visak u Bayernu. Fizika, motorika, nekada glavni aduti, sada covek vise nije ni toliko siguran sa loptom.

                          Plavci igraju katastrofa, a najvise prednjaci Hazard, strasno kako se on ponasa i koliko ga boli uvo za sve.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Fresko ne znam sta svi očekuju od Svajnija? Kako da provuče loptu ili da kreira nesto kada jedini igrači koji se kreću jesu igrači odbrane? Baš je 5x stoji nema kome da da. I osuđuje se čovek? Ima i on mana daleko od toga ali se preteruje kada je on u pitanju.

                            Depaj i brzina. Kada je jedan Gigs sa 37 mogao da pretrči Ivanovića i da ga ostavi 10m, sta da pričamo više?

                            Covek danas nema kontrolu lopte.
                            Last edited by l1m4r; 28-12-15, 19:41.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Od njega se najvise ocekuje jer je dosao kao legenda svetskog fudbala, ne ocekujemo tako nesto recimo od Felainija jer znamo sta on moze (kapiras poentu?)

                              Ne mislim da se preteruje u kritikama, mislim da se preteruje u hvaljenju, jer nista on posebno ne igra sto do sada nismo videli, a ja realno sam ocekivao mnogo... ali bori se kao lav, to ja cenim...

                              Comment


                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X